Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

Mokrá pedikúra po lete

Mokrá pedikúra po lete

Chýbajú vám dni plné vody, slnka a relaxu? Aj napriek tomu, že sa nám výrazne ochladilo, takýto wellness si môžete dopriať aj sama doma. Leto so sebou prináša nie len množstvo zážitkov a pekných spomienok, no takisto si vaše telo vyžaduje dostatočnú regeneráciu a nabranie nových síl. Nie len vlasy a telo si zaslúžia hydratáciu a oddych, no takisto aj nechty. Tie sú vizitkou vášho života, preto je nutná dôkladná manikúra. Môžete si vyčarovať krásne prírodné alebo gélové nechty, ktoré neuniknú žiadnemu závistlivému pohľadu žien. Avšak nezabúdajte na tie malé krásy aj na nohách. Pedikúra je veľmi dôležitá nie len z estetického hľadiska, no najmä zdravotného. Doprajte svojim nohám pár minút domácej „dovolenky“!

 

  Kvapky plné farieb pre vaše nechty

Kvapky plné farieb pre vaše nechty

Maľovanie nechtov kvapkaním je ďalšou z jednoduchých a na čas nenáročných metód ako sa pohrať a skrášliť si ruky výnimočným spôsobom. Chcete skúsiť niečo iné, ľahké, ale zároveň originálne? Čo tak namaľovať si nechty kvapkaním? Možno to znie ako príliš pracné, ale opak je pravdou. Na dizajne najviac oceníte jeho multikoloritu, ktorá nie je zbytočne prekombinovaná. Skôr platí, že v jednoduchosti je krása a to doslova! Ak sa rozhodnete pre odlišnú farbu na každý necht, tak sa vám celé ruky rozsvietia, prekvapíte okolie, a pritom sa ani veľa nenadriete. Neveríte? Tak sa na to spoločne pozrime.

 

  Imidžové pruhy vďaka vejárovitej technike

Imidžové pruhy vďaka vejárovitej technike

Možno viac prácnejšia a trochu odvážnejšia technika zdobenia, ale má svoje čaro a zaslúži si miesto v nechtovom dizajne. Hovoríme o maľovaní pruhov na nechty pomocou štetca, ktorý tak trochu rozstrapatíme na nepoznanie. Technika nie je náročná na pomôcky a čas, avšak si vyžaduje praktickosť. Ak sa naučíte robiť pruhy na nechty, techniku si obľúbite a rady ju zopakujete. Metóda nekričí extravaganciou a nepotrebuje žiadne ozdoby na nechty. Umenie miešať farbami dominuje v postupe a krása, ktorá je v jednoduchosti je nenahraditeľná.

 

UV lampa: Hrozí vám rakovina?

UV lampa: Hrozí vám rakovina?

Túžite mať krásne gélové nechty a predísť tak nepríjemnému štiepeniu sa nechtov? Nie je to nič náročné, pretože si môžete urobiť štýlové nechty aj sama doma. Asi vás neprekvapím, že na takúto úpravu budete zaručene potrebovať vhodné pomôcky akou je napríklad UV lampa, gél lak či iné kvalitné prípravky. V poslednom období sa stali gélové nechty veľkým módnym ošiaľom, po ktorom túži viac a viac žien. Čím bol väčší dopyt po týchto produktoch, tým vznikala väčšia polemika o ich vplyve na náš zdravotný stav. Ohrozujú UV lampy naše zdravie? Hrozí nám rakovina?

 

Osemminútová depilácia

Osemminútová depilácia

Slnečné letné počasie je za nami a s ním aj odhalené krásne nohy žien. Oddýchli ste si a načerpali nové sily? Verím, že áno. Mnohokrát leto so sebou prináša výrazné skrášľovacie úpravy. Posilňovňa, depilácia, gélové nechty či nový hairstyle. No čo by neurobila žena pre krásu? Tešíte sa, že máte od týchto „procedúr“ pokoj? Dúfam, že aspoň od depilácie nie. Veď predsa nechcete vystrašiť svojho priateľa toľkou chlpatou prirodzenosťou! Ak používate žiletky na odstránenie nežiaducich chĺpkov, tak si zbytočne prácu len sťažujete. Nielenže vám chlpy rýchlo dorastú, ale aj výsledný efekt nie je dokonalý akoby ste si predstavovali. O úrazoch ani nehovoriac! Určite ste zažili situácie, keď ste sa nepríjemné rezli do nohy. Dnešná doba je uponáhľaná a kladie na nás čoraz väčšie nároky. Chcete byť krásna a príťažlivá za pár minút? Tak zahoďte žiletky a depilácia sa môže začať.

