Diskusia ako robiť nechty

 

Vaša otázka

Váš email a meno bude použité len na automatickú odpoveď po tom, čo na Váš príspevok niekto zareaguje!

 • meno
   
   

Gél na prirodzene nechty

09.08.2017 - Ahojte.. zaobstarala som si uv lampu a objednala som si aj gély.. svoje nechty mám dlhé a chcela by som si na nich dať gél aby mi aj lak dlhšie vydržal na nich. Môžte mi poradiť ako začať ? Ďakujem

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • natalia
  natalia

  treba si hlavne uvedomiť, že lak je vždy len lak a jeho životnosť sa nezmení ani keď ho dáte na gél. Dupľom ak použijete gél na prírodné nechty. Lak dokonca môže spôsobiť, že sa vám celý gél odlúpi.

   
   

odlepovanie gelu

24.05.2017 - dobry den.potrebovala by som poradit co robim zle ked sa mi gel odlepuje po bokoch nechtu..skusam vsetko mozne...dakujem

zobraziť reakcie na príspevok (3)
 
 • lenka
  lenka

  Takže to robíte zle. Ešte pred začatím sa na ruky dáva dezinfekcia a až po nej sa zatláča kožička, prebrúsi sa necht, suchou kefkou alebo štetcom odstrániť prach a už sa rukami nedotýkať nechtu len naniesť nail prep na odmastenie, tak primer a potom gél

   
   
 • zuzana
  zuzana

  robim nechty na sablony nie na tipi..pozatlacam kozicku,obrusim nechet,pretriem dezinfekciou,nanesiem primem,potom podkladovy gel ktory necham vytvrdit v lampe a nanasam modelovaci gel.

   
   
 • lenka
  lenka

  poprosím vás o rpesnejší postup. Môže to byť zle upravenou kožičkou, alebo zle prebrúsený a odmastený nechet. Taktiež zatečený gél, alebo zlá voľba tipov...

   
   

Odchlipy na špičke

19.05.2017 - Dobrý deň, mám problém s odchlipami gélových nechtov, ale neodchlipavaju sa mi pri kozicke ani okolo nej, ale na špičke nechtu. Ako tomu zabrániť ? Ďakujem pekne.

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • karin
  karin

  Ak sa to odchlipuje, tak je tam zlá väzba k nechtu. Ak predlžujete na tipy, tak poriadne celú plochu umelého tipu treba prebrúsiť, aby to nebola hladká plocha, lebo potom to nedrží. To je najčastejší dôvod.

   
   

Nail prep, primer

18.05.2017 - Dobrý deň, prosím vás môže sa nail prep s primer pri nanášaní dotknúť nechtovej kozicky? Alebo výhradne musím dávať pozor na to aby sa nechytili nechtovej kozicky inak to bude mat za následok odchlypovanie? Ďakujem pekne :)

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • Judita
  Judita

  Tieto dva prípravky sa môžu dotknúť aj kože. Nespôsobujú odchlipovanie. Nevytvárajú na nechte pevnú vrstvu ako gél. Gél na kožičke je problém, ale toto nie.

   
   

Gél lak na typy

18.04.2017 - Ahojte chcem sa opýtať robím si gelove nechty sama doma ale nedržia mi dlho asi po 3 dňoch mi odpadnú a neviem ci mam dať farebný gél lak na hneď prilepený necht umelý alebo dať UV gél a až nato gél lak . Ďakujem za radu :)

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • miska
  miska

  Ahoj, ak predlžuješ na tipy, tak najprv musíš vymodelovať necht gélom. Urobiť normálne Céčko a až potom môžeš dať gél lak a na neho lesk. Tipy treba po nalepení celé prebrúsiť aby to nebola hladká plocha. Na nalepené tipy nemôžete dať len gél lak lebo to nebude držať, je nutné to najprv vymodelovať gélom.

   
   

Spevnenie prírodných nechtov

12.04.2017 - Mám urobené gélove nechty na tipy.uz mi dorastaju svoje, môžem začať dopĺňať bio gelmi.. Postupne by som takto prešla len na bio gél bez tipov

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • julia
  julia

  Áno môžete to takto doplniť aj BIO gélom. Len treba poriadne prebrúsiť a odmastiť.

   
   

Vrchný lesk po 2 týždňoch

08.04.2017 - Prosím vás, ako postupovať, keď chcem oživiť gélove nechty po 2 týždňoch vrchným gélom - leskom.staci zmatnit penovym pilnikom a dať finish gél alebo môžem aj top coat nano ceramic?

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • gabika
  gabika

  Odporúčala by som pôvodnú, tú dvojtýždňovú vrstvu vrchného odstrániť a tak naniesť novú.

   
   

Dopĺňanie nechtov

04.04.2017 - Ahojte, keď zbrusim prechod medzi odrastom a prírodným nechtom, mám naniesť primer aj na starý gél čí len na prírodný necht. Ďakujem

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • nataly
  nataly

  Primer sa dáva vždy len na prírodný necht. On rozširuje póry v nechte a nanesený gél sa do nich vleje a tým lepšie na nechtoch drží. Nanášať primer na gél nemá žiaden význam.

   
   

Gél kamuflaz

03.04.2017 - potrebujem usmernit ohľadom nechtov s gélom kamufláž ,nech je to co najjednoduchšie. Nechty mam krehké, lamave.
1. Prebrúsiť nechty, oprášiť a naniesť primer- vodičku. 2. Potom nejaký podkladový gél a dat do lampy. 3. Kamufláž a do lampy. 4. Vrchný gél- lesk.

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • nataly
  nataly

  Ak chcete nechty len spevniť tak áno môžete týmto postupom. Len na krehké a lámavé nechty by som vrstvu kamufláže zopakovala.

   
   

Tuhnúci gél

25.03.2017 - Dobrý deň, chcem sa spýtať prečo mi môže tuhnúť gél keď s nim práve robím... dnes som robila nechty a polovička gélu mi stuhla dnu v kelimku ..môže to byť od slnka ?

zobraziť reakcie na príspevok (1)
 
 • nanechty
  nanechty

  Dobrý deň, áno môže ty byť od slnka a dupľom ak robíte nechty vonku. Slnko má tiež UV žiarenie, nie síce v takej intenzite ako UV lampa, ale má a gél zatvrdne. Prípadne sa to stáva aj ak máte gél pred zapnutou lampou. UV vyžaruje z lampy von.

   
   
« novšie
1 | 2 | 3 | 4 | ..... 25