Nanechty.sk

Skombinujte novoročný pokoj s veselým Silvestrom

Podľa starého známeho príslovia platí, že ako na Nový rok, tak po celý rok. Pre všetky milovníčky nechtového dizajnu to takisto znamená, že pokiaľ sa chcete chváliť nádhernými nechtami po celý rok, tak by ste nemali zabudnúť na nejaké inšpiratívne novoročné zdobenie. Výsledok by mal zahŕňať sviatočný pokoj, ale rovnako aj veselú silvestrovskú náladu. Jedným z takýchto spojení je aj technika na našom videu.

Spoločne s pomocou predloženého videonávodu sa môžeme naučiť ako sa dopracovať k červeným nechtom vyžarujúce sviatočnú atmosféru doplnenú ligotom kamienkov.

Aké pomôcky použijeme

K uskutočneniu tohto novoročného zdobenia použijeme vybrané laky na nechty. Ako prvý je na videu používaný červený lak, ktorý má skvelú žiarivosť a vynikne nám aj na silvestrovskej party. Zdobenie sa nezaobíde bez akrylových farieb, takže by sme si mali zaobstarať celé balenie obsahujúce 12 akrylových farieb určených na maľovanie nechtov. Veď farby budeme potrebovať pri vytváraní ďalších zdobení. V tomto postupe využijeme na maľovanie zdobiace pero. Na obohatenie techniky si pripravíme aj glitre veľkosti 1mm. Tie by mali zaplniť iba malú časť nechtu, ale aj napriek tomu vaše ruky nádherne rozjasnia. A takisto nám skvele poslúži aj priehľadný lak, ktorým budeme fixovať zhotovené zdobenie. Máme všetko, ideme zdobiť!

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/2-OT03OdcQs”][/pb_video]

 

Postup zdobenia

1.Samotné zdobenie zahájime úvodným nalakovaním nechtov. Na nanesenie prvej vrstvy použijeme červený lak. Necht natrieme dvakrát pre pevnejšiu vrstvu laku.

2.Po nanesení laku pokračujeme maľovaním motívu. Vezmeme si zdobiace pero, ktorým maľujeme ornament. Biela akrylová farba nám vytvorí krásny sviatočný vzor. Môžeme si nakresliť rastlinky alebo kvetinky, potom pridať rôzne bodky a čiarky.

3.V ďalšom kroku maľujeme druhou zvolenou farbou, aby sme spestrili naše zdobenie.

4.Teraz aplikujeme priehľadný lak, s ktorým dobre ochránime nanesené akrylové farby a následne do čerstvej vrstvy laku ukladáme glitre v rôznych farebných prevedeniach.

5.Počkáme, kým zdobenie dobre zaschne a postup môžeme zopakovať na ostatné nechty.

Tip na záver :

Ak nepatríte k fanynkám odtieňov zvolených na videu, pokojne ich kombinujte a rozhodnite sa pre iný efekt. Zimné obdobie praje fialovej a zlatej, preto výber necháme na vás.

Obsah blogu

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne

Čítať ďalej

Gélové nechty a C-oblúk

Najdôležitejšou vecou pri modelovaní nechtov je správny tvar. Platí to ako pre gélové nechty tak aj pre akrylové nechty. Správnym vytvarovaním nechtov predĺžime ich životnosť.

Čítať ďalej