Nanechty.sk

Nechty ako módny doplnok

Chcete byť príťažlivá a atraktívna žena pre akéhokoľvek muža? Symbolom krásy sú nechty, o ktoré sa treba dôkladne starať a skrášľovať ich. Veď akému mužovi by sa páčili ohryzené a neupravené? Nechty sú malým detailom na tele, ktoré si muži všimnú hneď na prvý pohľad, preto si dajte záležať na tom, ako ich prezentujete. Ak patríte k ženám, ktorým móda nie je ukradnutá, ponúkam vám pár tipov ako byť IN. Nezabudnite, nemeníte si len svoj šatník, ale meníte aj svoje „pazúriky“. Dokonalé a originálne nechty sa stanú úspechom u každého muža, ktorého dnes stretnete.

Očarujúce tvary

Uvažujete, aký tvar nechtov si vybrať, aby ste očarili pohľad atraktívnych mužov? Dlhodobo obľúbený tvar štvorca vystriedali jemnejšie a prirodzenejšie tvary. Okruhlé tvary sa stali hitom tohto obdobia, no aj napriek tomu sa niektoré z vás usilovne držia zaručených štvorcov. Nechty v tvare ovalu sú nie len výstrelkom módy, ale takisto aj výhodou pre ženy, ktoré majú krátke nechty. Ovál vám opticky necht predĺži, a preto ženy s krásnymi dlhými nechtami si spokojne môžu dovoliť aj iné extravagantnejšie tvary. Ak sú pre vás dlhé nechty nepohodlné a nepraktické, tak vás asi poteším informáciou, že túto sezónu prichádza do módy prirodzenosť. Môžete sa rozlúčiť s dlhočiznými pazúrmi a dopriať si krátke a upravené nechty.

Žiarivé farby

Asi ste si mohli všimnúť, že tohtoročné leto doslova kričalo farbami. Táto sezóna je typická farebnosťou, preto nevadí, ak ste ostali ešte v letnom období a vaše ruky zdobia neónové nechty. Zaručenou klasikou, ktorou nikdy nesklamete, je zvodná červená farba. Avšak novinkou tejto sezóny sú transfer fólie a magnetické laky, ktoré pôsobením špeciálneho magnetu vytvárajú na nechtoch netradičné zdobenie. Magnetické laky vám vytvoria originálne nechty a počas celej tohtoročnej sezóny budete žiariť ako hviezda.

Originálne ozdoby na nechty

Či už ste zástankyňou jednoduchosti alebo zložitejších nechtových úprav, nezabudnite na originálnosť. Jedinečné a krásne nechty môžete ľahko docieliť tým, ak zvolíte vhodné a módne ozdoby na nechty. Všetko závisí aj od príležitosti, či už sa chystáte na ples alebo na poriadnu večernú party. Na spoločenské udalosti sa hodí zaručená klasika akou je glitrový prach, ktorý sa vmieša do gélu alebo kamienky, ktoré dodajú vašim nechtom ten správny šmrnc. Ak patríte medzi detailistky, tak FIMO plátky sú pre vás ako stvorené. Ozdobte si nechty podľa vlastných predstáv a vyberte si veselé FIMO plátky, ktoré sa hodia k vášmu outfitu.

Dokonalé gélové nechty

Trápia vás lámavé a krátke nechty? Určite aj vy chcete mať tento módny doplnok dokonale krásny, ale neviete ako na to? Gélové nechty sú najvyhľadávanejším spôsobom ako dosiahnuť nechty, po ktorých tak netrpezlivo túžite. Staňte sa očarujúcou hneď teraz. Môžno nie ste zástanca „umeliny“, ale dnešné produkty sú natoľko šetrné, že sa nemusíte obávať žiadnych rizík. Gélové nechty pôsobia prirodzene a dávajú vám priestor pre upustenie fantázie. Takéto jedinečné nechty mužským očiam len tak rýchlo neuniknú.

Šikovne aj sama doma

Skúste zaspomínať na pekné detské časy, kedy ste sa hrávali na kaderníčky, kozmetičky alebo kuchárky. Teraz sa môžete stať šikovnou kozmetičkou aj sama doma. Existujú rôzne sady na gélové nechty, pomocou ktorých si môžete vytvoriť vlastné nechtové štúdio. Nemusíte prechádzať ani žiadnymi kurzami, pretože sada na nechty obsahuje všetko, čo potrebujete a pomocou internetových videí alebo návodov to jednoducho zvládne aj úplný amatér. Zahoďte obavy a vytvorte si vlastné originálne nechty.

Obsah blogu