Nanechty.sk

Správne laky sa postarajú o zdravé a krásne nechty

Niekedy to dá poriadne zabrať udržiavať nádherné nechty a vyhnúť sa nepríjemným deformáciám. Avšak musíte uznať, že táto námaha sa oplatí a prináša efekt. Tešiť sa zo zdravia a krásy, vyžarovať šarm a cítiť sa vynikajúco kdekoľvek a s kýmkoľvek, to je presne to, čo vás navnadí k pestovaniu skvele vyzerajúcich nechtov. Nie vždy to však ide jednoducho, veď to dobre poznáte! Aj napriek tomu existuje niekoľko účinných a zaručených spôsobov ako dostať nechty do pôvodného stavu bez poškodení. Jedným z nich je starostlivé ošetrovanie. Na to nám perfektne poslúžia rôzne laky na nechty. Teraz si predstavíme tie najlepšie a povieme si niečo o ich účinkoch.

Ktoré laky si vybrať?

Najkvalitnejšie laky obsahujú množstvo vitamínov a skutočne pomáhajú. Pri ich aplikovaní prijímate rôzne zdravé živiny, a zároveň si zdobíte nechty. Laky teda plnia naraz dve dôležité funkcie a okrem toho nemajú vôbec dráždivú arómu, preto sa vám s nimi bude príjemne pracovať. Správny typ si dokážete zvoliť podľa konkrétneho poškodenia, ktoré trápi vaše pazúriky. Ošetrujúce laky vám nijak neuškodia aj keby ste ich použili hromadne! Odporúčame vhodnú kombináciu ošetrujúcich a farebných lakov, aby ste nechty zdobili a súčasne ich aj liečili. Pozrime sa teda na tieto čarovné laky:

Nežltnúci vrchný lak

Tento UV lak má skvelé ohlasy kvôli schopnosti uschnúť rýchlo a na vzduchu. Vyskúšajte ho ak máte problém so žltnutním nechtov, pretože tomu zabraňuje a vy si udržíte krásnu farbu. Je rovnako účinný pri umelých aj prírodných nechtoch!

Kalciový lak

Vhodný najmä pre dámy s krehkými a lámavými nechtami. Kalcium podporuje primeraný rast a nechty dokonale regeneruje. Po nanesení zanecháva peknú lesklú vrstvu. Tento lak by nemal chýbať v žiadnej kozmetickej sade.

Protiplesňový lak

Ďalší z úžasných pomocníkov pre zdravý vzhľad rúk. Je to jemná antimykotická tekutina, ktorá sa nanáša pomocou štetca a je výborným ochrancom pred mykózou.

Lak na spevnenie nechtov

Ste milovníčkou umelých nechtov a pravidelne po ich odstraňovaní cítite, že lôžko je mäkšie ako má byť? Tak to si určite zaobstarajte spevňujúci lak. Používajte ho a po každom lakovaní uvidíte ten prirodzený lesk, ktorý vám dodá.

Vrchný lak na nechty

Priesvitný lak pôsobí na udržanie prirodzenej farby. Používajte ho po zdobení akrylových nechtov, ale takisto je skvelý aj na prírodné nechty ako ochranný náter.

Lak GABRINI

Obsahuje plno vitamínov, ktoré vyživujú nechty a okrem toho je vo viacerých pekných farebných odtieňoch. Má skvelé krycie schopnosti. Vrelo odporúčame.

Obsah blogu