Ostatné články na nechty

zobraziť najprv

Zabudnite na popraskané päty a škaredé nechty

Zabudnite na popraskané päty a škaredé nechty

Letné obdobie so sebou prináša aj pestrý výber ženských vzdušných topánok. Aby ste pôsobili krásne a príťažlivo, tak musíte dbať aj o starostlivosť o svoje päty a nechty na nohách. Tie budú v tomto slnečnom období pútať pozornosť viac, ako kedykoľvek predtým. Otvorená špička odhalí vaše pedikérske schopnosti a šľapky prezradia momentálny stav piet. Nestačí si kúpiť len dokonalé topánky, ale takisto musíte zabezpečiť dôkladnú starostlivosť o svoje nohy.

 

Ako mať dokonale hebké nohy

Ako mať dokonale hebké nohy

Zbavujete sa chĺpkov už niekoľko rokov a stále nie ste na stopercent spokojná? Hľadáte dokonalejší spôsob zbavenia sa nežiadúceho ochlpenia? Takmer každá žena má kozmetické “trápenie” a najmä v letnom období, kedy sú naše nohy všetkým na očiach. Nehovoriac o sladkých pohladeniach od partnera, ktorý by si určite nechcel “zadrieť” ruku na vašom strnisku. Ak ste začiatočník, ktorý používa len a len žiletky, tak nasledujúci článok vás možno presvedčí o opaku.

 

Obhrýzate si nechty? Zbavte sa toho!

Obhrýzate si nechty? Zbavte sa toho!

Pozeráte na televízor a brúsite si zúbky na svoje nechty? Netrpezlivo čakáte na kamaráta a “spríjemňujete” si čas obhrýzaním nechtov? Stop! Nie len malé deti, ale aj mnohí dospelí prepadli tomúto zlozvyku. Niektorí si to len preniesli z detstva do dospelosti, iných k tomu doviedol stres zo skúšok či iné vedľajšie príčiny. V každom prípade, nejde len o spoločenské faux pas, ale takisto o zdravotný a estetický problém.

 

6x ako vypestovať pevné a dlhé nechty

6x ako vypestovať pevné a dlhé nechty

Trápia vás lámavé a krehké nechty? Surfujete po internete a neviete nájsť to správne riešenie? Tak teraz vám ponúkame takýto všeobecný návod, pomocou ktorého ho zaručene dosiahnete. Ide o 6 spôsobov ako si vypestovať pevné a dlhé nechty.

 

5 tipov ako zvýšiť imunitu a krásu nechtov

5 tipov ako zvýšiť imunitu a krásu nechtov

Ste v psychickom alebo fyzickom vypätí? Prekonali ste závažné ochorenie alebo mali obdobie stresu a depresií? To všetko výrazne vplýva na váš imunitný systém, ktorý túto záťaž nie vždy hravo zvládne. Vyrážky na tvári, problémy s tráviacim ústrojenstvom, malátnosť alebo iné nepriaznivé účinky sú varovným signálom pre váš organizmus. Myslíte si, že oslabený imunitný systém je len dočasný problém, ktorý vás nemôže ohroziť? Mýlite sa! Nezabúdajte, imunita je brnenie, ktoré vás chráni pred množstvom ochorení. Jej narušením môžete stratiť nie len krásu, ale hlavne zdravie. Preto sa pozrime na to, ako dopomôcť nášmu telu.

 

Ako udržiavať zdravé nechty

Ako udržiavať zdravé nechty

Zdravie je najcennejšie, čo môžeme v živote mať. Dobre vieme, že bez neho sa nedá pracovať, športovať a tešiť sa z každodenných radostí. Ako nám postupne pribúdajú roky, tak nám telo stále viacej dáva najavo, že za svoju lojálnosť voči nám si zaslúži dôkladnú opateru. Cítiť sa zdravo a udržiavať sa v dobrej kondícii zahŕňa kompletnú starostlivosť o seba. Preto je správne dopriať regeneráciu a potrebné živiny každej časti tela. Pestovať dobrý zdravotný stav znamená byť krásny vnútri aj navonok a nechty sú jedným z troch hlavných zrkadiel vnútorného stavu organizmu. Ak teda chceme dbať o úspešnú starostlivosť o nechty, tak musíme skombinovať tieto tri okruhy.

 

Kvalita nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Kvalita nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Chcete vedieť či sú vaše nechty kvalitné, či netrpia nejakou deformáciou? Zhodnúť sa na nejakom názore, kedy sú poškodené dočasne alebo ide o zdravotný problém nebude také jednoduché. Pri narodení sme dostali do vienka určitý typ nechtov, vzhľad a ich stavba sa môže podstatne líšiť. Avšak existuje ucelený pohľad na správny výzor nechtov podľa kvality, ktorú dosahujú. Povedzme si niečo o tom, ktoré poškodenia nás chcú upozorniť na problém a ako ho skúsiť vyriešiť.

 

Depilácia verzus žiletky

Depilácia verzus žiletky

Každá z nás túži byť jedinečne krásna a originálna. Každá z nás sa dennodenne snaží dbať o dôkladnú hygienu a starostlivosť o svoje telo. Pretože krása vychádza najmä z našej prirodzenosti, aj keď si občas dopomáhame menšími skrášľovacími úpravami. Medzi základné úpravy, ktoré sa dotýkajú aj mužov, je depilácia či holenie rôznych častí tela. U žien je to o niečo komplikovanejšie, keďže okrem podpazušia musíme skosiť aj „trávniček“ na nohách a o intímnych partiách ani nehovoriac. Je to hádam najcitlivejšie miesto na našom tele, kde depilácia môže občas zabolieť. Chcete byť šetrné k svojmu telu, a takisto mať hebké a jemné nohy? Tak ktorú alternatívu voliť? Depilácia, žiletky alebo kombinácia oboch? Na túto otázku si môžeme teraz spoločne zodpovedať.

 

Tvar nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Tvar nechtov: O čom vypovedajú vaše nechty?

Prečítať človeka a jeho charakter bez vzájomnej komunikácie? Áno, je to možné. Aj keď takýto pohľad na niekoho identitu môže byť skreslený, intuícia je silný navigátor aj vo vzťahoch k ostatným. Náš vzhľad vysiela signály do okolia. Je viac častí tela, ktoré odhaľujú naše vnútorné ja. Dnes sa budeme venovať nechtom a ich tvaru. Spôsob, akým vaše nechty rastú a ako sa tvarujú vám môže napovedať dosť o vnútornom stave organizmu a jeho kondícií.

 

Ozdobte deťom nechty do školy

Ozdobte deťom nechty do školy

Chodia za vami dcéry a prosia vás, aby ste im vyčarovali takéto krásne nechty ako máte vy? Videli tie najúžasnejšie techniky a trvajú na tom, aby mali aj ony takéto ozdoby na nechty? Deti majú úžasnú trpezlivosť a nedajú vám pokoj, pokým nebudú mať spravené po svojom. Zbytočne ich odmietate, pretože nakoniec vás aj tak zlomia. Nemám pravdu? Doprajte im radosti. Veď ide o len o drobné skrášlenie, ktoré ich určite pozitívne naladí počas menej radostného nástupu do školy. Prázdninové zážitky sa končia a slečny sa chcú pochváliť chlapcom či spolužiakom niečím jedinečným ako len príbehmi z dovolenky. Nové topánky, nový účes, a takisto aj ozdobené nechty ako neodmysliteľná súčasť imidžu. Urobte svojim ratolestiam po vôli a odmeňte ich za štart do nového školského ročníka.

 
« novšie
1 | 2 | 3 | 4 |