Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

  Veľkonočný zajačik v tráve ako zdobenie nechtov

Veľkonočný zajačik v tráve ako zdobenie nechtov

Chcete mať aj vy pekné nechty na veľkú noc? Aj vy ste hľadali motiváciu na internete a neoslovilo vás nič? Použite vlastnú fantáziu, my vám ponúkam malú ukážku ako sa to dá rýchlo, pekne a každá jedna z vás to hravo zvládne.

 

  Termo gél lak na nechty

Termo gél lak na nechty

Určite ste vyskúšali množstvo gélov na nechty. Termo gél lak je novinkou na našom trhu, ktorý sa teší čoraz väčšej popularite nechtových dizajnérok. Pracuje sa s ním veľmi jednoducho, nanáša sa ako obyčajný lak na nechty, no musíte ho dať do UV lampy. Ale čo je dôležité mení farbu v závislosti od teploty, čo znamená, že farba lôžka bude iná ako farba špičky nechtu. Vaše nechty budú vždy iné a zaujimavé. Rozhodli sme sa to vyskúšať, či je sľubovaný efekt naozaj taký.

 

  Valentínske zdobenie nechtov

Valentínske zdobenie nechtov

Každá jedna z vás už určite vyskúšala rôzne zdobenie na nechty. Väčšinou pri tom používame lak na nechty. Nebojte sa vyskúšať niečo nové. Ponúkam vám video postup ako si samé doma môžte urobiť krásne Valentínske zdobenie pomocou gél laku.

 

  Gélové nechty na Valentína

Gélové nechty na Valentína

Je veľa možností ako zdobiť nechty, či už gélom alebo lakom na nechty. Či je to na nejakú príležitosť, alebo len tak pre potešenie samej seba. Keďže sviatok sv. Valentína sa blíži urobte si radosť pekným, jednoduchým a hlavne rýchlym zdobením.

 

  Gélové nechty ozdobené na Valentín

Gélové nechty ozdobené na Valentín

Každá z nás chce mať pekné nechty, páčiť sa sama sebe ale aj svojim polovičkám na Valentína. Urobte si radosť pekným zdobením, ktoré bude trvať len pár minút a určite ho zvládne každá jedna z vás.

 

  Zdobenie farebným UV gélom

Zdobenie farebným UV gélom

Každá z vás už isto vyskúšala rôzne kombinácie zdobenia nechtov. Spojenia rôznych glitrov konfiet farebných gélov a iných ozdôb. No pri každom použití vznikne iné, nové a unikátne zdobenie. Tým, že naberiete odvahu a nebudete sa báť experimentovať, sa v zdobení nechtov posuniete zas o krok vpred. Glitre a konfety nemusíte vkladať len do číreho gélu. Pokojne môžete použiť i farebný UV gél, podobne ako v našom príspevku.

 

  Priehľadný farebný UV gél

Priehľadný farebný UV gél

Existuje veľké množstvo farebných a priehľadných tipov na nechty. Ale čo UV gély? Okrem základných priehľadných UV gélov a rôznych farebných UV gélov, sú tu i priehľadné UV gély. Tieto gély sú dobré aj ako modelovacie gély. To znamená, že sú vhodné aj na modelovanie nechtov na šablónu. Môžeme ich nanášať na priehľadné tipy, a na bielych tipoch dostanú nechty jemný farebný nádych. Rozhodla som sa vám dnes ukázať, ako budú vyzerať nechty predĺžené priesvitným farebným gélom na šablónku.

 

  Glitrové nechty

Glitrové nechty

Existuje množstvo rôznych variácií zdobenia nechtov. Taktiež môžeme zdobenie nechtov rozlíšiť aj podľa udalosti, na ktorú sa chystáme. Ukážeme si jednu z možností zdobenia glitrami. Glitre budeme aplikovať nie len na špičku, ale na celý necht. Glitre dodajú nechtom krásny vzhľad a lesk. Časovo nenáročné a jednoduché zdobenie, ktoré zvládne každá začiatočníčka.

 

  Zdobenie nechtov glitrovým prachom

Zdobenie nechtov glitrovým prachom

Mnohé z vás už isto vyskúšali kadejaké kombinácie zdobenia nechtov, no stále sa vraciame k starej známej klasike glitrových nechtov, kde sa môžeme priam vyšantiť kombinovaním farieb. Po najviac používanej technike zdobenia nechtov, čo je klasické lakovanie, patrí používanie glitrov na druhú priečku. Ak si pod slovom glitre predstavujete iba klasicky jemný glitrový prach, ste na omyle. Glitre rozdeľujeme do niekoľkých skupín, najznámejší je už spomínaný glitrový prach, ďalej sú to glitrové nitky a glitre vo veľkosti 1 mm. Klasický glitrový prach je najviac používaný pretože práve s týmito glitrami je najľahšia manipulácia. Glitrové nitky a 1mm glitre často vytŕčajú z gélu a akrylu. Preto je dobré sa s ich ukladaním trošku pohrať a poriadne zaliať gélom či akrylom.

 

  Ako na zrkadlové tipy na nechty

Ako na zrkadlové tipy na nechty

Určite sa aj vám niekedy stalo, že ste nemali veľa času na úpravu vašich nechtov a ani na zdĺhavé sedenie pri nechtovej dizajnérke. Na časovo nenáročné zdobenie nechtov použite farebné tipy, alebo airbrush tipy. Ja som zvolila zrkadlové tipy, ktoré sa hodia ako na slávnostné príležitosti tak i na denné nosenie. Zrkadlové tipy majú krátku zarážku, na ktorú sa nanáša lepidlo. Okrem toho, povrch týchto tipov nesmiete prebrusovať, lebo by ste poškodili zrkadlový povrch.

 
1 ..... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |