Nanechty.sk

Malá ručná brúska na nechty

Menšia brúska na nechty je vynikajúcim pomocníkom pre domáce používanie. Ak plánujete brúsku len na ošetrovanie vlastných rúk a nôh, nepotrebujete predsa k tomu vysoko výkonné a drahé zariadenie. Tie sú vhodné do profesionálnych nechtových salónov s vysokou fluktuáciou zákazníčok.

Brúska do ruky je efektívnym riešením pre rýchlu a kvalitnú starostlivosť o nechty z pohodlia domova. Čas pilovania a ošetrenia nechtovej kožičky sa vám skráti o viac ako polovicu.

Výber brúsiek na nechty je široký. Líšia sa vo výkone, ceny, dizajnu, a môžem takto pokračovať. Zameriam sa teda na zariadenia, ktoré sú vytvorené tak akurát do ruky. Brúsky sú postačujúce pre domáce používanie a vyžadujú si nízku investíciu. Ich praktickosť spočíva aj v nabíjateľnej batérii. Sú teda prenosné a môžete ju používať kdekoľvek.

Elektrická brúska na nechty ružovej farby je praktickým riešením pre domácu starostlivosť. Rukoväť je vyrobená z tvrdého plastu. Je vhodná na ošetrovanie prírodných nechtov a kožičky.

dĺžka – 20,5 cm
šírka – 9,5 cm
výška – 5,5 cm
hmotnosť – 158 gramov

Obsah balenia tvorí 6 nadstavcov a 6 brúsnych kotúčov. Sú uložené v praktickej krabičke.
Pribalený je samozrejme aj 10V adaptér. Nadstavce v priemere 2,34 mm stačí do brúsneho pera jednoducho zaskrutkovať. Zariadenie sa vyznačuje plynulou reguláciou otáčok od 3 000 – 14 000 za minútu. Celkový výkon je 10 Wattov. Pri používaní je potrebné ju mať napojenú v elektrickej sieti.

Brúska na nechty Promed Feeling je vyrobená z odolného plastu ružovo-bielej farby. Súčasťou brúsneho pera je nabíjateľný akumulátor. Celkové zariadenie je robustnejšie.
Zariadenie je vhodné na ošetrovanie rúk a nôh, na prírodné a umelé nechty.

dĺžka – 22 cm
šírka – 15 cm
výška – 7 cm

Súčasťou balenia je 5 brúsnych nadstavcov uložených v praktickom stojane. Brúsne nadstavce sa do pera jednoducho nasúvajú. Zariadenie má dva stupne rýchlosti a to 7 000 a 11 000 otáčok za minútu. Viete si nastaviť pravotočivý/ľavotočivý chod.

Ovládanie je praktické pomocou dvoch tlačidiel striebornej farby. Pomocou jedného regulujeme rýchlosť otáčok, a druhé slúži na nastavenie chodu. Počas práce brúsku nezapájajte do elektrickej siete. Akumulátor v brúsnom pere sa vždy nabíja len keď je vypnutá.

Obsah blogu

Krakelovací lak na nechty

Praskajúce laky na nechty, alebo krakelovacie (z anglického slova crackle – praskanie) sú najhorúcejšou novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Ak chcete byť kráľovnou párty, stredobodom

Čítať ďalej