Ako na gélové nechty

zobraziť najprv

  Valentínske water marble

Valentínske water marble

Blíži sa deň sv. Valentína a vy sa chcete naň dokonale pripraviť? Chcete vyzerať očarujúco a príťažlivo pre svojho miláčika? V takomto prípade nesmiete zabúdať na nechty, ktoré sú zrkadlom zdravia a krásy. Je mnoho spôsobov ako si ich upraviť, no pripravili sme si pre vás štýlové zdobenie v podobe techniky water marble. Vyzerá to skutočne perfektne a neodolateľne. Nie je to nič náročné, preto sa ozdobte, nahoďte zvodnú červenú a počkajte si na svojho drahého.

 

  Namaľujte si plesové nechty

Namaľujte si plesové nechty

Ešte ste neskončili s plesovou sezónou? Stále máte chuť tancovať, zoznamovať sa s novými ľuďmi a dopriať si takýto aktívny relax? Vidíme, že sa nenudíte, a takisto že si chcete dopriať trochu krásy a štýlovosti. Veď ako by to vyzeralo s neupravenými a lámavými nechtami? Ponúkame vám zaujímavé a veľmi pestré zdobenie, ktoré je vhodné na špeciálne akcie, akými sú plesy. Ak vás trápi lámavosť, tak pri zdobení určite voľte gélové nechty. Zaručíte si tým pevnosť a ich trvácnosť. Pusťme sa do zdobenia!

 

  Výtvarníčky vďaka jednoduchému zdobeniu

Výtvarníčky vďaka jednoduchému zdobeniu

Jasáte nad dokonalými zdobenia a maľbami? Chceli by ste mať tú krásu aj na svojich nechtoch? Nič nie je nemožné. Existujú rôzne postupy a metódy, pomocou ktorých si môžete vytvoriť profesionálne zdobenie aj sama doma. Dnes vám ponúkame veľmi nádherné zdobenie, ktoré zvládne každá jedna z vás. Nemusíte byť žiadne výtvarníčky, pretože vám ponúkame triky, ako dosiahnuť vysnívané a štýlovo zdobené nechty.

 

  Zimné nechtíky so žiarivými glitrami

Zimné nechtíky so žiarivými glitrami

Aké by to bolo, keby techniky zdobenia symbolizujúce studenú a mrazivú zimu neponúkali žiarivosť a odrážajúce sa sýte farby. Aj postup, ktorý si teraz predstavíme prináša tieto žiadané atribúty, s ktorými vyzerajú každé nechty atraktívne. Výsledkom našej práce majú byť žiarivé zimné nechtíky. Poďme sa teda spoločne naučiť ako na to.

 

  Nalisujte si na nechty zimnú tematiku

Nalisujte si na nechty zimnú tematiku

Pokiaľ ste už niekedy vyskúšali pečiatkovanie nechtov, tak viete, že je to celkom zaujímavá technika, ktorú ľahko zvládnete aj samé doma. Na druhej strane, ak je to vaša premiéra, tak Vás určite tento spôsob zdobenia nadchne a rady si ho kedykoľvek zopakujete. Avšak teraz nepôjde iba o klasické pečiatkovanie pomocou šablóny, ale o takzvané lisovanie. Ide o pritláčanie rôznych farieb na nechty za účelom vytvorenia špeciálneho motívu noseného v zime a následne dokončeného klasickým pečiatkovaním ako ho dobre poznáme.

 

  Ako ozdobiť nechty machom

Ako ozdobiť nechty machom

Pri zoznámení sa s technikou zdobenia machom sa nejedná o použitie bežného machu z prírody ako ho všetci poznáme. Ide o pomôcku, ktorá sa nazýva mach práve preto, že má rovnako podobnú mäkkosť a jej jemný povrch umožňuje vytvoriť zaujímavé zdobenie na nechty. Ako teda prebieha takáto procedúra a v čom je vlastne mach výnimočný?

 

  Romantika pri snežení

Romantika pri snežení

Keď teplomer ukazuje len pár stupňov pod nulou a pod nočnými lampami pomaličky poletujú miniatúrne chumáčiky snehu, takáto situácia môže pri prechádzke s partnerom navodiť celkom príjemnú atmosféru. Spomeňte si na zážitky tohto dňa a vytvorte si na nechtoch svoju romantiku pri snežení. Právo na najkrajšie nechty máte počas každého obdobia.

 

  Vianočné prázdninové nechty

Vianočné prázdninové nechty

Bohaté farby a hravosť skombinovaná s praktickosťou a rozprávkovo vianočným dizajnom. To sú vianočné prázdninové nechty vhodné pre každého, nielen pre slečny navštevujúce školu. Je pravdou, že výsledok zdobenia môže pôsobiť detsky, ale práve to robí z takýchto motívov obľúbené najmä počas sviatočných dní, keď si uctievame naše tradície.

 

  Skombinujte novoročný pokoj s veselým Silvestrom

Skombinujte novoročný pokoj s veselým Silvestrom

Podľa starého známeho príslovia platí, že ako na Nový rok, tak po celý rok. Pre všetky milovníčky nechtového dizajnu to takisto znamená, že pokiaľ sa chcete chváliť nádhernými nechtami po celý rok, tak by ste nemali zabudnúť na nejaké inšpiratívne novoročné zdobenie. Výsledok by mal zahŕňať sviatočný pokoj, ale rovnako aj veselú silvestrovskú náladu. Jedným z takýchto spojení je aj technika na našom videu.

 

  Na Silvestra so zlatým ohňostrojom

Na Silvestra so zlatým ohňostrojom

Hlasná hudba, bujaré oslavy, hlučné večierky a samozrejme polnočný ohňostroj. Všetci poznáme túto jedinečnú atmosféru posledného dňa v roku, kedy sa poctivo oslavuje a očakáva príchod toho nového. Nielen zapadnúť, ale dokonca aj vyniknúť v tomto silvestrovskom ošiali plnom svetiel a farieb môžeme vďaka vhodne ozdobeným nechtom.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ..... 10