Nanechty.sk

Metalické nechty – luxusná novinka aj pre vás!

Letné obdobie je ešte stále v plnom prúde a priamo vás vyzýva k tomu, aby ste zaujali svoje okolie nie len sexi postavou, ale predviedli aj svoje krásne nechty. Vyskúšali ste už viacero spôsobov úpravy a hľadáte niečo nové? Horúcou novinkou na slovenskom trhu sú vkusné metalické nechty! Ide o metódu, kde si ženy jednoduchým a rýchlym spôsobom aplikujú metalické fólie na nechty a môžu tak spokojne vyraziť večer do mesta. Nechtové eshopy ponúkajú mnoho vzorov, ktorými upútate na nejednej akcii, no metalické nechty sa v poslednom období stávajú jedničkou. Pôsobia decentne a dajú sa zladiť s rôznymi šperkami či bižutériou. Či už zvolíte zlaté prstene alebo strieborné náušnice, metalické nechty z vás urobia štýlovú a luxusnú ženu. Túžite pôsobiť módne a šmrncovo? Tak jednoducho vyskúšajte tieto metalické nechty.

Čo všetko potrebujete pre metalické nechty?

Spoločne si predstavíme postup aplikácie metalickej fólie na nechty. Ak chcete dosiahnuť výborný výsledok, je nutné si zaobstarať kvalitnú zlatú alebo striebornú fóliu. Nevyhnutý je pilník , zatlačovač nechtovej kožičky, nožnice, vrchný gél lak alebo obyčajný priehľadný lak. Pri práci nebudete potrebovať žiadne lepidlo, pretože si vystačíte aj so spomínanými prostriedkami. Avšak nezabudnite na lampu, ktorá bude dôležitá pri zohrievaní fólie na nechty. Prvou dobrou radou je, aby ste si pred začatím aplikácie narezali fólie na menšie časti, pretože sa vám bude s nimi tak lepšie pracovať. Ak ste pripravené, môžeme sa spoločne pustiť do vášho skrášľovania.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/P0m_9_pTb4s”][/pb_video]

 

Ako na to?

1. Ak vás trápi neželaná kožička, tak ju odstráňte správnymi metódami. Určite sa vyhnite ostrým predmetom, aby nedošlo k jej narušeniu. Na tento úkon použite zatlačovej nechtovej kožičky, ktorý sa šetrne zbaví vášho problému.

2. Následne uchopte do svojich rúk pilník, ktorým prebrúsite vrchnú časť svojich nechtov. Ak ste zabudli na úpravu, tak si pilníkom vytvarujte nechty do požadovaného tvaru (štvorcový alebo oblý tvar). Pilníky zväčša pozostávajú z jemnejšej časti, ktorou ste si prebrúsili prírodný necht alebo z drsnejšej, ktorou odstránite gélové nechty.

3. Po úprave nasleduje výber vhodnej fólie na nechty. Vyberte si vhodnú farbu a tvar, priložte si k danému nechtu a nožnicami si môžete upraviť jeho veľkosť. Upravenú fóliu tak chyťte do ruky a vložte pod svietiacu lampu, vďaka ktorej sa fólie na nechty stanú pružnejšími a manipulácia s nimi bude jednoduchšia. Postupne ju nalepte na necht a opatrne pritláčajte, aby ste zabránili vzniku vzduchových bublín a dosiahli tak hladký a pekný efekt.

4. Nepotrebnú fóliu, ktorá nám vytŕča, jednoducho odstránime pomocou pilníka. Následne ju natiahneme smerom nadol a nadbytočného materiálu sa tak zbavíme. Poslednou fázou je prekrytie fólie na nechty. Môžete použiť obyčajný priehľadný lak alebo vrchný gél lak, ktorý vám zabezpečí pevné a odolné nechty.

Obsah blogu

Gélové nechty a C-oblúk

Najdôležitejšou vecou pri modelovaní nechtov je správny tvar. Platí to ako pre gélové nechty tak aj pre akrylové nechty. Správnym vytvarovaním nechtov predĺžime ich životnosť.

Čítať ďalej