Nanechty.sk

Letné zdobenie nechtov

Počas teplých letných dní vyberáme na nechty zväčša pestré a výrazné farby. Zdobenie je často nenáročné, no nápadné. Ponúkam niekoľko tipov, ako si nechty skrášliť v horúcich letných dňoch.

Zdobenie lakom na nechty

Zdobenie lakom na nechty
Na nechtovú kožičku som naniesla zmäkčovač a následne som zatlačila kožičku pomarančovým drievkom. Nechty som jemne prebrúsila a prach som očistila štetcom. Lepidlom na tipy som prilepila priesvitné umelé nechty. Naniesla som primer UV gél a dala do UV lampy. Očistila som výpotok a naniesla som číry stavebný UV gél. Potom som na špičku nechta dala oranžový glitrový prach a žltý glitrový prach. Nechty som dala do UV lampy vytvrdnúť. Opäť som očistila výpotok čističom a naniesla druhú vrstvu číreho UV gélu. Nechtíky šli do lampy na 3 min. Nechty som prebrúsila pilníkom. Bielym lakom so zdobiacim perom som predelila farebné glitre na nechte. Po uschnutí laku som naniesla vrchný Veil UV gél v dvoch vrstvách. Každá vrstva šla do UV lampy na 3 min. Kožičku okolo nechtov som ošetrila olejčekom a ruky krémom.

Zdobenie glitrovým prachom

Zdobenie glitrovým prachom
Prirodzené nechty som opilníkovala a založila plastovú šablónu. Prirodzený necht som potrela primerom a ružovým akrylom v kombinácii s liquidom som predĺžila nechty. Po predĺžení som šablónu odobrala a nechty prebrúsila brúskou. Pilníkom som nechty vytvarovala. Zdobila som glitrovými práškami v snahe dosiahnuť efekt dúhy. Zdobenie som pretrela čírym akrylom a na vrch som dala prisvitný vrchný lak na nechty.

Zdobenie nechtov farebným lakom

Zdobenie nechtov farebným lakom
Na prírodné nechty som nalepila tipy. kamuflážnym UV gélom som prekryla nezdovnalosti a špičky nechtov som zdobila farebnými lakmi. Farby som zvýraznila čiernou kontúrou. Vymodelovala som c-oblúk a nakoniec pretrela vrchným UV gélom.

Obsah blogu

Zafixujeme lakom

Vianočné nechty

Prichádzajú vianoce a tak ako mnohé iné žienky si lámem hlavu nad tým ako si ozdobím nechty tentokrát. Nechty s vianočným motívom sú aktuálne cez

Čítať ďalej