Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

Rozveseľte okolie s FIMO ozdobami

Rozveseľte okolie s FIMO ozdobami

Farby a vzory, ktoré nosíme na sebe odrážajú naše pocity a túžby, naše črty a vlastnosti. Účes, šperky, spôsob obliekania. To všetko vypovedá o prejave nášho vnútorného sveta. Neverili by ste, ale aj nechty a ich vzhľad dokážu poodhaliť tajomstvo vašej povahy. Ste veselá, spoločenská a ľudia sa cítia vo vašej spoločnosti príjemne. Milujete zábavu a rozdávate úsmevy. Nechápete prečo vás lákajú tieto fimo ozdoby? Nemusíte študovať psychológiu na pochopenie tejto záhadnej spojitosti. Pozrite sa na fimo tyčinky. Už na prvý pohľad sú usmievavé. Farby od výmyslu sveta, vzory plné slnečnej nálady. Zaujmú na kúpalisku, na večierkoch a spestrenie prinesú aj v pracovnom zhone.

 

  Jedinečné kvietky vďaka WATER MARBLE

Jedinečné kvietky vďaka WATER MARBLE

Chcete skrášliť svoj vzhľad niečím nezvyčajným? Dokážete si užiť extravaganciu alebo ju dokonca vyhľadávate? Obľubujete farby a kvety? Potom ste na správnom mieste! Určite ste už zachytili niečo o „mramorovaní“ nechtov. Chcete si to vyskúšať, ale neviete ako na to? Nech sa páči. Ponúkame vám skvelý návod na mramorovú manikúru. Nejedná sa o doslovné zdobenie mramorom. To určite nie! Ide o špeciálnu techniku pre milovníčky farebných variácií. Pokiaľ sa rady pochválite unikátnymi kvetinkami, ktoré vám vyčaria pestré nechty, pozrite si užitočné rady ako sa dopracovať k tomuto umeleckému skvostu. Smelo do toho!

 

  Žiarivé kamienky ako hviezda šoubiznisu

Žiarivé kamienky ako hviezda šoubiznisu

Wau! Toto si musíte povedať pri pohľade na nechty, ktoré zdobia žiarivé kamienky. Oči sa rozjasnia a vy sa zatúžite prejaviť vo farbách, lesku a ligote. Zladiť najkrajšie doplnky s krásou tela, to už nie sú len prstene zo zlata alebo farebné trendy náušnice. Aj vaše nechty môžu zasvietiť a upútať pozornosť nejedného muža. Chcete zvýrazniť charizmu, zažiariť a pritiahnuť záujem? Skúste si ozdobiť nechty kamienkami. Pri tejto umeleckej práci pustite uzdu svojej fantázii a obohaťte sa jedinečným zážitkom. Zoznámte sa s touto úžasnou imidžovou technikou. Kamienky pôsobia luxusne a sú určené najmä na výnimočné príležitosti. Splňte si sen a vyrazte do spoločnosti ako hviezda šoubiznisu.

 

  Metalické nechty – luxusná novinka aj pre vás!

Metalické nechty – luxusná novinka aj pre vás!

Letné obdobie je ešte stále v plnom prúde a priamo vás vyzýva k tomu, aby ste zaujali svoje okolie nie len sexi postavou, ale predviedli aj svoje krásne nechty. Vyskúšali ste už viacero spôsobov úpravy a hľadáte niečo nové? Horúcou novinkou na slovenskom trhu sú vkusné metalické nechty! Ide o metódu, kde si ženy jednoduchým a rýchlym spôsobom aplikujú metalické fólie na nechty a môžu tak spokojne vyraziť večer do mesta. Nechtové eshopy ponúkajú mnoho vzorov, ktorými upútate na nejednej akcii, no metalické nechty sa v poslednom období stávajú jedničkou. Pôsobia decentne a dajú sa zladiť s rôznymi šperkami či bižutériou. Či už zvolíte zlaté prstene alebo strieborné náušnice, metalické nechty z vás urobia štýlovú a luxusnú ženu. Túžite pôsobiť módne a šmrncovo? Tak jednoducho vyskúšajte tieto metalické nechty.

