Aplikácia pečiatky na nechty

Zdobenie nechtov pomocou pečiatky je jednoduché, zaujímavé a rýchle. Postačí nám sada na pečiatkovanie a špeciálne laky vo viacerých farbách. Takto sa dajú zdobiť nielen nechty na denné nosenie, ale aj svadobné.

Helena

Farebné pečiatky

Farebné pečiatky

Prirodzené nechty som natrela výživným lakom. Kým bol lak ešte mokrý tak som na špičky štetcom naniesla modrý prach. Časť nechta som akokeby vytieňoavalazelenkavou farbou. Pečiatkami a lakmi na pečiatkovanie som na nechty vytvorila motýle, kvety a stonky. Do stredu každého kvetu som dala kamienok. Nechty som 2-krát pretrela obyčajným priehľadným lakom na nechty. Na záver som nechty natrela vrchným lakom na nechty. Každú vrstvu laku je potrebné nechať samovoľne a dôkonale vysušiť a až tak pokračovať v ďalšom zdobení.

 

Pečiatkovanie nechtov

Pečiatkovanie nechtov

Najprv som spevnila prírodné nechty jednofázovým soak off UV gélom. Do druhej vrstvy gélu som na špičku dala strieborný a čierny glitrový prášok a bielym lakom som urobila pečiatku. Keď to v UV lampe vytvrdlo, tak som dala ešte jednu vrstvu gélu, ktorú som po vytvrdnutí prebrúsila a prelakovala top coat lakom na nechty.

 

Razítko na nechty

Razítko na nechty

Pripravila som nechty na modeláciu. Nalepila som tipy a skrátila ich gilotínou. Hrany a prechod medzi nechtom a tipom som prebrúsila pilníkom. Zdrsnila som aj umelý tip. Gél som nanášala trojfázovým systémom. takže najprv som nechty natrela primer UV gélom a dala ich do UV lampy. Tak som nechty očistila a natrela som ružový stavebný UV gél v dvoch vrstvách. Každú z nich som dala do UV lampy a očistila. Červeným UV gélom som namaľovala špičku do šikma a dala do UV lampy. Čiernym lakom som nakreslila čiaru ako predelenie červenej a prirodzeného nechta. Na červenú časť som pečiatkami a bielym pečiatkovacím lakom otisla kvety a motýliky. Po uschnutí som nechty pretrela čírym stavebným UV gélom a dala do UV lampy. Po vytvrdnutí som výpotok očistila a natrela vrchným UV gélom, ktorý tiež tvrdol v UV lampe.

 

Aplikácia pečiatky na nechty - diskusia

 • meno
   
   
 • petka
  petka

  Ahojte, ja len chcem poradiť ohľadom tej stierky...ja namiesto tej stierky čo bola v sade používam starú kreditnú kartu alebo inú kartu, ktorá stiera perfetktne a potom aj otlačky sú super...

   
   
 • denisa
  denisa

  To je dôkazom, že ani "značkové" produkty nie sú extra kvalitné. Veď všetko je nakoniec vyrobené v Číne. Ja svoju doštičku čistím odlakovačom a vatovým tampónom. Po každom otlačení si ju vyčistím úplne do čista a ide mi to. Treba to robiť šikovne.

   
   
 • eva
  eva

  zdravim,mam KOnad sadu na peciatky,spravim prvu peciatku a potom mi to uz neotlaci. Dodrzujem postup,aj foliu som stiahla,aj to odlakuvavam a viac peknu peciatku neotlacim :)

   
   
 • amalia
  amalia

  akoze nech skusam ako skusam, nejde to...platnicku som si najprv utrela odlakovacom, ale ta stierka je blba a vzdy tam nieco ostane a aj tak to nejde...

   
   
 • Janka
  Janka

  Nemam s tym osobne skusenosti ale uz som viackrat citala ze na tej dosticke je nejaka tenka folia ktoru treba odlepit, asi si neodlepila a zato sa ti to neodtlaca :) hmm neviem snad som pomohla...

   
   
 • milka
  milka

  Nemám tie značkové sady KONAD, no aby sa mi motív pekne otlačil na pečiatku, tak predtým ako nanesiem lak, vyčistím platničku odlakovačom. A ide to pekne :)

   
   
 • Michaela
  Michaela

  Ahojte ...ja sa chcem opytat aké mate peciatkovacie sady ..ja som si jednu objednala z internetu plus ktomu aj lak na peciatkovanie aj dosticky...nesticky..mam s tým taky problem ze sa mi to vobec neotlaca nanesiem lak na dosticku ocistím prebytocny lak a ale na tu peciatku sa mi neotlaci nic ..alebo len cast ...co robim zle,??? dakujem