Nanechty.sk

Novinka: Zdobenie s čipkou a pierkom

S pekným slnečným letom prichádza nie len obdobie dovoleniek, ale aj obdobie svadieb. Každá chce vynikať a vyzerať očarujúco, aby zapôsobila na svojho partnera či sexi družbu. Okrem pekných šiat a perfektného účesu by ste si mali dopriať aj dokonale upravené nechty. Nie je ľahké nájsť ďalšie jedinečné zdobenie, keďže ste si prešli rôznymi nechtovými úpravami. Kamienky, glitre, nálepky a vodolepky nie sú už pre nás novinkou. Zabudnite na ne a vyskúšajte nový spôsob zdobenia pomocou čipky alebo pierka. Ohúrte nimi svojich známych!

Príťažlivé čipkované nechty

Nepoznám ženu, ktorá by neobľubovala sexi čipky. Erotické prádlo, elegantné čipkované košele alebo šaty. To všetko priťahuje ženské oči k butikom a mužské oči k týmto okúzlujúcim ženám. Ak sa chystáte na svadbu v čipkovaných šatách, tak voľte zdobenie s čipkou. Bude to pôsobiť nie len luxusne, ale takisto aj príťažlivo. S touto neobvyklou ozdobou sa vyhnete gýču a módnemu prestrelku. Tip: Je to vhodné zdobenie pre slečny, ktoré “nosia” gélové nechty. Zabezpečí lepšiu trvácnosť a ľahšiu aplikáciu ozdoby na necht. Vyskúšali ste to, ale vyzerá to ako po vojnovom útoku? Existujú pečiatky, pomocou ktorých si čipky odtlačíte na necht a na jej fixáciu použijete priesvitný lak. Výborná metóda pre skrášľovanie prirodzených nechtov.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/GDvmhMCOkhY”][/pb_video]

 

Rafinované nechty s pierkom

Uvažovali ste nad originálnym zdobením? Tak skúste zaexperimnetovať s pierkom. Čím výraznejšia farba a vzor, tým extravagantnejšie a pútavejšie budete na ľudí pôsobiť. Keďže mnoho žien volí francúzsku manikúru, zvieracie vzory alebo kamienky, vedzte, že s týmto budete vynikať na svadbe spomedzi všetkých družičiek. Detaily sa cenia, preto váš outfit dokonale obohatia. Pri tom zdobení vám postačí ľubovoľné pierko a číry lak. Po nanesení laku ho jemne priložte na necht, pritlačte prstom, ostrihajte okolo nechtu a následne prelakujte. Aj v tomto prípade vám ponúkame video postup. Tip: Keďže sú pierka jemné a tenké, tak krásne vyniknú aj na prirodzených nechtoch. Počas týchto letných dní je najefektnejšie, ak si budete vyberať farby pestré a žiarivé. To platí aj pre staršie dámy. Nebojte sa farieb a kombinujte!

Obsah blogu