Nanechty.sk

Bláznivé nechty pre leto 2013

Leto začalo v plnom prúde a vy chcete byť dokonale krásna? Verím, že usilovne pracujete na svojich postavičkách či dôkladnom líčení, avšak to nestačí! Nechty sú odrazom vašej starostlivosti a čistoty, preto nezabúdajte na tieto malé krásy vášho tela. Chcete očariť mužské pohľady či vzbudiť závisť u ostatných žien? Držte sa novinkou tohto leta a vytvorte si vlastné bláznivé nechty. Bláznivé? Áno, teraz máte možnosť sa do sýtosti vyblázniť a urobiť si ich podľa vašich predstáv. Ak chcete zabodovať na kúpalisku alebo večer v meste, inšpirujte sa týmito možnosťami ako si vyčarovať okúzľujúce nechty.

Kvetinová záhrada

Zahrajte sa na záhradníčky a doprajte svojim nechtom viac pestrosti a sviežosti. Ako? Stačí využiť trochu svojej predstavivosti a fantázie, a môžete si tak ľahko vypestovať záhradku plných nádherných kvetov. Kvety sú stále „IN“ a môžeme ich vidieť hádam všade. Sukne, tričká, lodičky či kabelky sú zasypané ružami, slnečnicami či inými farebnými kvetmi. Ak patríte medzi praktické ženy, ktoré sa musia rýchlo obracať v domácnosti, tak najvhodnejším spôsobom na skrášlenie sú nálepky na nechty. Ich aplikácia je jednoduchá a nepotrebujete k tomu ani žiadne umelecké zručnosti.

Gepardie nechty k jemnému outfitu

Zvieracie vzory boli kedysi veľkým hitom, no ich sláva zotrváva až dodnes. Dokážu jemne podčiarknuť vašu originalitu a zaujímavosť bez akýchkoľvek náročnejších úprav vášho outfitu. Ku gepardím vzorom sa hodí jednoduchý béžový overal, čím budete pôsobiť prirodzene a luxusne. Prehnané dolaďovanie jednotlivých vzorov a farieb z vás zbytočne urobí nevkusnú až gýčovú ženu. A to určite nechcete! Preto ak máte výrazné až vyzývavé nechty, zvoľte jednofarebný outfit, ktorý dodá celkovému dojmu akúsi jemnosť a štýl.

Zdobená francúzska manikúra

Klasická francúzska manikúra patrí k najobľúbenejším spôsobom zdobenia nechtov. Pôsobí decentne a čisto, a preto mnoho žien nedá dopustiť na túto metódu. Môžete ju nosiť pri akejkoľvek príležitostí, pretože takto jemne upravené nechty neurazia či nepohoršia nikoho z nás. Avšak buďte odvážne a skúste zaexperimentovať! Ozdobte si francúzsku manikúru tým, že na nich aplikujete strieborné ozdobné perly, samolepiace čipky či sušené kvietky. Sú rôzne ozdoby na nechty, a preto je na vás, akým smerom sa uberiete. Nezabúdajte! Niekedy je menej viac! A preto sa nesnažte za každú cenu mať ozdobené nechty všetkými možnými kvetmi, mašľami a kamienkami.

3D ozdoby ako umelecké dielo

Mať pekné, jedinečné a pevné nechty by chcela mať každá jedna z nás. No nie všetky sme obdarené pevnosťou, a takisto tvarom akoby sme si to predstavovali. Občas si treba dopomôcť a vyskúšať gélové nechty, ktoré do bodky spĺňajú tieto požiadavky. A nie len to! Nielenže si nebudete ohryzovať nechty, ale vyhnete sa tak prípadným nepríjemným situáciám ako keď sa vám na akcii zlomí necht. Gélové nechty vám takisto dávajú možnosť urobiť z vašich nechtíkov umelecké diela. Ako? Určite ste počuli, že sú medzi ženami čoraz viac a viac žiadané 3D ozdoby. Hviezdičky, srdiečka alebo kvietky dodajú šmrnc vášmu celkovému outfitu. Ich nevýhodou je ich hrúbka, avšak ak máte gélové nechty, týmto sa váš problém odstránil. UV gély vám tieto nerovnosti či podobné nedostatky upraví do požadovaného a vami vytúženého tvaru.

Nenápadná manikúra

Ak nepatríte k extravagantným typom žien alebo ak vás už omrzeli rôzne neónové výstrelky, zvoľte nenápadnú manikúru. Kratšie nechty vám dodajú viac slobody, a takisto si môžete užiť naplno všetky vaše doterajšie športové akcie. Krvavá červená nebude vašou šálkou kávy, a preto uprednostnite skôr zemité farby, ktoré vám dodajú šarm a eleganciu, ktorá z vás tak vyžaruje. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, ako bude ladiť váš celkový outfit, pretože zemité farby sú vhodné k akémukoľvek typu oblečenia a jej farbe. Odtiene hnedej a béžovej budú pôsobiť veľmi prirodzene a upravene. Takáto nenápadná manikúra je vhodná najmä pre ženy, ktoré pracujú v rôznych firmách, kde je konzervatívnosť a striedmosť doslova vyžadovaná.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov farebným lakom

Letné zdobenie nechtov

Počas teplých letných dní vyberáme na nechty zväčša pestré a výrazné farby. Zdobenie je často nenáročné, no nápadné. Ponúkam niekoľko tipov, ako si nechty skrášliť

Čítať ďalej
Očistenie okolia nechtov

Water marble

Mramorovanie nechtov je veľmi jednoduché a taktiež finančne nenáročné. Pripravte si nádobu, vodu izbovej teploty, 2 farebné laky, pomarančové drievko, krém na ruky, odlakovač, vatovú

Čítať ďalej