Ostatné články na nechty

zobraziť najprv

  Praskajúci lak na nechty

Praskajúci lak na nechty

K novým trendom zdobenia nechtov neodmysliteľne patrí aj lak na nechty, ktorý po vyschnutí vytvorí na povrchu nechta prasklinky. Takýto lak môžete nájsť pod názvom praskajúci lak, krakelovací lak, mozaikový lak, či crackle lak. Je balený v sklenených fľaštičkách podobne ako bežný lak a taktiež má jemný štetec na nanesenie.

 

Manikúra doma

Manikúra doma

Nie nadarmo sa hovorí, že ruky sú vizitkou ženy. A keďže nechty sú ich najvýraznejším prvkom, treba sa o ne pravidelne starať. Nemajte žiadne obavy ak nemáte čas, alebo finančné prostriedky na ich profesionálnu úpravu v kozmetickom salóne, pretože základnú manikúru zvládnete aj sama doma na špičkovej úrovni.

 

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jednoducho klasika. Je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete ňou čistý, jemný, pestovaný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí takmer na každú príležitosť – či už na oslavy, svadby, večierky, alebo aj bežné každodenné nosenie. Ocenia ju taktiež tí, čo preferujú prírodný vzhľad pred výraznejším a extravagantnejším. Napriek svojej nenápadnosti sa však nedá prehliadnuť. Je vhodná ako pre prírodné tak aj pre gélové, akrylové, či iné umelé nechty.

 

Brúsne nástavce k brúske na nechty

Brúsne nástavce k brúske na nechty

Chýba vám pri vašej práci brúska na nechty, no nepoznáte využitie jednotlivých nástavcov? Teraz už nákup brúsky nemusíte odkladať! Poradíme vám ako využiť jednotlivé nástavce a nepoškodiť necht. Sada brúsnych nástavcov už nebude vašou nočnou morou.

 

Nápady na zdobenie prírodných nechtov

Nápady na zdobenie prírodných nechtov

Ak patríte k tým, čo ešte stále preferujú prírodné nechty pred gélovými a akrylovými a omrzeli vás jednofarebné laky, ponúkame vám niekoľko nápadov ako vašu manikúru urobiť zaujímavejšou. Nasledujúce techniky zdobenia je možné použiť aj na gélové nechty a akrylové nechty.

 

Japonská manikúra

Japonská manikúra

Je prirodzené, že každá žena sníva o krásnych a zdravých nechtoch. Bohužiaľ však 80 % z nás, nie je so stavom svojich nechtov spokojných. Na vine nebýva ani tak nedostatočná starostlivosť ako predovšetkým stres, nesprávne zloženie stravy, nedostatok vitamínov alebo aj používanie agresívnych čistiacich prostriedkov, ktoré nechtom veľmi škodia. Riešením môže byť okrem zlepšenia životosprávy aj japonská manikúra (P-shine).

 

Krakelovací lak na nechty

Krakelovací lak na nechty

Praskajúce laky na nechty, alebo krakelovacie (z anglického slova crackle – praskanie) sú najhorúcejšou novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Ak chcete byť kráľovnou párty, stredobodom pozornosti, alebo máte len chuť na niečo nové, je na čase ich využiť. Ich veľkou výhodou je, že kvôli perfektnej manikúre nemusíte navštíviť profesionálny salón, pretože ju zvládnete aj samé doma na perfektnej úrovni.

 

  Technika one stroke

Technika one stroke

One stroke, znamená v preklade jedným ťahom a týmto spôsobom sa aj aplikujú akrylové farby. Ide o kombináciu dvoch farieb, pri ktorých nanášaní sa tieto farby prelínajú a vytvárajú jemný, plynulý prechod. Vzniká tak priam dokonalé dielo, ktoré prekypuje čistotou a ľahkosťou.

 

  Umelé nechty a ich strihanie

Umelé nechty a ich strihanie

Uprednostňujete kratšie nechty a nechtové tipy sú príliš dlhé? Alebo po odstrihnutí umelý necht praskne? V tomto článku sa dozviete ako skracovať tipy bez poškodenia. Tipy nestrihajte nožničkami na manikúru! Umelý necht tak oslab9te, alebo poškodíte nožnice. Na úpravu dĺžky tipov je určená gilotína, alebo pilník. Môžete použiť aj klieštiky, no postupujte opatrne.

 

Pedikúra v pohodlí domova

Pedikúra v pohodlí domova

Konečne je to tu! Čas, kedy vyťahujeme naše obľúbené šaty a sandále. Spolu s tým, ruka v ruke, prichádza i obdobie, kedy budeme vystavovať na obdiv naše dokonale upravené nôžky. Zistite, ako si urobiť pedikúru v pohodlí domova, pretože presne vieme ako sa cítite. Suchá koža, päty ako strúhadla a nechty bez farby. Sandále s nechuťou odkladáte a nasúvate si uzavretú obuv. My vám však poradíme, ako sa postarať o vaše nohy doma bez nákladnej pedikúry v kozmetickom salóne, a tak si vychutnať leto naplno.

 
1 | 2 | 3 | 4 |
staršie »