Plamene pre vášnivé dámy

Plameň ako symbol neutíchajúcej vášne je obľúbeným prvkom módnych návrhárov, majstrov v tetovaní a rovnako si získava popularitu aj medzi milovníčkami nechtového dizajnu. Ambiciózne dámy, ktoré presne vedia čo od života chcú, si určite obľúbia toto zdobenie vyjadrujúce vášeň, entuziazmus a dynamiku pri zdolávaní nových prekážok.

Vytvoriť si zdobenie s nádhernými plameňmi ponúka dostatok možností ako kombinovať viacero farieb. Poďme sa spoločne pozrieť na video, podľa ktorého sa naučíme túto techniku.

Čo budeme potrebovať :

K postupu nie je potrebné mať veľa pomôcok, takže rovnako nenáročný bude aj priebeh celej techniky. Plamene namaľujeme pomocou lakov na nechty.

Čierny lak na nechty – Tento prípravok je vlastne zdobiaci lak. Má zakomponovaný tenký štetec a nepochybne poslúži ako perfektná pomôcka na nalakovanie celej plochy nechtov. Fialový, biely, modrý a ružový lak na nechty – Pri farebných lakoch je toho na výber vždy oveľa viac. Pri každom odtieni si môžete voliť z viacerých typov lakov. Napríklad pri fialovom alebo ružovom vám odporúčame použiť perleťový lak. Má výrazný lesk a obsahuje živiny. Vrchný lak – Tento priesvitný lak poslúži na záverečnú fixáciu a spĺňa aj ochrannú funkciu. Ihla – S ihlou budeme „formovať“ plamienky, takže musí byť súčasťou tejto výbavy.

Postup práce:

1.Samotný postup začíname použitím čierneho laku na nechty. Vytvoríme základný náter, pri ktorom nalakujeme celú plochu nechtu. Môžeme naniesť aj dve vrstvy.

2.Nečakáme na uschnutie čierneho laku a hneď pokračujeme fialovým lakom. Ten nanesieme jemným bodkovaním po špičke nechtu. Spôsob sledujeme na videu.

3.Vidíme ako sa pomaličky tieto fialové bodky rozplývajú v čerstvom nezaschnutom čiernom laku. Teraz z nich budeme pomocou ihly robiť linky podobne ako na videu.

4.Rovnako ako v treťom bode postupujeme s ďalšími farebnými lakmi.

5.Pokiaľ máme skombinované všetky farby, na záver ešte zdobenie zafixujeme. Použijeme vrchný priesvitný lak, ktorým zdobenie ochránime a dodáme mu lesk.

Pokiaľ budete skúšať túto techniku po prvýkrát, pri práci s ihlou a vytváraní plameňov sa neobávajte výsledku dizajnu. Laky na nechty majú skvelé schopnosti a 50% motívu vytvoria sami iba tým, že sa budú spolu miešať a splývať. Takže sa do toho môžete pustiť s odvahou a nadšením.

0 komentárov
0 páči sa mi to
Predchádzajúci príspevok: Namaľujte si ružu jedným ťahomĎalší príspevok: Žiarivé kryštálové nechty vďaka kuchynskej soli

Podobné články

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *