Nanechty.sk

Vianočná dilema: Akrylové alebo gélové nechty?

Túžite mať pevné a dlhé nechty? Možno vás príroda neobdarila tak, ako ste si to na prvý pohľad predstavovali, ale aj s týmto problémom sa dá ľahko popasovať. Ak si myslíte, že vám umelé nechty ešte viac poškodia vaše prírodné, tak ste na veľkom omyle. Dnešné produkty sú bezpečné a šetrné voči vášmu telu, a preto nemajte obavy a skrášlite sa! Na trhu je mnoho spôsobov ako docieliť krásny efekt, avšak ktorý je ten správny? Asi máte dilemu, či zvoliť akrylové alebo gélové nechty. Boj medzi týmito dvoma metódami je neopodstatnený, pretože oba sú niečim jedinečné. Ponúkam vám stručný prehľad, vďaka ktorému si doprajete originálnosť a dokonalosť, po akej už dlho túžite.

Odolnosť

Najväčším trápením pre ženy sú lámavé a mäkké nechty. Lámavosť môže byť spôsobená nedostatkom vitamínu D alebo takisto aj genetikou, s ktorou v tomto prípade veľké zázraky nenarobíte. Prvé miesto v odolnosti získavajú akrylové nechty, pretože oproti gélovým sú oveľa pevnejšie a vhodnejšie pre ženy, ktoré sú v kontakte s manuálnou prácou pomerne často. Preto ak ich pravidelne veľmi namáhate a nedáte im oddychu, voľte skôr „akryláky“. Netreba však podceňovať gél laky, pretože sú takisto pevné a k tomu ešte aj pružné.

Prirodzenosť

Modelovanie nechtov je hotové umenie a najmä vtedy, ak chceme docieliť dokonalý a prirodzený vzhľad. Nikoho z vás by nepriťahovali hrubé a zdeformované nechty, preto technika nanášania akrylu či gélu je veľmi dôležitá. Ale ktorá z nich pôsobí prirodzenejšie? Nedá sa to s presnosťou určiť, keďže ako sme už spomínali, záleží to hlavne od spôsobu nanášania materiálu na necht. Akrylové nechty majú nevýhodu v tom, že pri zlej aplikácií sa môžu vytvoriť vzduchové bubliny alebo môže akryl v zime skryštalizovať, preto si na tieto nedostatky dávajte pozor.

Móda

Módnym hitom na trhu sú stále gélové nechty, ktoré si držia top jedničku v módnom rebríčku. Stali sa zaručenou klasikou, a takisto patria k vyhľadávanejším spôsobom úpravy nechtov. Gélaky sú modernejší a novší spôsob ako sa skrášliť, preto sa možno zdá, že akryl upadá do úzadia. Avšak to je veľkou chybou, pretože okrem spomínanej odolnosti majú akrylové sady výhodu v tom, že nepotrebujete UV lampy na samotné zdobenie. Či už ste si vybrali prvý alebo druhý spôsob zdobenia, tak nezabudnite, čo je IN tejto sezóny. Žiarivé laky a ozdoby na nechty v podobe čipky, kamienkov alebo zvieracích vzorov vás nenechajú bez povšimnutia. Takisto zvodná červená je zaručeným magnetom pre mužov.

Výhodnejšia cena

Návšteva nechtových štúdií dokáže niekedy poriadne vyprázdniť naše ženské peňaženky, ale čo s tým? Veď čo by žena neurobila pre svoju krásu? Takáto profesionálna úprava u manikérky nás stojí hotový majland, no dokonalé a krásne pazúriky chce mať každá jedna z nás. Cenový rozdiel medzi akrylom a gélom nie je výrazný, preto si môžete dopriať pevný akryl alebo zvodné gélové nechty takmer za rovnakú cenu. Ale na čo zbytočne preplácať? Vyskúšajte jednoduché zdobenie aj sama doma pomocou domácej sady. Existujú akrylové a gélové sady na nechty, pri ktorých sa budete zaručene pýšiť perfektným výsledkom.

Kvalita, ktorá sa cení

Nájsť kvalitné domáce sady na nechty nie je také ťažké, ale aby boli cenovo prístupné každej jednej z vás, už menším problém je. Mnohé eshopy ponúkajú extrémne drahé akrylové a gélové sady, čím sa vytráca vaša túžba po štýle a ženskom šmrnci. Avšak nezúfajte, pretože nie každý nechtový eshop chce na vás len zbohatnúť. Kvalitné a lacné sady nájdete teraz aj na stránke top-nechty.sk, ktorá ponúka sady za úžasné ceny. Vianoce sa blížia, tak prekvapte svoje dcéry, partnerky alebo seba príjemným darčekom. Vaše nechty sa vám za to odvďačia.

Obsah blogu

Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej