Nanechty.sk

Letné zdobenie nechtov

Počas teplých letných dní vyberáme na nechty zväčša pestré a výrazné farby. Zdobenie je často nenáročné, no nápadné. Ponúkam niekoľko tipov, ako si nechty skrášliť v horúcich letných dňoch.

Zdobenie lakom na nechty

Zdobenie lakom na nechty
Na nechtovú kožičku som naniesla zmäkčovač a následne som zatlačila kožičku pomarančovým drievkom. Nechty som jemne prebrúsila a prach som očistila štetcom. Lepidlom na tipy som prilepila priesvitné umelé nechty. Naniesla som primer UV gél a dala do UV lampy. Očistila som výpotok a naniesla som číry stavebný UV gél. Potom som na špičku nechta dala oranžový glitrový prach a žltý glitrový prach. Nechty som dala do UV lampy vytvrdnúť. Opäť som očistila výpotok čističom a naniesla druhú vrstvu číreho UV gélu. Nechtíky šli do lampy na 3 min. Nechty som prebrúsila pilníkom. Bielym lakom so zdobiacim perom som predelila farebné glitre na nechte. Po uschnutí laku som naniesla vrchný Veil UV gél v dvoch vrstvách. Každá vrstva šla do UV lampy na 3 min. Kožičku okolo nechtov som ošetrila olejčekom a ruky krémom.

Zdobenie glitrovým prachom

Zdobenie glitrovým prachom
Prirodzené nechty som opilníkovala a založila plastovú šablónu. Prirodzený necht som potrela primerom a ružovým akrylom v kombinácii s liquidom som predĺžila nechty. Po predĺžení som šablónu odobrala a nechty prebrúsila brúskou. Pilníkom som nechty vytvarovala. Zdobila som glitrovými práškami v snahe dosiahnuť efekt dúhy. Zdobenie som pretrela čírym akrylom a na vrch som dala prisvitný vrchný lak na nechty.

Zdobenie nechtov farebným lakom

Zdobenie nechtov farebným lakom
Na prírodné nechty som nalepila tipy. kamuflážnym UV gélom som prekryla nezdovnalosti a špičky nechtov som zdobila farebnými lakmi. Farby som zvýraznila čiernou kontúrou. Vymodelovala som c-oblúk a nakoniec pretrela vrchným UV gélom.

Obsah blogu

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Nechty na Veľkú noc

Keďže nie každá žena má na zdobenie nechtov dostatok času, ja vám chcem ukázať, že aj rýchle zdobenie nechtov môže vyzerať pekne. Základom nášho zdobenia

Čítať ďalej