Nanechty.sk

Žiarivé nechty pre leto 2014

Pýtate sa, čo letí tohtoročné leto? Púšťate sa do zdobenia nechtov a hľadáte inšpiráciu? V tom prípade ste na správnom mieste. Každá z nás inklinuje k nejakej obľúbenej farbe či zaujímavým vzorom, preto vám teraz rozhodnutie uľahčíme.

Pestré vzory

Fantázii sa medze nekladú, preto sa nebojte experimentovať. Ako ste si mohli všimnúť na oblečení, tak plavky a rôzne šaty sú obohatené extravagantnými alebo jemnými motívmi. Tie vzbudia pozornosť okolia, a takisto dodajú exotický šmrnc každej z vás. Vyskúšajte zebrovité či gepardie vzory v pestrých farbách.

Farebné kombinácie

Farby sa nám doslova zbláznili. Nemusíte rozmýšľať, čo k sebe ladí. Jednoducho k nám zavítal výbuch farieb. Ak chcete menšiu radu, tak sa snažte vzájomne kombinovať teplé farby. Ružová, oranžová a červená možno budú pôsobiť šialene, ale aj štýlovo. Veď sa pozrite na dnešné farebné vzorované topánky a kabelky. Tam ste sa nebáli, tak sa nebojte ani pri zdobení nechtov. Okrem toho sú obľúbené telové farby, ktorými môžete zjemniť svoj outfit. Vaše nechty budú pôsobiť prirdodzene, upravene a krásne.

Ornamenty

Kvetinové vzory sú klasikou každého leta, preto ich teraz vymeňte za ornamenty. Závisí od príležitosti, aký ornament zvolíte. Na spoločenské akcie voľte zložitejšie motívy. Budú pôsobiť luxusne a honosne. Ak ste zasadená na kvetinových vzoroch, tak si ich môžete nájsť aj medzi niektorými jednoduchými ornamentmi. Takto dosiahnete dva v jednom. A posledná rada. Ak nepatríte medzi najzručnejšie, tak odporúčame aplikovať vodolepky na nechty. Tie vám zabezpečia krásne čisté línie a hlavne praktickosť, ktorú od nich vyžadujete.

Bez kamienkov ani na krok

Dlhé obdobie sú v popredí kamienky. Ženy ich milujú pre ich lesk a luxus, ktorý so sebou prinášajú. Tak ako to bolo po minulé roky, tak aj teraz sú jedničkou na trhu. Avšak pozor! Neurobte zo zdobenia hotový gýč. Vkusne si aplikujte kamienky na nechty. Ak ste nositeľkou prirodzených nechtov, tak voľte kamienky s priemerom 1mm. Ženy s gélovými nechtami si môžu dopriať aj diamantiky s kužeľovým spodkom. Tie nechajte vytvrdiť v géle pod UV lampou na 2 minúty. Nezabudnite, že menej je niekedy viac, preto si neurobte diamantovú banku so svojich pazúrikoch. Máte zaujať, nie odstrašiť.

Obsah blogu