Nanechty.sk

Osemminútová depilácia

Slnečné letné počasie je za nami a s ním aj odhalené krásne nohy žien. Oddýchli ste si a načerpali nové sily? Verím, že áno. Mnohokrát leto so sebou prináša výrazné skrášľovacie úpravy. Posilňovňa, depilácia, gélové nechty či nový hairstyle. No čo by neurobila žena pre krásu? Tešíte sa, že máte od týchto „procedúr“ pokoj? Dúfam, že aspoň od depilácie nie. Veď predsa nechcete vystrašiť svojho priateľa toľkou chlpatou prirodzenosťou! Ak používate žiletky na odstránenie nežiaducich chĺpkov, tak si zbytočne prácu len sťažujete. Nielenže vám chlpy rýchlo dorastú, ale aj výsledný efekt nie je dokonalý akoby ste si predstavovali. O úrazoch ani nehovoriac! Určite ste zažili situácie, keď ste sa nepríjemné rezli do nohy. Dnešná doba je uponáhľaná a kladie na nás čoraz väčšie nároky. Chcete byť krásna a príťažlivá za pár minút? Tak zahoďte žiletky a depilácia sa môže začať.

Máte strach, že to nezvládnete? Bojíte sa bolesti alebo iných nežiaducich účinkov? Obavy zahoďte za hlavu, pretože si teraz môžete jednoducho a rýchlo vyčarovať hebké a jemné nôžky, po akých ste túžili. Depilácia je jedným z najefektívnejších spôsobov ako sa zbaviť ochlpenia. Jej najväčšou výhodou je, že si vďaka nej môžete dopriať pár týždňov „dovolenky“ od kozmetických úprav. Pri žiletkách by ste už po niekoľkých dňoch nadávali na vytŕčajúce chlpy z vašej pokožky. Ak si myslíte, že ide hodinovú starostlivosť o nohy, tak ste na omyle. Teraz sa spoločne pustíme do osemminútovej depilácie, ktorá vám zabezpečí dokonale hebké nohy.

1. Pred samotným procesom je dôležité, aby ste si odmastili a dezinfikovali pokožku. Na to budete potrebovať gél pred depiláciou, ktorý okrem toho aj znižuje citlivosť. Nemusíte sa obávať, že depilácia voskom bude pre vás trhanie zubov alebo iný bolestivý zákrok. S vhodnými prípravkami si jednoducho zabezpečíte bezbolestné skrášlenie sa.

2. Vaše nohy sú už pripravené, preto nezabudnite na spomínané pomôcky. Dbajte, aby ste volili skutočne kvalitné a nezávadné prípravky, ktoré vám neuškodia. Nechtový shop top-nechty.sk ponúka špeciálne prípravky, ktoré sú určené na voskovú depiláciu a zabezpečujú komfort a pohodlie vašim nohám. Neexperimentujte s voskom z pochybných nešpecializovaných drogérií, ale dbajte na kvalitu.

3. Teraz môžete vosk na depiláciu ohriať v elektrickom ohrievači a začnite ho aplikovať pomocou roll-on hlavice v smere rastu chĺpkov. Následne priložte depilačný papier a čo najrýchlejšie strhnite proti smeru rastu chlpov. Rovnakým spôsobom pokračujte v depilácií aj na ďalších požadovaných miestach. Vosková depilácia je vhodná na rôzne partie. Ak ste sa rozhodli zbaviť chlpov na tvári, voľte vosk s úzkou hlavicou. Ak ide o nohy a zvyšok tela, tak siahnite po vosku so širokou hlavicou.

4. Poslednou fázou je zbavenie sa zvyšku vosku. Potrebujeme olej po depilácii voskom a na upokojenie pokožky aplikujte gél po depilácii. Gél pôsobí protizápalovo a hydratuje pokožku. Takto predídete aj nepríjemným červeným vyrážkam či fliačikom.

Depilácia intímnych partií

Chcete byť dokonalá a túžite sa skrášliť na miestach, kde má vstup len váš milovaný? Ak ste sa rozhodli pre takzvanú brazílsku depiláciu, tak vám v ceste nič nebráni. Postup je rovnaký, avšak o niečo bolestivejší. Ide o citlivé partie, preto sa nečudujte, ak to bude o niečo bolestivejšie, avšak výsledok stojí za to. Nemusíte sa už trápiť neustálym holením, ale vyskúšajte tento účinný spôsob. V poslednom období sa aj muži púšťajú do takýchto experimentov a povedzme sme si na rovinu. Keď to zvládli oni, tak to zvládneme aj my!

Obsah blogu

Krakelovací lak na nechty

Praskajúce laky na nechty, alebo krakelovacie (z anglického slova crackle – praskanie) sú najhorúcejšou novinkou v oblasti nechtového dizajnu. Ak chcete byť kráľovnou párty, stredobodom

Čítať ďalej

Vianočné kvety na nechty

Kvetinky sú dosť rozšíreným a obľúbeným motívom vo svete nechtového dizajnu. Vianočná ruža, vianočná hviezda, adventné doplnky a ďalšie iné nepochybne patria k prežitiu vianočných

Čítať ďalej