Nanechty.sk

Leopard, zebra či hadia koža na nechty? Jednoduché a IN!

Milé dámy, je podľa vás džungľa trendová a sexy? Podľa mňa zaručene! Veď sa priznajte, že takmer každá z vás má aspoň jeden leopardí kúsok v šatníku. Zebra alebo hadia koža? Je to absolútne jedno, pretože takýto vzor dodá čistému a jednoduchému outfitu šmrnc. Chcete byť štýlová? Tak potom nezabúdajte na svoje nechty. Aj tie je možné upraviť týmto spôsobom a môžete sa tak popýšiť veľmi vkusným doplnkom. Vaše nechty sa stanú hotovým šperkom a skvostom pre nejeden mužský pohľad. Avšak pozor! Síce niektoré zvieracie motívy doslova milujeme, no netreba to preháňať. Všetko s mierou!

Leopardí a zebrí vzor naozaj nie je náročný ani pre začiatočníka. Týmito motívmi je možné ozdobiť aj prírodné nechty. Nechajte svojej tvorivosti a originalite otvorené dvere, pretože tieto ozdoby na nechty môžu mať nespočetne veľa variácií. Môžete ich kombinovať s viacerými farbami alebo obrazmi, kde na tvorbu takéhoto umeleckého diela budete potrebovať zdobiace pero. Samozrejme, prvoradá je starostlivosť o nechty a jej kožičku.

Na začiatok použijeme podkladový lak. Po vytvrdnutí nanesieme lak podľa vlastnej fantázie, ktorý bude tvoriť farebný základ pre celkový vzhľad. Môžeme skombinovať aj viacero farieb, ale pozor na to, aby vynikli aj samotné vzory. Keď lak vyschne, začína sa zdobenie. Ak sme si zvolili svetlejší lak, tak na zdobenie použijeme tmavší. „Kresliť“ je možné zdobiacim perom, ale aj farebným lakom.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/b0Oz6-53eyI”][/pb_video]

 

Leopardí vzor

Chcete pôsobiť ako hotová šelma? Tak si v prvom rade pripravte béžový lak, ktorý nanesiete na nechty. Po zaschnutí laku vytvoríme fliačiky klasickým hnedým lakom na nechty. Okolo nich nakreslíme zdobiacim perom alebo lakom akoby dve oproti sebe ležiace c-éčka. C-éčka nie je dobré kresliť jednoliato, ale urobte ich nerovnomerné a nepravidelné, aby bol efekt čo najprirodzenejší. Poslednou fázou je fixácia, na ktorú použijeme vrchný lak alebo UV gél, ktorý zabezpečuje odolnosť a pevnosť.

Zebrí vzor

Postup je v podstate ten istý ako pri leopardích nechtoch. Avšak namiesto c-éčiek budeme kresliť nerovnomerné pásiky. Samozrejme, na dosiahnutie pravej zebry budeme kombinovať biely lak s čiernym, no fantázii sa medze nekladú!

Pre trpezlivejšie je tu hadia koža

K tomuto motívu je potrebná sada na pečiatkovanie nechtov a kovová doštička so vzorom hadej kože alebo štvorčekov, ktoré otočíme tak, že rohy štvorcov budú smerovať nadol. Je vhodné zvoliť čo najtrblietavejší podkladový lak (zlatý alebo strieborný) a kombinovať ho s farebným pečiatkovacím lakom. Inšpirovať sa môžete videom, kde slečna nanáša za sebou až štyri farby, aby bola hadia koža naozaj dôveryhodná a zaujímavá. Myslím, že sa jej to veľmi podarilo.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/SA1dPTJIaig”][/pb_video]

 

Transfer fólia – šetrič času a energie

Zdobenie nechtov si môžeme uľahčiť aj použitím transfer fólie. Buď použijeme fóliu, ktorá je už so zvieracím vzorom alebo ju dotvoríme lakom. Vráťme sa trochu do detských čias. Transfer fólia funguje podobne ako „tetovačka“ z detskej žuvačky. Avšak pred jej nalepením musíme na necht naniesť transfer lepidlo. Po odlepení sa fólia otlačí a na záver ju zafixujeme priesvitným lakom alebo UV gélom. Aplikácia transfer fólie je jednoduchá, rýchla a výsledok skutočne stojí za to! Ak nepatríte medzi umelkyne či profesionálne manikérky, tak sa pomocou tejto metódy môžete profesionálne skrášliť aj sama doma.

Obsah blogu

Kabelková UV lampa

Uvažujete ako si rýchlo a originálne skrášliť svoje nechty? Túžite vyskúšať niečo nové, ale obávate sa, že to nezvládnete? Niet sa čoho obávať, pretože si

Čítať ďalej