Nanechty.sk

Malá ručná brúska na nechty

Menšia brúska na nechty je vynikajúcim pomocníkom pre domáce používanie. Ak plánujete brúsku len na ošetrovanie vlastných rúk a nôh, nepotrebujete predsa k tomu vysoko výkonné a drahé zariadenie. Tie sú vhodné do profesionálnych nechtových salónov s vysokou fluktuáciou zákazníčok.

Brúska do ruky je efektívnym riešením pre rýchlu a kvalitnú starostlivosť o nechty z pohodlia domova. Čas pilovania a ošetrenia nechtovej kožičky sa vám skráti o viac ako polovicu.

Výber brúsiek na nechty je široký. Líšia sa vo výkone, ceny, dizajnu, a môžem takto pokračovať. Zameriam sa teda na zariadenia, ktoré sú vytvorené tak akurát do ruky. Brúsky sú postačujúce pre domáce používanie a vyžadujú si nízku investíciu. Ich praktickosť spočíva aj v nabíjateľnej batérii. Sú teda prenosné a môžete ju používať kdekoľvek.

Elektrická brúska na nechty ružovej farby je praktickým riešením pre domácu starostlivosť. Rukoväť je vyrobená z tvrdého plastu. Je vhodná na ošetrovanie prírodných nechtov a kožičky.

dĺžka – 20,5 cm
šírka – 9,5 cm
výška – 5,5 cm
hmotnosť – 158 gramov

Obsah balenia tvorí 6 nadstavcov a 6 brúsnych kotúčov. Sú uložené v praktickej krabičke.
Pribalený je samozrejme aj 10V adaptér. Nadstavce v priemere 2,34 mm stačí do brúsneho pera jednoducho zaskrutkovať. Zariadenie sa vyznačuje plynulou reguláciou otáčok od 3 000 – 14 000 za minútu. Celkový výkon je 10 Wattov. Pri používaní je potrebné ju mať napojenú v elektrickej sieti.

Brúska na nechty Promed Feeling je vyrobená z odolného plastu ružovo-bielej farby. Súčasťou brúsneho pera je nabíjateľný akumulátor. Celkové zariadenie je robustnejšie.
Zariadenie je vhodné na ošetrovanie rúk a nôh, na prírodné a umelé nechty.

dĺžka – 22 cm
šírka – 15 cm
výška – 7 cm

Súčasťou balenia je 5 brúsnych nadstavcov uložených v praktickom stojane. Brúsne nadstavce sa do pera jednoducho nasúvajú. Zariadenie má dva stupne rýchlosti a to 7 000 a 11 000 otáčok za minútu. Viete si nastaviť pravotočivý/ľavotočivý chod.

Ovládanie je praktické pomocou dvoch tlačidiel striebornej farby. Pomocou jedného regulujeme rýchlosť otáčok, a druhé slúži na nastavenie chodu. Počas práce brúsku nezapájajte do elektrickej siete. Akumulátor v brúsnom pere sa vždy nabíja len keď je vypnutá.

Obsah blogu

Akryl liquid

Kto robí akrylové nechty určite vie, že bez liquidu sa nezaobíde. Acrylic liquid je tekutina, ktorá sa mieša s akrylovým práškom a touto hmotou sa

Čítať ďalej