Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

Správne laky sa postarajú o zdravé a krásne nechty

Správne laky sa postarajú o zdravé a krásne nechty

Niekedy to dá poriadne zabrať udržiavať nádherné nechty a vyhnúť sa nepríjemným deformáciám. Avšak musíte uznať, že táto námaha sa oplatí a prináša efekt. Tešiť sa zo zdravia a krásy, vyžarovať šarm a cítiť sa vynikajúco kdekoľvek a s kýmkoľvek, to je presne to, čo vás navnadí k pestovaniu skvele vyzerajúcich nechtov. Nie vždy to však ide jednoducho, veď to dobre poznáte! Aj napriek tomu existuje niekoľko účinných a zaručených spôsobov ako dostať nechty do pôvodného stavu bez poškodení. Jedným z nich je starostlivé ošetrovanie. Na to nám perfektne poslúžia rôzne laky na nechty. Teraz si predstavíme tie najlepšie a povieme si niečo o ich účinkoch.

 

Farba nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Farba nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Ružová je farba srdca, farba lásky. Aj keď si vyslúžila spoločenské predsudky a módou sa prebíja pomaly, mali by ste si priať čo najviac ružovej na svojom tele. Na oblečení či doplnkoch vynikne iba ako spestrenie. Dôležitá je najmä na pokožke tvári, dlani rúk či nechtoch, ktoré by mali žiariť príjemným jemne ružovkastým sfarbením. Vtedy sú zdravé a prirodzené, pretože ich adekvátna farba odráža rovnovážny telesný stav. Sú vaše nechty v poriadku? Venujte im chvíľu pozornosti a detailne ich skontrolujte! Nachádzajú sa na nich fľaky alebo škvrny? Ak ste nejaké spozorovali, môže sa jednať o nejaký fyzický signál. Teraz si povieme niečo o správnom vzhľade nechtu, ako má vyzerať a čo by na ňom nemalo byť.

 

  Grafiti už aj na nechty

Grafiti už aj na nechty

Pre niekoho vandalské čmáranice, pre ďalšieho umelecký prejav vyjadrujúci slobodu. Jedni to vnímajú ako nehorázny trestný čin, druhí to podporujú a želajú tomu rozkvet. Reč je o grafitoch. Každému dobre známa forma prejavu nielen mladých ľudí, ktorí sa vyjadrujú sprejovaním na steny, vlaky a iné objekty. Či to berieme ako výtržníctvo alebo nie, musíme uznať, že väčšina dizajnov sú skutočne skvelými umeleckými dielami a zaslúžia si obdiv. Pokiaľ sa vám páči táto forma maľovania, tak máme pripravený video postup pre všetky fanúšičky grafitov. Street kultúru môžete šíriť aj nosením na nechtoch.

 

Vianočná dilema: Akrylové alebo gélové nechty?

Vianočná dilema: Akrylové alebo gélové nechty?

Túžite mať pevné a dlhé nechty? Možno vás príroda neobdarila tak, ako ste si to na prvý pohľad predstavovali, ale aj s týmto problémom sa dá ľahko popasovať. Ak si myslíte, že vám umelé nechty ešte viac poškodia vaše prírodné, tak ste na veľkom omyle. Dnešné produkty sú bezpečné a šetrné voči vášmu telu, a preto nemajte obavy a skrášlite sa! Na trhu je mnoho spôsobov ako docieliť krásny efekt, avšak ktorý je ten správny? Asi máte dilemu, či zvoliť akrylové alebo gélové nechty. Boj medzi týmito dvoma metódami je neopodstatnený, pretože oba sú niečim jedinečné. Ponúkam vám stručný prehľad, vďaka ktorému si doprajete originálnosť a dokonalosť, po akej už dlho túžite.

 

Kráľovná plesu vďaka dokonalým nechtom

Kráľovná plesu vďaka dokonalým nechtom

Plesová sezóna sa už nepatrne blíži a s ňou aj každoročná dilema? Určite aj vy si potrpíte na svojom vzhľade, najmä ak očakávate takúto dôležitú spoločenskú udalosť. Nepochybne každá z vás chce na plese zažiariť, preto starostlivosť o nechty majte na poprednom mieste.Teraz sa aj vy môžete stať kráľovnou plesu vďaka dokonalým nechtom, ale ako na to? Aby ste nezažili poriadne faux paus a mohli tak zaujať nejeden mužský zvodný pohľad, ponúkam vám odpovede na vaše najčastejšie otázky.

