Nanechty.sk

Ako vytvoriť tekutý kameň

Zdobenie nechtov napreduje stále vpred, a preto aj dnes vám ponúkame veľmi efektné a luxusné zdobenie. Ak ste zástankyňa kamienkov a všetkého, čo sa blyští, tak sa vám to zaručene bude páčiť. Ide o vytváranie tekutého kameňa, ktorý pôsobí výrazne prirodzenejšie a lesklo. Skrášľovanie je určené pre ženy, ktoré zdobia gélové nechty.

Postup:

1. Aplikujeme biely gél lak na špičku nechta na vytvotenie francúzskej manikúry. Štetec namočíme do čističa gélu a vytvárame jemný oblúk. Necháme vytvrdiť v UV lampe na 2 minúty. Pred samotným zdobením nanesieme číry gél lak, ktorý opäť vložíme na 2 minúty do UV lampy.

2. Na vytváranie ornamentov budeme potrebovať zdobiace pero a čierny gél lak. Na “kreslenie” si pripravíme dávku trpezlivosti a estetického cítenia. Po tvorbe vzorov necháme lak vytvrdiť v UV lampe a pustíme sa do zdobenia fóliou.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/cNNBhlzLkZQ”][/pb_video]

 

3. Pripravíme si zlatú transfer fóliu a transfer lepidlo, ktoré aplikujeme na daný motív. Čakáme 5-7 minút, dokým lepidlo nevyschne a stane sa priehľadným. Teraz sa transfer fólia prilepí na vzor, jemne ju pritlačíme a rýchlym ťahom strhneme.

4. Medzery vyplníme zodpovedajúcou farbou. Nanášame len tenkú vrstvu modrého gél laku. Gél lak nenechávame vytvrdiť, ale do gélu pridáme modré glitre, ktoré rozžiaria naše nechty.

5. Na záver tohto detailného zdobenia aplikujeme číry gél lak na vyplnené medzery. Týmto spôsobom docielime efekt tekutého kameňa. Zdobenie necháme vytvrdiť na 2 minúty, ako to robíme pri každom nanášaní gél laku.

6. Pre dosiahnutie finálneho lesku a fixácie nanesieme na celý povrch nechta priesvitný gél lak. Nechty vložíme do UV lampy a po vytvrdení máme zdobenie hotové.

Veríme, že vás toto letné ornamentálne zdobenie nechtov nadchlo a nebolo pre vás náročné. Ak ste to niektorá z vás už vyskúšala, tak sa môžete s nami podeliť so svojimi skúsenosťami .

Obsah blogu

Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej