Nanechty.sk

Gélové nechty s vajíčkami na veľkú noc

Rozmýšľate ako si ozdobíte svoje nechty na veľkú noc? Alebo aké motívy by sa k nej hodili? Ja som si na internete pohľadala veľkonočné nálepky. Kúpila som ich na www.top-nechty.sk. Keďže zajkov som na tejto stránke už videla rozhodla som sa pre veľkonočné vajíčka.

Pre veľmi jednoduché zdobenie nám bude stačiť lak na nechty, praskajúci lak na nechty a veľkonočná vodolepka. Lak na nechty, ktorý sme si zvolili nanášame na celý necht. Môžme to zopakovať dva krát pre dosiahnutie výraznejšej farby. Nechty necháme vyschnúť. Biely praskajúci lak nanesieme na špičku nechtov. Lak môžeme nanášať aj na celý necht. Je na každej z vás pre ktorú variantu sa rozhodne. Znovu necháme nechty vyschnúť. Pre rýchlejšie vysušenie laku môžeme použiť napríklad fén na vlasy. Pripravíme si mištičku s vodou do ktorej namočíme vodolepku. Necháme odmoknúť pár sekúnd a aplikujeme na necht. Ako poslednú vrstv u zvolíme priesvitný lak na nechty pre väčší lesk. Ja som vám dala jednoduchý tip, ako to môže vyzerať a aký postup si zvolíte nechávam na vás.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/-bHoQzCcUZU”][/pb_video]

Obsah blogu

Modelujeme akrylové nechty

Akryl bol prvým materiálom, ktorým sa začali predlžovať nechty. Akrylové nechty sa často nesprávne označujú ako porcelánové či živicové. Sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové.

Čítať ďalej