 

Prečo voliť domácu sadu na nechty?

Prečo voliť domácu sadu na nechty?

Už aj vás omrzeli tie nekonečné návštevy nechtového štúdia? Tak prečo si nevytvoríte dokonalé nechty aj sama doma? Domáca sada na nechty vám pomôže vyčarovať krásne neodolateľné pazúriky kedykoľvek budete chcieť. Aj keď nepatríte k tým najzručnejším, tak nezúfajte! Dnešné internetové shopy vám ponúkajú nie len kvalitné sady, ale aj množstvo videí a návodov, podľa ktorých zvládne jednoduchú úpravu každá jedna z vás. Ak si ešte lámete hlavu nad tým, či sa stať „domácou manikérkou “, ponúkam vám pár výhod domácej sady na nechty.

 

Zdravé nechty, pekné nechty

Zdravé nechty, pekné nechty

Každá z vás túži mať krásne a zdravé nechty, ale mnohokrát dosiahnuť takýto efekt je pre vás doslova nemožné. Vyskúšali ste milión spôsobov, ale nie a nie sa dopracovať k vytúženému výsledku? Nenechajte sa nalákať na rôzne reklamné produkty, ktoré vám „vyčaria“ dokonalé nechty za dva dni. Jediným zázrakom je vaša dôkladná a kvalitná starostlivosť. Nájsť univerzálny návod na zdravé pekné nechty je ťažké, ale nie nedosiahnuteľné. Preto vám ponúkam základné body, pomocou ktorých sa dopracujete k úspešnému výsledku. Vaše nechty sa vám za to patrične odvďačia.

 

Gél lak bez UV lampy. Pravda alebo mýtus?

Gél lak bez UV lampy. Pravda alebo mýtus?

Sledujete trendy, ktoré vás inšpirujú do ďalšieho skrášľovania sa? Chcete mať štýlové a módne nechty, ktoré budú jedničkou spomedzi ostatných? Nestačí poznať len hity tejto doby, no takisto musíte byť informovaná o správnych metódach a kvalitných pomôckach, ktorými si vyčarujete krásne a zdravo vyzerajúce nechty. Ak túžite po štýle a odolnosti, tak zaručene voľte gélové nechty. Ich najdôležitejším komponentom je géllak, no takisto aj UV lampa, na ktorú sa akosi zabúda. Prečo? Odpoveď sa skrýva v nevedomosti.

 

Gél lak Vám ušetrí drahocenný čas

Gél lak Vám ušetrí drahocenný čas

Určite každá z vás túži byť neodolateľne krásna a jedinečná. Chcete zapôsobiť no svoj nový objav alebo patríte medzi štýlové ženy, ktoré nechcú splynúť s davom? Tak či onak, krása niečo stojí a najčastejšie sú to peniaze a čas. Skrášlite si svoje pazúriky! Tie si môžete vytvoriť profesionálne a hlavne originálne aj sama doma. Jediné, čo budete potrebovať, je sada na gélové nechty, pomocou ktorej to zvládne aj obyčajný amatér. Neviete, ako na to? Oplatí sa to vôbec? Na tieto otázky si teraz spoločne zodpovieme.

 

Kabelková UV lampa

Kabelková UV lampa

Uvažujete ako si rýchlo a originálne skrášliť svoje nechty? Túžite vyskúšať niečo nové, ale obávate sa, že to nezvládnete? Niet sa čoho obávať, pretože si môžete vytvoriť krásne nechty aj sama doma. Nemusíte byť neustále závislá od nechtových štúdií, kde miniete hotový majland. Voľte gélové nechty, ktoré vám dajú nielen praktickosť, no takisto aj odolnosť a pevnosť. Ak ste sa rozhodli pre túto alternatívu, tak musíte vedieť, že budete potrebovať pár špeciálnych pomôcok. Jedným z najhlavnejších je UV lampa, ktorá zabezpečuje vytvrdnutie UV gélu, a preto je jeho výber veľmi dôležitý. Rozmýšľate nad tým, aká UV lampa je pre vás najvhodnejšia? Hľadáte kvalitu, no takisto aj výhodnú cenu? Tak pre začiatočníčky tu máme „kabelkové“ UV lampy.

 
1 ..... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ..... 10