Nanechty.sk

Gélové nechty ozdobené na Valentín

Každá z nás chce mať pekné nechty, páčiť sa sama sebe ale aj svojim polovičkám na Valentína. Urobte si radosť pekným zdobením, ktoré bude trvať len pár minút a určite ho zvládne každá jedna z vás.

Na zdobenie nechtov budeme potrebovať lak na nechty a zdobiace pero. Aj s lakmi na nechty sa dá urobiť pekné Valentínske zdobenie. V prvom kroku si vymodelujeme gélové nechty. Takto upravené nechty môžme začať zdobiť. Lakom na nechty si namaľujeme oblúčik na francúzsku manikúru. Ja som si na to zvolila ružový lak na nechty, ale použiť môžme aj rôzne farebné UV gély, alebo biely UV gél, či gél lak. Pomocou nich si vytvoríme trvácne zdobenie nechtov, ktoré nám vydrží aj niekoľko týždňov. Je len na vás, ktorú variantu si zvolíte. Keď nám ružový lak na nechte zaschol, červeným lakom na nechty si nakreslíme srdiečko. Na papier si kvapneme lak na nechty, aby sme s ním mohli naše Valentínske srdiečko orámovať. Zdobiace pero namočíme do laku a srdiečko si pekne vybodkujeme. Na zdobenie na koniec nanesieme priesvitný lak na nechty, aby boli naše nechty pekne lesklé. Na rámovanie srdiečka môžme použiť aj zdobiaci lak na nechty alebo malé kamienky. Je jedno čo si zvolíte, ja som vám len ukázala, že aj takto rýchlo a za pár minút sa dá urobiť pekné zdobenie na nechty.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/jeft0JW8ZXg”][/pb_video]

Obsah blogu

Zamatové nechty

Najnovšími trendmi v zdobení nechtov sú matné nechty a zamatový efekt. Dnes si povieme, ako zdobiť nechty zamatom a čomu sa vyhnúť, aby bol efekt

Čítať ďalej