Nanechty.sk

Ako si vytvoriť motýlie nechty

Pri prechádzke prírodou sa vám možno podarí zahliadnuť viacero druhov motýľov. Prevažná väčšina z nich je obdarená skvostným zafarbením, ktoré zaručene upútajú vašu pozornosť. Zapáčila sa vám takáto kombinácia farieb? Túžite ju nosiť na sebe? Aj to je možné a vďaka technike zdobenia nechtov, ktorú si teraz predstavíme, je to ľahko uskutočniteľné. Pusťme sa do „práce“.

Pomôcky, ktoré budeme potrebovať

Podkladový lak na nechty- Vytvoríme ním základný náter a perfektne poslúži na ochranu.

Oranžový a čierny lak na nechty- Oba laky budú hlavnými pomôckami na tvorbu motívu.

Zdobiace pero- Budeme ho používať na spestrenie a zdokonaľovanie nášho zdobenia.

Vrchný lak- Tento priesvitný lak sa nám zíde na zafixovanie motívu. Postará sa o trvácnosť.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/4LAWIx6PV84″][/pb_video]

 

Postup zdobenia

Nakoľko tvorba motýlích nechtov nie je vôbec náročná a vyžaduje iba použitie vybraných lakov na nechty, určite postup zvládnete aj na prvýkrát. Pri lakovaní sa možno trošičku potrápite s tvorbou samotného motívu, ale vďaka priloženému videu sa vám to určite podarí.

1.Na začiatok zdobenia aplikujeme podkladový lak, ktorým si nechty dobre ochránime, a zároveň vytvoríme vhodnú základnú vrstvu pre následné lakovanie.

2.Teraz môžeme pokračovať so samotným vytváraním motívu. Súčasne so sledovaním videopostupu nanášame oranžový lak. Ak máte neónovo oranžový lak, budete nadšená jeho skvelými krycími schopnosťami. Úplne postačí jedna vrstva.

3.Tento lak teraz vystrieda čierny. Najprv nalakujeme špičku nechtu a potom prejdeme k maľovaniu čiar. Začne sa nám vytvárať celkom zaujímavý motív.

4.Zdobenie je potrebné doplniť bielou farbou, takže si zoberieme zdobiace pero namočené do bieleho laku na nechty a bodkami vyšperkujeme celé zdobenie.

5.Na záver musíme vytvorený motív zafixovať. Dobre známy vynikajúci vrchný lak s vysokými ochrannými vlastnosťami je tou správnou pomôckou na záver práce.

6.Celú procedúru zopakujeme na každom jednom nechte. A motýliky sú hotové!

Obsah blogu

Nechtové tipy

Umelé nechtové tipy slúžia na predĺženie nechtovej špičky. Využívame ich ako na gélové nechty, tak aj na akrylové nechty. Sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý

Čítať ďalej

Manikúra doma

Nie nadarmo sa hovorí, že ruky sú vizitkou ženy. A keďže nechty sú ich najvýraznejším prvkom, treba sa o ne pravidelne starať. Nemajte žiadne obavy

Čítať ďalej