Nanechty.sk

Sviatočné zdobenie nechtov

Chystáte sa na slávnosti a chcete si skrášliť nechty? Tento postup nie je vôbec náročný a je vhodný aj pre začínajúce nechtové dizajnérky. Ukážeme si ako postupovať pri používaní farebného gélu v spojení s červeným glitrovým prachom a kamienkami.

Čo na to potrebujeme?

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/oiAW7pyJ0BU”][/pb_video]

Zdobenie nechtov

Začíname prebrúsením prírodných nechtov, nalepením a úpravou tipov, tak nanesieme na nechty tenkú vrstvu podkladového UV gélu. Ten necháme v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty a pokračujeme nanesením číreho stavebného gélu. Necháme ho v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty a výpotok očistíme. Pokračujeme nanesením červeného gélu, ktorý nanesieme šikmo na špičku nechta. Po nanesení dáme vytvrdnúť do UV lampy na 2-3 minúty (podľa výkonu UV lampy). Po vytvrdnutí sa zbavíme lepkavosti, čističom gélu. Na hranicu medzi červenou špičkou a nechtom nanesieme v tenkej vrstve číry gél, do ktorého dáme červený glitrový prach a uložíme kamienky. Znova nechty vložíme do UV lampy. Po vybratí nechtov z UV lampy lepkavosť gélu neodstraňujeme. Na celú plochu nechtov nanesieme číry stavebný UV gél, ktorým vymodelujeme C-oblúk a vložíme nechty do UV lampy na 2-3 minúty. Po vytvrdnutí odstránime lepkavosť a prepilníkujeme povrch nechtov a okraje tak, aby okraje nechtov neboli zaliate gélom a povrch bol rovnomerný. Nakoniec nanesieme vrchný UV gél v tenkej vrstve, aby sa nám znova nezalial do okrajov a po vytvrdnutí v UV lampe sú nechty hotové. Prajem veľa šťastia a trpezlivosti.

Obsah blogu

Modelujeme akrylové nechty

Akryl bol prvým materiálom, ktorým sa začali predlžovať nechty. Akrylové nechty sa často nesprávne označujú ako porcelánové či živicové. Sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové.

Čítať ďalej
Aplikácia na necht

Pečiatkovanie nechtov

Jednoduchým a zároveň krásnym zdobením je pečiatka. Motívy môžete robiť aj viacfarebné. Tento návod vám určite zodpovie viacero otázok, ako používať razítko na nechty

Čítať ďalej