Nanechty.sk

3 jednoduché bodkované zdobenia

Dnešná doba je uponáhľaná a nájsť si čas pre seba je niekedy naozaj ťažké. Každodenné nákupy, práca alebo starostlivosť o deti nám nedáva priestor na oddych a skrášľovanie. Či už sme dvasiatníčky alebo pätdesiatníčky, stále chceme pútať mužskú pozornosť a byť pre svojho partnera zvodne a luxusné dámy. Ale ako na to? Nechty sú zrkadlom toho, ako sa staráme o svoje zdravie, preto vám v jednom videu ponúkame až tri zdobenia. Ide o jednoduchý a rýchly spôsob, ktorým nestratíme ani čas ani krásu.

1. postup:

Nanesieme si 2 vrstvy svetloružového laku. Nečakáme, ale hneď vytvárame bodky, aby sa nám pekne rozpili. Snažíme sa, aby sa nám bodky vzájomne nedotýkali a nezliali do seba. Pri tvorbe bodiek nebudeme potrebovať žiadne pomôcky, ale postačí nám štetec z laku. Vďaka nemu vytvoríme asymetrické letné vzory.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/yekN6WhxBUs”][/pb_video]

 

2. postup:

V druhom videu pôjde o elegantné zdobenie za pomoci bodkovaného motívu. Vzory si nemusíte aplikovať na spodnú časť, ale pokojne si vytvorte aj bodkovanú francúzsku manikúru (špičky nechtov). Nech si už vyberiete ktorýkoľvek spôsob, postup je následovný. Nanesieme si podkladovú vrstvu laku a necháme ju uschnúť. Ak by sme tak neurobili, bodky by sa nám rozpíjali a to teraz určite nechceme. Aby sme dosiahli čisté a dokonalé tvary, použijeme zdobiace pero. Od množstva naneseného laku a intenzity pritláčania na necht si určujeme veľkosť sýtosť bodiek.

3. postup:

Na prvý pohľad komplikované zdobenie, avšak opakom je pravda. Nevyžaduje si ani pevnú ruku. Postačí nám tu vlastná fantázia, 2 laky a zdobiace pero. Opäť nanesieme podkladový lak. Najlepšie, ak nalakujeme nechty dvakrát, pretože tým dosiahneme sýtosť a ľahšie tak vytvoríme zaujímavú “maľbu”. Na neuschnutý lak priložíme štetec ružového laku a urobíme 3 bodky. Tie sa nám rozpijú a pomocou zdobiaceho pera začneme “maľovať”. Od stredu bodky ťaháme vlnité čiary do strán a naopak (z okolia do vnútra). Doslova sa s tým pohrajte. Nie je tu žiaden špeciálny systém. Všetko záleží od vášho vkusu. Na zvýraznenie lesku zafixujeme zdobenie čírym lakom.

Obsah blogu