Nanechty.sk

Nechty ako šperk

Chcete byť príťažlivou a atraktívnou ženou pre svojho partnera? Tak nezabúdajte na starostlivosť o svoje malé krásy, pretože zanedbané a neupravené nechty nie sú žiadnym magnetom pre muža. Každý chlap sa chce pýšiť peknou partnerkou, ktorá by ho reprezentovala ako krásou tak aj svojim ženským šarmom. Dopomôžte si a ozdobte sa! Nechty sú meradlom osobnej starostlivosti, preto im doprajte luxus, aký si zaslúžia. Ak vás príroda neobdarila zdravými a dlhými pazúrikmi, tak vám na pomoc prišli akrylové nechty. Vďaka ním docielite prirodzený a dokonalý vzhľad svojim ohrýzeným nechtom.

Starostlivosť o nechty

Ak chcete mať krásne dlhé nechty, tak im musíte dopriať dôkladnej starostlivosti. Aj napriek tomu, že sa genetika s vami nemilo pohrala, tak aj na lámavosť máme dobré riešenie. Tento váš problém je síce spôsobený nedostatkom vitamínu D, ale ak ste úplne zdravá a vaše nechty nevyzerajú podľa vašich predstáv, tak siahnite po akryle. Samozrejme pred samotnou úpravou si doprajte domáci kúpeľ a masáž, ktorá blahodárne pôsobí na ich rast. Neželanej kožičky sa nezbavujte pomocou ostrých predmetov, ktoré môžu spôsobiť poškodenie nechtového koreňa, ale použite zatlačovač nechtovej kožičky, ktorý je špeciálne určený na túto úpravu. Ak sa obávate, že umelé nechty vám ešte viac poškodia tie prirodzené, tak ste na omyle. Akrylové nechty sú šetrné a dodajú im pekný vzhľad, po akom ste túžili.

Akrylové nechty

Perfektne upravené nechty môžete mať teraz aj vy, ale prečo voliť akrylové? Ak máte problém s lámavosťou či nedostatočnou odolnosťou, tak tento spôsob zdobenia je pre vás najvhodnejší. „Akryláky“ sú totiž veľmi pevné a odolné, čiže sa nemusíte obávať, že dôjde k ich poškodeniu. Ak často namáhate svoje ruky, tak tento spôsob je ako vyšitý pre vás. Nanášanie akrylu na nechty nie je ťažké, ale dávajte si pozor, aby to bolo dôkladné. V opačnom prípade sa môžu pod nechtami vytvoriť vzduchové bubliny, ktoré nepôsobia veľmi esteticky. Takisto v zimnom období alebo pri takzvaných „zimných rukách“ môže dôjsť k ich skryštalizovaniu, preto zvýšte pozornosť pri nanášaní týchto prípravkov. V každom prípade sú akrylové nechty veľmi praktické a na ich úpravu nepotrebujeme žiadne UV lampy, pretože ide o iný materiál ako pri takzvaných „gélakov“.

Plesová sezóna

Pomaly, ale isto sa už blíži plesová sezóna a s ňou aj naše ženské starosti, čo si obliecť na seba. Avšak celkový outfit nekončí pri výbere trblietavých lodičiek. Akrylové nechty je možné ozdobiť rôznymi spôsobmi, ale ako docieliť luxusný vzhľad na takúto výnimočnú udalosť? Každá z vás chce, aby sa vaše nechty stali šperkom nosiaci sa na vašich rukách, a preto neustále hľadáte spôsob ako si dopriať a docieliť takýto vytúžený efekt? Francúzska manikúra je síce zaručená klasika, ale na ples nedostačujúca úprava. Chcete luxus a originálitu, tak prečo nevyskúšať žiarivé ozdoby na nechty? Aj obyčajná francúzska manikúra môže zažiariť, ak ju doplníte o trblietavé kamienky, ktoré pôsobia veľmi vkusne a decentne. Ak patríte k extravagantnejším typom, tak ich môžete skrášliť zvieracimi vzormi, ktoré dodajú vašej róbe ten správny šmrnc. Samozrejme všetko závisí od toho, aké ste si zvolili šaty a ako sa dané ozdoby na nechty budú hodiť k vášmu outfitu.

Zvládnem to aj sama

Dbáte o dôkladnú staroslivosť vášho tela, ale na úpravu spoločenských nechtov si už netrúfate? V takýchto prípadoch mnohokrát navštevujete rôzne nechtové štúdia, kde ich služby bývajú síce profesionálne, ale za to veľmi drahé. Na čo utrácať toľké peniaze, keď si zvládnete profesionálne vytvoriť spoločenské nechty aj vy? Akrylové sady obsahujú produkty a návody, pomocou ktorých zvládnete na prvý pohľad komplikovanú úpravu aj sama doma. Ak máte aj napriek tomu problémy a pripadáte si ako nešikovná domáca manikérka, tak na internete nájdete videá s postupnými krokmi, podľa ktorých si vytvoríte krásne akrylové nechty jednoducho a dokonale. Domáce sady na nechty vás vyjdu nie len lacno, ale takisto sú praktickým a rýchlym pomocníkom pri úprave umelých nechtov. Vianoce sa už blížia, tak prečo si nedopriať príjemného potešenia?

Obsah blogu

Recenzia na Promed 2020

Nemecká značka Promed sa vyznačuje svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré získali už niekoľko ocenení. Brúska na nechty Promed 2020 taktiež patrí medzi ich top produkty, ktoré

Čítať ďalej