Články nanechty.sk

zobraziť najprv

Žiarivé nechty pre leto 2014

Žiarivé nechty pre leto 2014

Pýtate sa, čo letí tohtoročné leto? Púšťate sa do zdobenia nechtov a hľadáte inšpiráciu? V tom prípade ste na správnom mieste. Každá z nás inklinuje k nejakej obľúbenej farbe či zaujímavým vzorom, preto vám teraz rozhodnutie uľahčíme.

 

Zabudnite na popraskané päty a škaredé nechty

Zabudnite na popraskané päty a škaredé nechty

Letné obdobie so sebou prináša aj pestrý výber ženských vzdušných topánok. Aby ste pôsobili krásne a príťažlivo, tak musíte dbať aj o starostlivosť o svoje päty a nechty na nohách. Tie budú v tomto slnečnom období pútať pozornosť viac, ako kedykoľvek predtým. Otvorená špička odhalí vaše pedikérske schopnosti a šľapky prezradia momentálny stav piet. Nestačí si kúpiť len dokonalé topánky, ale takisto musíte zabezpečiť dôkladnú starostlivosť o svoje nohy.

 

  Ako vytvoriť tekutý kameň

Ako vytvoriť tekutý kameň

Zdobenie nechtov napreduje stále vpred, a preto aj dnes vám ponúkame veľmi efektné a luxusné zdobenie. Ak ste zástankyňa kamienkov a všetkého, čo sa blyští, tak sa vám to zaručene bude páčiť. Ide o vytváranie tekutého kameňa, ktorý pôsobí výrazne prirodzenejšie a lesklo. Skrášľovanie je určené pre ženy, ktoré zdobia gélové nechty.

 

   3 jednoduché bodkované zdobenia

 3 jednoduché bodkované zdobenia

Dnešná doba je uponáhľaná a nájsť si čas pre seba je niekedy naozaj ťažké. Každodenné nákupy, práca alebo starostlivosť o deti nám nedáva priestor na oddych a skrášľovanie. Či už sme dvasiatníčky alebo pätdesiatníčky, stále chceme pútať mužskú pozornosť a byť pre svojho partnera zvodne a luxusné dámy. Ale ako na to? Nechty sú zrkadlom toho, ako sa staráme o svoje zdravie, preto vám v jednom videu ponúkame až tri zdobenia. Ide o jednoduchý a rýchly spôsob, ktorým nestratíme ani čas ani krásu.

 

Ako mať dokonale hebké nohy

Ako mať dokonale hebké nohy

Zbavujete sa chĺpkov už niekoľko rokov a stále nie ste na stopercent spokojná? Hľadáte dokonalejší spôsob zbavenia sa nežiadúceho ochlpenia? Takmer každá žena má kozmetické “trápenie” a najmä v letnom období, kedy sú naše nohy všetkým na očiach. Nehovoriac o sladkých pohladeniach od partnera, ktorý by si určite nechcel “zadrieť” ruku na vašom strnisku. Ak ste začiatočník, ktorý používa len a len žiletky, tak nasledujúci článok vás možno presvedčí o opaku.

 

  “Prsteň” na nechty

“Prsteň” na nechty

Leto 2014 je tak trochu bláznivé. Návrhári sa pohrali s farbami, vzormi a doplnkami, ktoré kombinujú, ako sa im za chce. Úžasné. Konečne sa zbavíme nenápadnej sivej, hnedej a zahviezdime ako hollywoodske herečky. Nemusíme mať kilo make-upu či milión štýlových doplnkov, ale je potrebné vedieť, čo originálne a pútavé zvoliť na seba.

 

6 nechtových faux pas

6 nechtových faux pas

Chceme byť neustále nádherné a zvodné ženy, avšak aj krása niečo stojí. Neide len o peniaze, ale najmä o snahu a vôľu sa pravidelne a dôkladne o seba starať. Muži si možno ani neuvedomujú, koľko času a námahy vkladáme do skrášľovania. Elegantné oblečenie, štýlové doplnky, žiarivý make-up či perfektné nechty. Niekedy pôsobíme ako dokonalé dámy, no občas to jednoducho “prepískneme”. Čomu by sme sa mali vyhnúť, aby sme predišli trápnemu faux pas?

 

Obhrýzate si nechty? Zbavte sa toho!

Obhrýzate si nechty? Zbavte sa toho!

Pozeráte na televízor a brúsite si zúbky na svoje nechty? Netrpezlivo čakáte na kamaráta a “spríjemňujete” si čas obhrýzaním nechtov? Stop! Nie len malé deti, ale aj mnohí dospelí prepadli tomúto zlozvyku. Niektorí si to len preniesli z detstva do dospelosti, iných k tomu doviedol stres zo skúšok či iné vedľajšie príčiny. V každom prípade, nejde len o spoločenské faux pas, ale takisto o zdravotný a estetický problém.

 

  Letná vychytávka s transfer fóliou

Letná vychytávka s transfer fóliou

Leto sa rozbehlo v plnom prúde a slnečné obdobie nám dáva priestor na množstvo akcií. Opekačky, grilovačky, diskotéky, kúpaliská a rôzne spoločenské akcie. Pre ženy, ktoré sa snažia o seba neustále starať a prekvapovať svoje okolie módnymi vychytávkami, tu máme farebné a štýlové zdobenie. Je skutočne zaujímavé a pútavé, preto ho odporúčame ako horúci tip tohto leta.

 

Prečo používať kalciový lak?

Prečo používať kalciový lak?

Stres, nekvalitná strava a nedostatok pohybu. To všetko vplýva na náš imunitný systém, ktorý sa mnohokrát podpíše aj na ženskej kráse. Jemné a lámavé nechty sú zrkadlom toho, že v našom živote nerobíme niečo správne. Ak chceme regenerovať nechty, najprv regenerujme svoje telo zeleninou a ovocím, pravidelnou pohybovou aktivitou a odpočinkom. Podporiť pevnosť nechtov môžeme aj použitím vhodných prípravkov, akým je kalciový lak. Prečo ho používať?

 
« novšie
1 | 2 | 3 | 4 | ..... 16