Postupy zdobenia nechtov

 

Postup ako zdobiť nechty

Pri vašom postupe bude zobrazené len meno. Email sa nebude nikde zobrazovať. Používa sa na kontaktovanie autora v prípade autorských sporov, alebo iných otázok redakcie.

 • meno
  Tu zadajte svoje meno.
  Bude zobrazené po otvorení pridaného postupu!
  Tu zadajte svoju emailovú adresu.
  Nebude zobrazená nikde na stránke!
  Miesto pre výstižný názov!
  V názve je dobré opísať buď výsledok, alebo techniku zdobenia!
  Kratší ako 100 znakov.
   

  Krátky úvod k zdobeniu!
  Opíšte kde sa pridávané zdobenie hodí, aká je cena, obtiažnosť, technika.
  Dlhší ako 50 znakov a kratší ako 300 znakov.

  Pridávajte fotografie postupne v slede od začiatku prác po ich koniec. Poslednú fotografiu použijeme aj ako obálku tohto albumu, preto poslednou fotografiou musí byť finálne zdobenie. Nezabudnite na názov a popis každej fotografie! K fotografii dopíšte názov
  Názvom opíšte krok technologického postupu
  K fotografii dopíšte popis
  V ňom jednoducho uveďte kroky, ktoré Vás k tomuto výsledku viedli

  Pridaj Fotografie jpg s postupom
   

  vymazaťVymazanie aktuálného pridávania!
  V prípade, ak ste urobili chybu pri Vašom pridávaní
  a chcete začať odznova!
   

   
   

Silikonové pečiatky na nechty

Neviete si rady so zdobiacimi lakmi a nálepky Vás už omrzeli? Čo tak skúsiť pečiatkovanie nechtov. Jednoduchá technika a tak dokonale tvary vďaka jednej pečiatke? A predsa je to možné. Nenáročná technika ktorú zvládne každý.
...citaj viac

TIP od nás:
A takto to má vyzerať
pečiatkvanie nechta
 

Letné zdobenie nechtov

Leto je tu a svieže letné zdobenie nechtov určite zaujme. Pripravila som pre vás jednoduché zdobenie nechtov pomocou fimo plátkov. Zdobíme gélové nechty.

Zdobenie nechtov fimo plátkami
Zafixujeme ozdoby
Kamienky na nechty
 

Zdobenie nechtov magnetickým lakom

Zaujímavé a zároveň tak jednoduché je zdobenie nechtov magnetickým lakom. Tento lak sa dá odstrániť odlakovačom, no jeho zvláštnosťou sú kovové čiastočky, ktoré vplyvom priloženého magnetu vytvárajú na nechtoch obrazce.

Nechty zdobené magnetickým lakom
Vytvoríme vzor pomocou magnetu
Nanášame magnetický lak
 

Vianočné nechty

Prichádzajú vianoce a tak ako mnohé iné žienky si lámem hlavu nad tým ako si ozdobím nechty tentokrát. Nechty s vianočným motívom sú aktuálne cez vianoce, no zima vianocami nekončí. Takže sa s vami podelím o ľahký postup, kde je znázornené zdobenie nechtov na zimu.

Zafixujeme lakom
Aplikujeme glitrový prach
Modrá francúzska manikúra
 

Zdobenie nechtov na vianoce

Blížia sa najkrajšie sviatky roka a vy hľadáte inšpirácie na jednoduché zdobenie nechtov? Farebnú kombináciu si môžete zvoliť podľa obľúbených farieb, prestierania, oblečenia alebo podľa domácej výzdoby. Ja vám ponúkam fotopostup jedného z najjednoduchších zdobení.

Zafixovanie zdobenia
Zlatá glitrová zdobička
Aplikujeme červený lak
 

Water marble

Mramorovanie nechtov je veľmi jednoduché a taktiež finančne nenáročné. Pripravte si nádobu, vodu izbovej teploty, 2 farebné laky, pomarančové drievko, krém na ruky, odlakovač, vatovú tyčinku. Nádoba má byť dosť veľká na to, aby ste do nej mohli ponoriť prst.

Očistenie okolia nechtov
Vodné mramorovanie nechtov
Vytváranie obrazcov z laku na nechty
 

Lepíme vodolepky na nechty

Skrášliť nechty vodolepkami je jednoduché, no zároveň veľmi pekné. Vodolepky sa neolupujú a dokonale splynú s povrchom nechta. Môžete ich použiť ako na zdobenie gélových nechtov, tak aj na zdobenie akrylových nechtov.

Ozdobené nechty
Prenesenie vodolepky na nechty
Odmočenie vodolepky
 

Akrylové 3D ozdoby na nechty pomocou formy

Chcete vytvoriť 3D zdobenie no nemáte dostatok skúseností, či času? Máme pre vás jednoduché riešenie. Silikónová forma na 3D ozdoby vám ušetrí čas aj námahu. V tomto fotonávode vám ukážem, ako jednoducho sa dajú 3D ozdoby vytvoriť aj bez špeciálnych zručností, či praxe.

Aplikácia 3D ozdôb
3D ozdoby na nechty
Plníme 3D formu
 

Stiletto nechty

Nechty modelované do špica nazývame stiletto nechty. Môžeme ich pracne vymodelovať na šablónu a potom brúsiť do požadovaného tvaru, alebo si zakúpime stiletto tipy a modelujeme na ne. Tento tvar nechtov je v tomto období trendy, tak sa nechajte inšpirovať.

Shark nechty
Gélové nechty, stiletto
Špicaté nechty so šablónou
 

Francúzska manikúra

Jedným z najžiadanejších zdobení je francúzska manikúra. Na nechtoch pôsobí decentne a určite ňou nič nepokazíte. Ale aj takto upravené nechty môžete jemne prizdobiť. Ponúkam vám zopár zaujímavých tipov.

Sušené kvety na nechtoch
Francúzska manikúra
Glitrová francúzska manikúra