 

Nálepky verzus vodolepky

Nálepky verzus vodolepky

Chcete si vytvoriť originálne nechty sama doma? Teraz to zvládne každá jedna z vás. Pripravte si svoje sady na nechty, šikovné ručičky a môžete sa pustiť rovno do práce. Fantázií sa medze nekladú, a preto môžete očariť svojou nápaditosťou svoje kamarátky, ktoré doslova „puknú“ od závisti. Stanete sa ich inšpiráciou a každá bude túžiť mať presne takéto neodolateľné ženské nechty ako vy. Ale ako na to? Ak nepatríte k najzručnejším „nechtárkam“, môžete si ľahko dopomôcť. Nemusíte sa trápiť s rôznymi výtvarnými pokusmi, ale ozdoby na nechty vám vytvoria krásny obraz jednoducho a rýchlo aj bez vašej námahy.

 

Bláznivé nechty pre leto 2013

Bláznivé nechty pre leto 2013

Leto začalo v plnom prúde a vy chcete byť dokonale krásna? Verím, že usilovne pracujete na svojich postavičkách či dôkladnom líčení, avšak to nestačí! Nechty sú odrazom vašej starostlivosti a čistoty, preto nezabúdajte na tieto malé krásy vášho tela. Chcete očariť mužské pohľady či vzbudiť závisť u ostatných žien? Držte sa novinkou tohto leta a vytvorte si vlastné bláznivé nechty. Bláznivé? Áno, teraz máte možnosť sa do sýtosti vyblázniť a urobiť si ich podľa vašich predstáv. Ak chcete zabodovať na kúpalisku alebo večer v meste, inšpirujte sa týmito možnosťami ako si vyčarovať okúzľujúce nechty.

 

  Zamatové gélové nechty

Zamatové gélové nechty

Zamatové či plyšové nechty sú dnes in. Kašmír na nechty sa dá kúpiť v rôznych farbách a tak sa pri kombinovaní môžete vyhrať. Doposiaľ som sa stretla s video postupmi, kde sa zamatový prášok, kašmír, ukladal do laku na nechty. Zamat na nechty ale môžete použiť aj na zdobenie gélových nechtov. Tu sa ale postup vkladania ozdôb líši. Zamat (kašmír) sa nevkladá medzi vrstvy gélu ako glitrový prach, či iné ozdoby na nechty. Dávame ho až do úplne poslednej vrstvy UV gélu bez výpotku.

 

  Jarné zdobenie nechtov

Jarné zdobenie nechtov

Nekonečná zima nie a nie odísť a nechať priestor jari. Počasie síce ovplyvniť nemôžeme, no jarnú náladu si vieme bez problémov vytvoriť. Či už dekoráciami v byte, zmenou šatníka, kedy sa začneme obliekať do pestrejších farieb, novým účesom, či nechtami. Symbolom jari sú snežienky, ktoré ako prvé vykuknú spod snehu. No mne jarnú náladu navodili vodolepky na nechty so sirôtkami. Keďže som samouk a robím nechty len sebe doma, tak ako asi väčšina z vás, ktoré to čítate, používam na zdobenie svojich nechtov prevažne vodolepky s kvetmi. Čistá francúzska manikúra sa mne osobne zdá prázdna a tak si ju stále niečím prizdobím.

 

  Veľkonočné zdobenie nechtov s vodolepkou

Veľkonočné zdobenie nechtov s vodolepkou

Nebaví vás vysedávať celý deň v nechtovom salóne? Strácať čas a míňať peniaze? A to všetko len preto, aby ste mali svoje nechty pekne ozdobené. Skúste to samé doma, je to jednoduché. Ponúkam vám postup ako na to.

 

  Gélové nechty s vajíčkami na veľkú noc

Gélové nechty s vajíčkami na veľkú noc

Rozmýšľate ako si ozdobíte svoje nechty na veľkú noc? Alebo aké motívy by sa k nej hodili? Ja som si na internete pohľadala veľkonočné nálepky. Kúpila som ich na www.top-nechty.sk. Keďže zajkov som na tejto stránke už videla rozhodla som sa pre veľkonočné vajíčka.

 
1 ..... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |