Nanechty.sk

Francúzska manikúra

Jedným z najžiadanejších zdobení je francúzska manikúra. Na nechtoch pôsobí decentne a určite ňou nič nepokazíte. Ale aj takto upravené nechty môžete jemne prizdobiť. Ponúkam vám zopár zaujímavých tipov.

Stiletto nechty

Stiletto nechty
Na opracované nechty som nalepila tipy a naniesla som vrstvu primer UV gélu. Tak som naniesla stavebný UV gél na celý necht. Na špičky nechtov som dala modrý pastelový Uv gél. Keď vytvrdol tak som nechty pretrela čírym stavebným UV gélom a doň som okolo smilelínie naniesla strieborný glitrový prach a modrý štvorcový kamienok. Ešte raz som to zaliala UV gélom a na koniec som dala vrchný lesklý UV gél.

Glitrová francúzska manikúra

Glitrová francúzska manikúra
Najprv som ruky dezinfikovala, zatlačila kožu okolo nechtov a potom som zmatnila pilníkom. Nalepila som tipy, obrusila kraje tipov, naniesla som primer na prirodzený necht (nie na tip). Naniesla som prvú vrstvu UV gélu a dala do UV lampy. Tak som naniesla bielu špičku (bielym UV gélom) do šikma a dala do lampy. Naniesla som na nechty fialový gliter a vložila diamantík. Vymodelovala som C oblúk a dala som to do lampy vytvrdiť. Nechty som prebrusila pilníkom, vylaštila leštiacim boxom a na koniec som dala finish UV gél a zasa do lampy. Kožičku som ošetrila olejčekom a ruky natrela výživným krémom na ruky.

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra
Gélové nechty predĺžené bielymi tipami. Zdobené fialovým glitrovým práškom, bielym lakom a čiernym lakom. Pre lesk sú pretreté vrchným UV gélom.

Sušené kvety na nechtoch

Sušené kvety na nechtoch
Na opracované nechty som nalepila biele tipy na francúzsku manikúru. Jednofázovým Uv gélom som modelovala C-oblúk. Do druhej vrstvy gélu som vložila tyrkysové sušené kvety a dala do UV lampy. Kvety som prekryla ešte jednou vrstvou UV gélu a keď vytvrdol, tak som nechty prebrúsila. Aby sa nechty leskli pretrela som ich vrchným lakom na nechty.

Obsah blogu

Recenzia na Promed 2020

Nemecká značka Promed sa vyznačuje svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré získali už niekoľko ocenení. Brúska na nechty Promed 2020 taktiež patrí medzi ich top produkty, ktoré

Čítať ďalej