Ako na akrylové nechty

zobraziť najprv

  Trblietavé nechty s ornamentami

Trblietavé nechty s ornamentami

Hľadáte zdobenie, ktorým chcete ohúriť svojho partnera či ženské okolie? Túžite po niečom zaujímavom, prekvapujúcom a naozaj originálnom? Ak chcete niečo extravagantnejšie, no zároveň jemné a decentné, tak toto zdobenie je stvorené práve pre vás. Trblietavé nechty v kombinácii s rafinovanými ornamentmi sú presne to, čo hľadáte. Ak si myslíte, že vás čaká náročné a zdĺhavé zdobenie, tak ste na omyle. So správnymi pomôckami a postupom, ktorý vám ponúkame, to zvládnete perfektne a hravo aj sama doma.

 

  Maľované kvietky na ombré nechty

Maľované kvietky na ombré nechty

Minulý rok boli veľkým hitom ombré nechty a táto novinka pretrváva aj v roku 2014. Stále patria medzi obľúbené spôsoby zdobenia nechtov nie len pre svoju farebnosť, no takisto aj zaujímavosť a štýlovosť. Mnohé manikérky milujú originalitu, preto sa nechali vzájomne inšpirovať a začali vytvárať k ombré nechtom aj rôzne vzory. Síce tu máme ešte zimu, ale poďme trošku snívať o prichádzajúcej jari vytvorením si nádherného „ombré kvietkovaného zdobenia“. Takéto špeciálne skrášlenie si môže,e urobiť aj bez toho, žeby sme boli profesionálky. Tak poďme smelo do toho!

 

  Nechty na mrazivé januárové dni

Nechty na mrazivé januárové dni

Ponúkame vám ďalšiu z jedinečných techník nechtového dizajnu, ktorá vystihuje zimu a jej mrazivé dni. V predstavenom postupe si ukážeme, čo sa dá vymyslieť s použitím viacerých modrých odtieňov a ako jednoducho sa dajú namaľovať pocity aj na nechty.

 

  Vianočné kvety na nechty

Vianočné kvety na nechty

Kvetinky sú dosť rozšíreným a obľúbeným motívom vo svete nechtového dizajnu. Vianočná ruža, vianočná hviezda, adventné doplnky a ďalšie iné nepochybne patria k prežitiu vianočných sviatkov. Jeden z týchto skvelých vzorov nás očaril natoľko, že sme sa ho rozhodli ukázať aj vám. Napriek väčšej prácnosti sa s ním zaručene oplatí trošku potrápiť.

 

  Vianoce s retro snehovými vločkami

Vianoce s retro snehovými vločkami

Určite dobre poznáte všetky tie retro vianočné vzory, ktoré patria k sviatočným tradíciám a stále sú obľúbené v mnohých domácnostiach. Kombinácia červenej a zelenej doplnená bielymi snehovými vločkami istotne patria k obdobiu Vianoc, čoho dôkazom sú obrusy, sviečky a rôzne dekorácie s týmto motívom. Našli sme perfektnú techniku ako tento vzor aplikovať aj na nechty a pripomenúť si klasické vianočné zvyky zdobením.

 

  Oslávte Vianoce s akrylovými nechtami

Oslávte Vianoce s akrylovými nechtami

Chcete osláviť najkrajšie sviatky v roku s krásnymi nechtami? Poradíme vám ako sa dopracovať k excelentnému zdobeniu vďaka akrylovým práškom a rôznym ozdobám.

 

  Ako si namaľovať vianočné imelo

Ako si namaľovať vianočné imelo

Zima nie je veľmi bohatá na kvety a rastliny kvôli svojmu studenému počasiu. Avšak imelo je jedným z darov prírody, ktorý tieto studené týždne prežíva. Všetci ho poznáme aj ako jeden z tradičných symbolov vianočných sviatkov. My sa teraz spoločne naučíme takéto imelo namaľovať na nechty, aby ste sa mohli na Vianoce pochváliť svojim najbližším.

 

  Ako si vytvoriť snežný motív na nechty

Ako si vytvoriť snežný motív na nechty

Keďže je už tomu pár dní, keď zima definitívne zavítala aj medzi nás, rozhodli sme sa ukázať vám jednu zaujímavú techniku ako sa dopracovať k unikátnemu snehovému motívu. Avšak zdobenie, ktoré si vyskúšame nie je klasické biele ako sneh bežne poznáme. Skôr pôjde o výnimočné použitie farieb a dosiahnutie odtieňu, ktorý zimu symbolizuje.

 

Nechty ako šperk

Nechty ako šperk

Chcete byť príťažlivou a atraktívnou ženou pre svojho partnera? Tak nezabúdajte na starostlivosť o svoje malé krásy, pretože zanedbané a neupravené nechty nie sú žiadnym magnetom pre muža. Každý chlap sa chce pýšiť peknou partnerkou, ktorá by ho reprezentovala ako krásou tak aj svojim ženským šarmom. Dopomôžte si a ozdobte sa! Nechty sú meradlom osobnej starostlivosti, preto im doprajte luxus, aký si zaslúžia. Ak vás príroda neobdarila zdravými a dlhými pazúrikmi, tak vám na pomoc prišli akrylové nechty. Vďaka ním docielite prirodzený a dokonalý vzhľad svojim ohrýzeným nechtom.

 

Akrylové a gélové nechty. Ktoré sa k vám hodia?

Akrylové a gélové nechty. Ktoré sa k vám hodia?

Vždy ste sa pýšili dokonale vypestovanými prírodnými nechtami a zrazu ste zatúžili po niečom novom? Veď prečo nie. Gélové či akrylové nechty prinesú vašim rukám ozdobu a vystihne vašu osobnosť. Zmena posúva človeka vpred a priťahuje k nemu neustále nové zážitky. Rozhodli ste sa teda pre jedinečnú krásu, akými sú originálne umelé nechty? Láka vás modelovanie, tvarovanie alebo chcete ochutnať vynikajúci pocit zo zdobenia? Pre splnenie malého sna ste sa už rozhodli, teraz si vyberte vhodné nechty. Ktoré sa viac hodia vášmu vkusu a dodajú vám čaro? Akrylové alebo gélové nechty? Pokiaľ nemáte jasno, ktoré uprednostniť, nechajte si poradiť.

 
« novšie
1 | 2 |