Recenzie na nechtový design

zobraziť najprv

  Termo gél na nechty

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak. Teraz vám predstavíme novinku na trhu nechtového dizajnu. Je to UV gél, ktorý mení svoju farbu vplyvom telesnej alebo vonkajšej teploty. U nás tieto gély ešte nie sú veľmi známe, no sú v čoraz väčšej obľube nechtových dizajnérok, práve pre svoju výnimočnosť.

 

UV lampy a ich poruchy

UV lampy a ich poruchy

UV lampa na gélové nechty je zariadenie, ktoré používajú prevažne nechtové dizajnérky. Či už v salónoch alebo doma, sú UV lampy potrebné vtedy, keď sa rozhodnete robiť gélové nechty. S každým elektrickým zariadením sa však nesú aj nejaké muchy a prípadné poruchy. Mnohokrát to nie sú poruchy, skôr nedorozumenia. Preto milé slečny a ženy, pozorne čítajte tento článok, aby ste sa vyhli zbytočným trapasom pri neopodstatnených reklamáciách.

 

Brúsky na nechty

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne 45 minút. Predajcovia ponúkajú množstvo brúsok rôznej veľkosti. Môžete ich využiť na prírodné nechty, umelé nechty aj na pedikúru. Výmenou nástavcov môžete nechty brúsiť, gravírovať, frézovať, ošetriť, leštiť či vŕtať. Cena brúsok sa pohybuje od 12 eur do 200 eur.

 

Porovnanie nechtových obchodov (Máj, 2011)

Porovnanie nechtových obchodov (Máj, 2011)

Na slovenskom trhu sa ako huby po daždi rozrástli elektronické obchody, ktoré ponúkajú sortiment nechtového designu. My sme sa rozhodli v pravidelných intervaloch vyberať najlepší nechtový obchod. Takýto prehľad piatich najlepších nájdete na našej stránke minimálne každý štvrťrok, keďže prerozdelenie trhu nie je tak rýchle, aby bolo čo-to nové povedať napríklad v mesačných intervaloch. Pre to, aby sme vybrali skutočne najlepší snažili sme sa známkovať viacero faktorov.

 

  Štetce na nechty

Štetce na nechty

Na nanášanie gélu a akrylu používame štetce, ktoré sú na to určené. Všetky pomôcky ako aj štetce je potrebné zakúpiť v špeciálnom nechtovom obchode, pretože sú jemnejšie ako obyčajné štetce v papiernictve. Tie sú síce lacnejšie, no majú omnoho hrubší vlas, čo nieje vhodné na natieranie gélu ani akrylu. Taktiež zdobiace štetce sú špeciálne vyrobené na zdobenie nechtov, takže ich nezamieňajte za žiadne lacnejšie náhrady.

 

  Sady na gélové nechty

Sady na gélové nechty

Sada na gélové nechty umožňuje domácu nechtovú modeláciu, ktorá je výrazne lacnejšia ako v nechtovom štúdiu, kde cena za modelovanie a zdobenie je od 15 eur až do 30 eur. Po osvojení si postupu na gélové nechty a pri troške trpezlivosti, vás nechty budú stáť 2-5 eur, čo je výrazne menej ako v salóne.

 

Nechtové tipy

Nechtové tipy

Umelé nechtové tipy slúžia na predĺženie nechtovej špičky. Využívame ich ako na gélové nechty, tak aj na akrylové nechty. Sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý bol vyvinutý na modelovanie nechtov.

 

Pilník, brúsny blok alebo leštička?

Pilník, brúsny blok alebo leštička?

K základnej úprave nechtov neodmysliteľne patrí pilník na nechty. Nie je to až tak dávno, keď sme si nechty tvarovali kovovým pilníkom. Spomínaný pilník je v dnešnej dobe odsudzovaný, pre nešetrné brúsenie nechtov.

 

Laky na nechty

Laky na nechty

Každá žena si už určite neraz lakovala nechty. Či už išlo o výživný lak, farebný lak, zdobiaci lak a pod. Dnešný trh ponúka veľké množstvo odtieňov pastelových, glitrových, perleťových alebo neónových lakov. No nieje lak ako lak.