Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

  Svietiace nechty a celoplošné vodolepky

Svietiace nechty a celoplošné vodolepky

Existuje nespočetné množstvo námetov na zdobenie nechtov, no klasická francúzska manikúra neomrzí žiadnu ženu. A čo ak nám táto francúzska manikúra bude svietiť v tme? Pýtate sa ako? Ďalšou novinkou na trhu je fosforový pigment svietiaci v tme. Koľko žien ste už videli aby mali nechty ktoré pri zahasení svetla svietia? Výrobcovia vytvorili svietiaci pigment, ktorý sa pridáva do laku, gélu alebo akrylu a ten sa následne nanáša na nechty. Nie je to nič zložité a predsa také netypické. V tomto postupepoužijeme aj celoplošné vodolepky, aby ste videli, že nie len profesionálne nechtové dizajnérky môžu mať krásne ozdobené nechty, ale že to dokážete aj vy doma. Takže poďme na to!

 

  Gél lak na nechty

Gél lak na nechty

Ako si rýchlo jednoducho a hlavne trvácne ozdobiť nechty? Na čas nenáročný spôsob zdobenia, je použitie gél laku. Je to podobný spôsob ako lakovanie nechtov s tým rozdielom, že nechty vkladáme do UV lampy. Pri takto ozdobených nechtoch nedochádza k olupovaniu zdobenia a nechty vydržia 2-3 týždne. Po tomto čase je potrebné nechty doplniť z dôvodu odrastania. Gél laky sú obľúbené hlavne pre ich jednoduchý spôsob použitia, dlhú trvácnosť a vysoký lesk ktorý je v tomto prípade zaručený.

 

  Odstránenie starého UV gélu

Odstránenie starého UV gélu

Omrzela vás farba nechtov? Chcete nejakú zmenu? Nemusíte čakať, kým vám nechty samé odletia a už vôbec nie ich strhávať. To by bolo veľmi bolestivé a mohlo by dôjsť k trvalému poškodeniu nechtovej platničky. Naučíme sa, ako jednoducho zmeniť a obnoviť vaše nechty. Na odstránenie gélu nám stačí naozaj len chvíľka. Tak teda poďme na to.

 

  Sviatočné zdobenie nechtov

Sviatočné zdobenie nechtov

Chystáte sa na slávnosti a chcete si skrášliť nechty? Tento postup nie je vôbec náročný a je vhodný aj pre začínajúce nechtové dizajnérky. Ukážeme si ako postupovať pri používaní farebného gélu v spojení s červeným glitrovým prachom a kamienkami.

 

  Letné zdobenie nechtov glitrami

Letné zdobenie nechtov glitrami

Práve začínajúce nechtárky si často lámu hlavu nad tým, ako dostať niektoré ozdoby na nechty. V tomto článku a videopríspevku vám ukážeme ako zdobiť nechty glitrovými nitkami a sušeným kvetom. Nieje to nič ťažké. Stačí obkukať postup a rovnakým spôsobom môžete vkladať do gélu aj fimo, perličky, srdiečka, glitrový prach, stužky, sieťky či kamienky. Ich kombináciou vytvoríte zaujímavé zdobenia. Postačí troška fantázie a originálne nechty sú na svete.

 

Ako používať gél lak

Ako používať gél lak

Veľkým letný trendom v zdobení nechtov je gél lak. Je to vlastne farebný UV gél vo fľaštičke so štetcom, podobne ako lak. Z tejto kombinácie vznikol aj jeho názov. Hustota gél laku je primeraná pohodlnému nanášaniu na nechty. Gél laky majú zároveň vysokú kryciu schopnosť, a tak na pekne namaľované nechty postačí i jedna vrstva farebného gél laku. Nezabúdajme, že ide o gél, presnejšie UV gél, takže každá vrstva gél laku musí vytvrdnúť v UV lampe a pri tomto tvrdnutí sa na povrchu nechtov vytvára lepkavý výpotok rovnako ako pri tvrdnutí iných UV gélov.

 

Sady na gélové nechty s videom

Sady na gélové nechty s videom

Keďže som sa rozhodla živiť sa robením gélových nechtov. Potrebovala som na začiatok vhodnú sadu. Sady na gélové nechty som na internete hľadala asi týždeň a nevedela som sa rozhodnúť. Nechcela som kúpiť hocakú sadu. Chcela som mať istotu, že nebudem ľutovať. V posledný deň som klikla na tú správnu stránku. Moje zúfalstvo sa zrazu zmenilo na nádej. Všetky internetové obchody ponúkajú sady na gélové nechty, no tento nechtový shop ma milo prekvapil. Nebola tam len sada s rozpísanými produktami, ale čo je podľa môjho názoru perfektné, ku každej sade tam bol aj video návod ako sa veci v sade používajú.

 

Kupujete UV gél? 3 krát POZOR!

Kupujete UV gél? 3 krát POZOR!

Milé čitateľky a kolegyne (nechtové dizajnérky). Každá z nás raz začínala robiť a tiež sme si prešli svojim „peklom“ pri výbere dodávateľa gélov, tipov až dovtedy, pokiaľ nám úplne nevyhovovali. Denne sa však pozastavujem nad tým, aké sú dnešné ponuky obchodov sofistikované a prešpikované tým „lákavým“... Každý predáva najlepšie, najlacnejšie a najväčšie UV gély a presne o tom by som chcela dnes napísať pár viet.

 

LED lampa na nechty

LED lampa na nechty

Novinkou v modelovaní gélových nechtov je LED UV gél. Je to gél, ktorý tvrdne v LED lampe, no vytvrdne vám i v obyčajnej UV lampe. V čom je teda rozdiel? Výrazným rozdielom je doba tvrdnutia LED UV gélu. Ak ho dáte do UV lampy, musíte počkať 2-3 minúty, kým bude LED UV gél vytvrdnutý. V prípade, že máte LED lampu, LED gél v nej vytvrdne za 30-90 sekúnd, čo je výrazná úspora vášho času i času zákazníčky. Gélové nechty tak nemusíte modelovať cca 2 hodiny, ale tento čas sa skráti o viac ako polovicu. Keď už hovoríme o úspore času, LED lampa je taktiež úsporná. Aj napriek veľkému počtu LED žiaroviek sa nemusíte obávať ich vymieňania a s tým spojených ďalších investícií. Žiarovky v LED lampe nieje potrebné vymieňať! Ich životnosť je totiž 30.000 - 50.000 hodín svietenia, čo je takmer 6 rokov nepretržitého svietenia LED lampy.

 

7 rád pre výber UV lampy

7 rád pre výber UV lampy

K umelým nechtom bezpochyby patrí UV lampa. UV lampy sa používajú len pri gélových nechtoch a to na vytvrdenie UV gélu. My ženy máme problém vybrať si v tej spleti internetových obchodov a bazárov, ktoré lákajú super cenami a funkciami, ktorým aj tak nerozumieme. Preto som sa rozhodla urobiť rázny koniec a škrt v dohadoch o UV lampách na slovenskom trhu.

 
1 ..... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |