Nanechty.sk

Prečo voliť domácu sadu na nechty?

Už aj vás omrzeli tie nekonečné návštevy nechtového štúdia? Tak prečo si nevytvoríte dokonalé nechty aj sama doma? Domáca sada na nechty vám pomôže vyčarovať krásne neodolateľné pazúriky kedykoľvek budete chcieť. Aj keď nepatríte k tým najzručnejším, tak nezúfajte! Dnešné internetové shopy vám ponúkajú nie len kvalitné sady, ale aj množstvo videí a návodov, podľa ktorých zvládne jednoduchú úpravu každá jedna z vás. Ak si ešte lámete hlavu nad tým, či sa stať „domácou manikérkou “, ponúkam vám pár výhod domácej sady na nechty.

1. Originalita

Chcete byť jedinečná? Tak prečo si nedopriať nechty podľa vlastných predstáv? Ak túžite po originalite, tak zabudnite na návštevy u profesionálnych manikérok. Určite sa nechcete pýšiť nechtami, ktoré má rovnaké každá jedna z vás. Buďte štýlová a zažiarte spomedzi všetkých žien. Sada na nechty sa stane výborným pomocníkom, vďaka ktorej môžete upustiť uzdu svojej fantázii.

2. Výhodná cena

Starostlivosť o nechty nie je lacná záležitosť najmä vtedy, ak pravidelne navštevujete rôzne nechtové štúdiá. Domáca sada na nechty je výhodnou kúpou pre ženy, ktoré milujú gélové alebo akrylové nechty, pretože neustále preplácanie sa môže pre vás stať finančne neúnosným. Existujú rôzne sady, pomocou ktorých si zaručene lacno vyčarujete krásne „gélaky“ na party alebo nejakú spoločenskú udalosť.

3. Vždy po ruke

Zlomil sa vám necht a teraz neviete čo s tým? Určite by ste nezažili túto situáciu, ak by vo vašej skrini driemala domáca sada, pretože s ňou sa môžete dopracovať k rýchlej a kvalitnej úprave. Už nemusíte stresovať a utekať k najbližšiemu štúdiu, pretože teraz to zvládnete jednoducho a sama za veľmi krátky čas. Tento váš spoločník je veľmi praktickým, rýchlym a lacným pomocníkom zdobenia vašich nechtov.

4. Nešikovné manikérky

Ak nemáte zaručenú stálu manikérku, môže vás milo aj nemilo prekvapiť svojim výtvorom. Vaša nespokojnosť a strata peňazí nikoho nebude zaujímať, preto si urobte nechty bez akékoľvek pomoci. Domáca sada je tu na to, aby ste dokázali jednoducho zvládnuť aj na prvý pohľad zložitú úpravu a zdobenie nechtíkov. Aj majster tesár sa utne, ale prečo riskovať? Sama to zvládnete na jedničku bez akejkoľvek chybičky.

5. Gél alebo akryl?

Výber správneho materiálu závisí od viacerých faktorov, no v prvom rade sa zamyslíte do akej miery zaťažujete svoje nechty. Akrylové sú tvrdšie a odolnejšie, preto je vhodný najmä pre ženy, ktoré často prichádzajú do kontaktu s manuálnou prácou. Veľkým favoritom žien sú v poslednom období gélové nechty, pretože pôsobia prirodzene a ich aplikáciu zvládne aj začiatočník ľavou zadnou. Cenový rozdiel medzi nimi nie je výrazný, preto je len na vás, či zvolíte pevné akrylové alebo zvodné gélové nechty.

6. Ako na to?

Existujú rôzne sady, ktorých cena závisí od objemu či počtu daných produktov nutných na vašu úpravu. Aj podľa tohto sa delia na malé (mini), stredné a profesionálne, z ktorých si vyberiete jednu podľa vašich potrieb. Tá najzákladnejšia domáca sada na gélové nechty obsahuje 9W UV lampu, čistič gélu, multifunkčný UV gél, pilníky, lepidlo na tipy, gilotínu, tipy a štetec. Videá a návody k jednotlivým sadám vám pomôžu s celým ošetrením a úpravou.

7. Kvalitná sada na nechty

Mnohé eshopy ponúkajú kvalitné sady na nechty, no o slušnej cene sa tu však nedá hovoriť. Aj napriek tomu, že kvalita je na prvom mieste, takisto ďalšou dôležitou podmienkou je pre väčšinu žien aj dobrá cena. Nájsť kvalitnú a pomerne lacnú sadu nie je ľahké, preto pozor, čo objednávate. Nájdite eshop, ktorý vám bude vyhovovať a ktorý sa o vaše nechty bude dôkladne a za slušnú cenu starať.

Obsah blogu

Očistenie okolia nechtov

Water marble

Mramorovanie nechtov je veľmi jednoduché a taktiež finančne nenáročné. Pripravte si nádobu, vodu izbovej teploty, 2 farebné laky, pomarančové drievko, krém na ruky, odlakovač, vatovú

Čítať ďalej