Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

Žiarivé nechty pre leto 2014

Žiarivé nechty pre leto 2014

Pýtate sa, čo letí tohtoročné leto? Púšťate sa do zdobenia nechtov a hľadáte inšpiráciu? V tom prípade ste na správnom mieste. Každá z nás inklinuje k nejakej obľúbenej farbe či zaujímavým vzorom, preto vám teraz rozhodnutie uľahčíme.

 

  Ako vytvoriť tekutý kameň

Ako vytvoriť tekutý kameň

Zdobenie nechtov napreduje stále vpred, a preto aj dnes vám ponúkame veľmi efektné a luxusné zdobenie. Ak ste zástankyňa kamienkov a všetkého, čo sa blyští, tak sa vám to zaručene bude páčiť. Ide o vytváranie tekutého kameňa, ktorý pôsobí výrazne prirodzenejšie a lesklo. Skrášľovanie je určené pre ženy, ktoré zdobia gélové nechty.

 

   3 jednoduché bodkované zdobenia

 3 jednoduché bodkované zdobenia

Dnešná doba je uponáhľaná a nájsť si čas pre seba je niekedy naozaj ťažké. Každodenné nákupy, práca alebo starostlivosť o deti nám nedáva priestor na oddych a skrášľovanie. Či už sme dvasiatníčky alebo pätdesiatníčky, stále chceme pútať mužskú pozornosť a byť pre svojho partnera zvodne a luxusné dámy. Ale ako na to? Nechty sú zrkadlom toho, ako sa staráme o svoje zdravie, preto vám v jednom videu ponúkame až tri zdobenia. Ide o jednoduchý a rýchly spôsob, ktorým nestratíme ani čas ani krásu.

 

  “Prsteň” na nechty

“Prsteň” na nechty

Leto 2014 je tak trochu bláznivé. Návrhári sa pohrali s farbami, vzormi a doplnkami, ktoré kombinujú, ako sa im za chce. Úžasné. Konečne sa zbavíme nenápadnej sivej, hnedej a zahviezdime ako hollywoodske herečky. Nemusíme mať kilo make-upu či milión štýlových doplnkov, ale je potrebné vedieť, čo originálne a pútavé zvoliť na seba.

 

6 nechtových faux pas

6 nechtových faux pas

Chceme byť neustále nádherné a zvodné ženy, avšak aj krása niečo stojí. Neide len o peniaze, ale najmä o snahu a vôľu sa pravidelne a dôkladne o seba starať. Muži si možno ani neuvedomujú, koľko času a námahy vkladáme do skrášľovania. Elegantné oblečenie, štýlové doplnky, žiarivý make-up či perfektné nechty. Niekedy pôsobíme ako dokonalé dámy, no občas to jednoducho “prepískneme”. Čomu by sme sa mali vyhnúť, aby sme predišli trápnemu faux pas?

 

  Letná vychytávka s transfer fóliou

Letná vychytávka s transfer fóliou

Leto sa rozbehlo v plnom prúde a slnečné obdobie nám dáva priestor na množstvo akcií. Opekačky, grilovačky, diskotéky, kúpaliská a rôzne spoločenské akcie. Pre ženy, ktoré sa snažia o seba neustále starať a prekvapovať svoje okolie módnymi vychytávkami, tu máme farebné a štýlové zdobenie. Je skutočne zaujímavé a pútavé, preto ho odporúčame ako horúci tip tohto leta.

 

Prečo používať kalciový lak?

Prečo používať kalciový lak?

Stres, nekvalitná strava a nedostatok pohybu. To všetko vplýva na náš imunitný systém, ktorý sa mnohokrát podpíše aj na ženskej kráse. Jemné a lámavé nechty sú zrkadlom toho, že v našom živote nerobíme niečo správne. Ak chceme regenerovať nechty, najprv regenerujme svoje telo zeleninou a ovocím, pravidelnou pohybovou aktivitou a odpočinkom. Podporiť pevnosť nechtov môžeme aj použitím vhodných prípravkov, akým je kalciový lak. Prečo ho používať?

 

Ako dodať lesk prirodzeným nechtom

Ako dodať lesk prirodzeným nechtom

Leto je obdobím, kedy si vyžaduje naše telo väčšiu a dôkladnejšiu starostlivosť. Pravidelný kúpeľ a nanášanie rôznych krémov nestačí. Dôležité je aj dodržiavať pravidelný pitný režim. V opačnom prípade je suchá nie len naša pokožka, ale takisto aj vlasy a nechty. Strácajú svoj prirodzený lesk a kvalitu. Ako mať krásne a lesklé nechty? Jednoducho. Ponukáme vám 3 spôsoby ako na to.

 

  Rýchle zdobenie na svadbu

Rýchle zdobenie na svadbu

Čakajú vás svadobné akcie a vy neviete, kde vám hlava stojí? Chcete vyzerať krásne, ale nemáte čas a chuť na špeciálne úpravy u profesionálov? Ušetrite peniaze a čas vytvorením jednoduchého a rýchleho zdobenia nechtov. Nepotrebujete žiadne kurzy či školenia. Za pomoci pečiatky to hravo zvládnete aj samé doma.

 

  Novinka: Zdobenie s čipkou a pierkom

Novinka: Zdobenie s čipkou a pierkom

S pekným slnečným letom prichádza nie len obdobie dovoleniek, ale aj obdobie svadieb. Každá chce vynikať a vyzerať očarujúco, aby zapôsobila na svojho partnera či sexi družbu. Okrem pekných šiat a perfektného účesu by ste si mali dopriať aj dokonale upravené nechty. Nie je ľahké nájsť ďalšie jedinečné zdobenie, keďže ste si prešli rôznymi nechtovými úpravami. Kamienky, glitre, nálepky a vodolepky nie sú už pre nás novinkou. Zabudnite na ne a vyskúšajte nový spôsob zdobenia pomocou čipky alebo pierka. Ohúrte nimi svojich známych!

 
« novšie
1 | 2 | 3 | 4 | ..... 10