 

Nechty ako módny doplnok

Nechty ako módny doplnok

Chcete byť príťažlivá a atraktívna žena pre akéhokoľvek muža? Symbolom krásy sú nechty, o ktoré sa treba dôkladne starať a skrášľovať ich. Veď akému mužovi by sa páčili ohryzené a neupravené? Nechty sú malým detailom na tele, ktoré si muži všimnú hneď na prvý pohľad, preto si dajte záležať na tom, ako ich prezentujete. Ak patríte k ženám, ktorým móda nie je ukradnutá, ponúkam vám pár tipov ako byť IN. Nezabudnite, nemeníte si len svoj šatník, ale meníte aj svoje „pazúriky“. Dokonalé a originálne nechty sa stanú úspechom u každého muža, ktorého dnes stretnete.

 

  Leopard, zebra či hadia koža na nechty? Jednoduché a IN!

Leopard, zebra či hadia koža na nechty? Jednoduché a IN!

Milé dámy, je podľa vás džungľa trendová a sexy? Podľa mňa zaručene! Veď sa priznajte, že takmer každá z vás má aspoň jeden leopardí kúsok v šatníku. Zebra alebo hadia koža? Je to absolútne jedno, pretože takýto vzor dodá čistému a jednoduchému outfitu šmrnc. Chcete byť štýlová? Tak potom nezabúdajte na svoje nechty. Aj tie je možné upraviť týmto spôsobom a môžete sa tak popýšiť veľmi vkusným doplnkom. Vaše nechty sa stanú hotovým šperkom a skvostom pre nejeden mužský pohľad. Avšak pozor! Síce niektoré zvieracie motívy doslova milujeme, no netreba to preháňať. Všetko s mierou!

 

  Novinka: Transfer fólie na nechty

Novinka: Transfer fólie na nechty

Ste milovníčkou zdobenia? Rada kombinujete a skúšate nové ozdoby na nechty? V takomto prípade vám vrelo doporučujeme transfer fólie. Vyznačujú sa skutočnou netradičnosťou, výrazným prechodom farieb a širokým priestorom na upustenie fantázie. Čo nového vám dokážu priniesť? Transfer fólie sú bohaté na zaujímavé vzory, ľahko sa aplikujú a s použitím vrchného laku alebo UV gélu sa pýšia naozaj dlhodobou trvácnosťou. Nenáročný postup prináša radosť z opakovania tohto výnimočného zdobenia. Kedykoľvek si môžete skrášliť nechty niečím prelomovým. Bonusom je aj význam tejto techniky. Fólia spevňuje nechty a chráni ich pred zlomením! Poďme si ich spoločne aplikovať na nechty. Prajeme vám veľa zábavy pri experimentovaní.

 

  Pečiatky na nechty rýchlo a jednoducho

Pečiatky na nechty rýchlo a jednoducho

Stačí vám niekoľko minút a budete mať nádherné nechty. Vravíte si skvelé? To určite áno, veď túto jednoduchú a rýchlu techniku môžete uskutočniť pokojne aj cez vašu pracovnú prestávku. Ušetríte kopu svojho drahocenného času a výsledkom budú úžasné ozdoby na nechty. Navyše si doprajete dizajn, k akému sa iným spôsobom nedopracujete. Pečiatky na nechty ponúkajú rýchlu metódu ako vylepšiť imidž a skrášliť si každý jeden necht odlišným motívom. Takto sa pohráte s niekoľkými variáciami a vytvoríte jedinečné obrazy. Aplikujte pečiatky na nechty a odhaľte famózne tajomstvo kreativity.

 

Ombré nie len na vlasy

Ombré nie len na vlasy

Ak vás už nudí francúzska manikúra a chceli by ste vyskúšať niečo nové, tak držte krok so svetovými trendmi. Ombré vládne svetom! Tento hit nezastihol len vlasy, ale aj nechty. Neváhajte a aj vy vyskúšajte tento jednoduchý spôsob zdobenia nazývaný ombré nechty. Určite vás zaujme a okúsite tak niečo inovatívneho a štýlového. Nemusíte navštevovať žiadne nechtové štúdiá alebo salóny. Je to veľmi jednoduché a určite to zvládnete aj samé doma.

 
1 ..... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ..... 10