Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

  Keď hviezdy žiaria na nechtoch

Keď hviezdy žiaria na nechtoch

Hviezdy na nočnej oblohe sú nádherným úkazom počas každého ročného obdobia. Avšak teraz v týchto studených mesiacoch ich vďaka ligotu snehu dokážeme vnímať ešte intenzívnejšie. Jasná mrazivá noc, hviezdy a námraza na stromoch. Nádych tejto jedinečnej atmosféry si dokážeme preniesť aj na nechty vďaka žiarivým hviezdičkám.

 

  Žiarivé kryštálové nechty vďaka kuchynskej soli

Žiarivé kryštálové nechty vďaka kuchynskej soli

Teraz si predstavíme jedinečnú techniku zdobenia. Jedná sa o vytvorenie kryštálových nechtov, s ktorými budú vaše ruky dokonale žiariť všade, kde len prídete. Ako dosiahnuť tento excelentný efekt? Podarí sa nám to vďaka použitiu obyčajnej kuchynskej soli, ktorá nám spolu s prípravkami nechtového dizajnu vytvorí krásne kryštálové nechty.

 

  Plamene pre vášnivé dámy

Plamene pre vášnivé dámy

Plameň ako symbol neutíchajúcej vášne je obľúbeným prvkom módnych návrhárov, majstrov v tetovaní a rovnako si získava popularitu aj medzi milovníčkami nechtového dizajnu. Ambiciózne dámy, ktoré presne vedia čo od života chcú, si určite obľúbia toto zdobenie vyjadrujúce vášeň, entuziazmus a dynamiku pri zdolávaní nových prekážok.

 

  Namaľujte si ružu jedným ťahom

Namaľujte si ružu jedným ťahom

Páčia sa vám ruže? Vnímate v týchto kvetoch krásu, ktorú v sebe ukrývajú a rady ich nosíte na sebe všade, kde je to len možné? V tom prípade vás určite potešíme, pretože máme pripravenú techniku, s ktorou si môžete ružičky namaľovať aj na nechty. Ako na to a čo budeme k maľovaniu potrebovať? Tak poďme sa spolu naučiť tento nový spôsob zdobenia.

 

  Čiernobiely vír ako zdobenie

Čiernobiely vír ako zdobenie

Aj vír alebo špirála patria medzi elegantné motívy, ktoré môžu skrášľovať vaše nechty. Teraz sa pozrieme na jeden z postupov vytvorenia takéhoto vzoru pomocou techniky WATER MARBLE, teda metódy priliehania motívu vo vodnej hladine. Aj keď sa postup môže zdať prácnejší, dokážete to. K zvládnutiu metódy ponúkame aj pomocné video, podľa ktorého sa dokáže skrášliť každá jedna z vás. Poďme do toho!

 

  Ako si vytvoriť motýlie nechty

Ako si vytvoriť motýlie nechty

Pri prechádzke prírodou sa vám možno podarí zahliadnuť viacero druhov motýľov. Prevažná väčšina z nich je obdarená skvostným zafarbením, ktoré zaručene upútajú vašu pozornosť. Zapáčila sa vám takáto kombinácia farieb? Túžite ju nosiť na sebe? Aj to je možné a vďaka technike zdobenia nechtov, ktorú si teraz predstavíme, je to ľahko uskutočniteľné. Pusťme sa do „práce“.

 

  Ako na dúhu s krakelovacím lakom

Ako na dúhu s krakelovacím lakom

Dúha je čarovný prírodný úkaz, ktorý sa nám podarí vidieť len príležitostne. Ten nás dokáže vždy prekvapiť a nadchnúť nás jej nenahraditeľnou krásou. Nechať sa fascinovať týmto nádherným sfarbením sa môžete teraz aj vďaka unikátne ozdobeným nechtom, na ktorých budete dúhu nosiť. Teraz sa naučíme spôsob ako si urobiť tieto dúhové nechty.

 

  Piercing: ozdobte si nechty týmto šperkom

Piercing: ozdobte si nechty týmto šperkom

Nechty ozdobené piercingom. Pokiaľ ste o tejto technike ešte nepočuli, môže sa vám javiť ako náročná. Avšak vôbec to nie je pravda! Aj napriek mierne zložitejšiemu postupu je jednou z najobľúbenejších spôsobov skrášlenia sa a jeho originalita si získala dostatočnú popularitu. Takéto zdobenie nie je celkom zvyčajná metóda, ale o to viac je vyhľadávaná dámami, ktoré milujú extravagantné nechty, ale aj tými, ktoré uznávajú jednoduchší a klasickejší štýl. Jednoducho, piercing nie je o type osobnosti, ale skôr o konkrétnej udalosti, ktorú s takýmito nechtami chcete obohatiť. Dámy, poďme na to!

 

Olejčeky: Doprajte nechtom regeneráciu

Olejčeky: Doprajte nechtom regeneráciu

Správna starostlivosť o nechty vyžaduje viac práce ako by ste si mohli myslieť. Tvarovanie, pilníkovanie, lakovanie a všetky skrášľujúce procedúry, pri ktorých si necht trošku „vytrpí“, sa postarajú o nádherný zovňajšok. Avšak rovnako ako ľudská krása vyžaruje z duše každej ženy, aj nechty musia byť zdravé na „viditeľných“ miestach. Nechtové lôžko a kožtička v okolí sa môžu javiť ako nepodstatné, ale opak je pravdou! Spoločne tvoria základ nechtu a zaslúžia si pravidelné ošetrovanie. Zadovážte si ten najlepší olejček na nechty a podporte zdravý rast vašich prírodných nechtov. Doprajte si regeneráciu a prežívajte príjemné pocity plné sladkých vôní.

 

Starajte sa o umelé nechty aj sama

Starajte sa o umelé nechty aj sama

Rada si zdobíte ruky, obľubujete gélové alebo akrylové nechty, skúšate striedať najkrajšie a najnovšie techniky? Je skvelé, že sa prispôsobujete trendom a skrášľujete si svoj vzhľad aj takýmto spôsobom. Nosiť na rukách takéto „klenoty“ je úžasné, ale má to aj druhú stránku. Tou je pravidelná starostlivosť, ktorá je nutná k udržaniu čo najdlhšej trvácnosti týchto skvostov. Našťastie, nie je na nej nič náročné a nevyžaduje si veľa námahy ani času. Dokonca sa zapotíte ešte menej ako pri prírodných nechtoch!

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ..... 10