Nanechty.sk

Letná manikúra vo farbe roka 2022

Turbulentná doba sa odráža nielen v nastavení spoločnosti, ale aj v samotných trendoch. Požiadavky ako jednoduchosť a praktickosť obsadzujú prvé priečky. Podobne je tomu aj vo svete nail artu. V roku 2022 sa stredom nechtového vesmíru stala fialová. Ako tento odtieň pretaviť do vašej manikúry a pedikúry? Inšpirujte sa nasledujúcimi riadkami.

Inštitút Pantone má každý rok v decembri jasnú úlohu – ohlásiť farbu, ktorá bude dominovať nasledujúcim dvanástim mesiacom. Pre rok 2022 vybral tím odborníkov fialový odtieň s názvom Very Peri, ktorý otvára dvere do nového sveta, podnecuje tvorivosť a medzi ľudí má priniesť optimizmus. Odtieň v sebe kombinuje červené aj modré tóny a je ideálnou voľbou pre letné oživenie vašich nechtov.

Pastelová fialová

pastelové nechty

Nech sa trendy v nechtovom dizajne menia akýmkoľvek tempom, pastelová paleta nestráca na obľúbenosti ani v jednom ročnom období. Pastelové odtiene vytvárajú mladistvý vzhľad a sú stále v kurze. Môžete vyskúšať jednoliatu manikúru, alebo sa vyhrať s rôznymi odtienkami. Nech sa už rozhodnete pre dlhšie či kratšie nechty, jemný vizuál zvládnete so správnou sadou vyčarovať aj doma.

Orgovány a levandule

levanduľové nechty

Farba roka 2022 je z veľkej časti inšpirovaná aj prírodou. Orgovánová či levanduľová? Kvety sa tentoraz nepremietnu do vzorov, ale do samotných farieb nechtového dizajnu.  Pokiaľ pátrate po sviežom vzhľade, vyskúšajte túto alternatívu. Skvelo sa bude vynímať na prirodzených, ale tiež umelých nechtoch.

Zlaďte si manikúru s pedikúrou

fialová pedikúra

Nechtová kombinatorika nemá hraníc. Vzdušná letná obuv prevetrá naše chodidlá, ale aj pedikérske zručnosti. Pri výbere manikúry a pedikúry sa môžete rozhodnúť pre rovnaký farebný dizajn, alebo ich ladiť tón v tóne. Celkom príjemné osvieženie, čo poviete? 

Použite flitre

 

fialové glitre

Aj keď sme vám v úvode predstavili striedmejšie dizajny, to neznamená, že si nemôžete dovoliť nechtový úlet. Flitre ostávajú súčasťou nechtového dizajnu aj v roku 2022, no v menšom množstve. Zdobí sa väčšinou jeden výrazný necht, alebo dominuje trblietavá špička. Jednoducho, čerešnička na torte môže mať aj takúto podobu.

Obsah blogu

Ako naniesť UV gél

Na aplikáciu UV gélu použijeme plochý štetec. Na trhu sú štetce číslované č. 4(úzky), č.6 a č.8 (široký). Odporúčame manikérkam mať čo najviac rôznych štetcov,

Čítať ďalej
Aplikácia na necht

Pečiatkovanie nechtov

Jednoduchým a zároveň krásnym zdobením je pečiatka. Motívy môžete robiť aj viacfarebné. Tento návod vám určite zodpovie viacero otázok, ako používať razítko na nechty

Čítať ďalej