Nanechty.sk

Zimné nechtíky so žiarivými glitrami

Aké by to bolo, keby techniky zdobenia symbolizujúce studenú a mrazivú zimu neponúkali žiarivosť a odrážajúce sa sýte farby. Aj postup, ktorý si teraz predstavíme prináša tieto žiadané atribúty, s ktorými vyzerajú každé nechty atraktívne. Výsledkom našej práce majú byť žiarivé zimné nechtíky. Poďme sa teda spoločne naučiť ako na to.

Potrebné pomôcky:

Našou prvou pomôckou bude modrý lak na nechty, takže si ho pripravíme. Ďalším potrebným prípravkom bude fialový lak, ktorý nám skombinuje farby a postará sa o pestrosť. Vrelo odporúčame fialový perleťový lak, ktorý je omnoho výraznejší ako klasický a v kombinácií s modrou bude vyzerať prirodzenejšie. Príslušenstvo s lakmi ešte doplníme čírym priehľadným lakom, ktorý budeme využívať celkom intenzívne. V postupe takisto použijeme aj zdobiacu striebornú pásku, ktorá je samolepiaca a má hrúbku 1mm. K použitiu zdobiacej pásky pridáme aj nožnice a na jeden menší úkon si pripravíme aj pomarančové drievko. Nechty obohatia ozdobné kamienky a keďže procedúra je založená na vyšperkovaní glitrami, pripravíme si aj strieborný glitrový prach, ktorý nanesieme štetcom.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/kgOcgZixr7c”][/pb_video]

Postup zdobenia

1.Na začiatok si nechty očistíme od mastnôt, dôkladne opilujeme a potom môžeme prejsť k úvodnému nalakovaniu. Nanesieme modrý lak, môžeme aj v dvoch vrstvách.

2.Počkáme na uschnutie náteru. Potom použijeme perleťový fialový lak, ktorý má pekný odlesk a vynikne aj na modrom podklade. Vytvoríme ním pás po strede celého nechtu.

3.Teraz vezmeme striebornú pásku a odstrihneme dva prúžky vo veľkosti nechtu. Ešte pred nalepením pásky natrieme priehľadným lakom prostredný fialový pásik. Tento náter urobíme kvôli vynikajúcej priľnavosti. Po ňom môžeme obidva prúžky nalepiť.

4.Pomarančovým drievkom prúžky pritlačíme k nechtu a prebytočné časti odstrihneme.

5.Následne budeme vkladať kamienky, tie vložíme do čerstvého priehľadného laku. Vidíme aj na videu, že netreba lakovať celú plochu, ale stačí pásik, kde pôjdu kamienky.

6.Čakajú nás glitre. Necht musí byť opäť čerstvo nalakovaný čírym lakom, aby sme mohli pomocou štetca naukladať glitrový prach na ľubovoľné miesta. Nebojte sa posiať nechty hustou vrstvou glitrov, nech poriadne žiaria.

7.Na záver zafixujeme zdobenie vrchným lakom.

Obsah blogu

Letné zdobenie na gélové nechty

Po predĺžení nechtov, samozrejme nasleduje ich zdobenie. Existuje mnoho spôsobov zdobenia, ako je francúzska manikúra, zdobenie kamienkami, glitrami, vodolepkami, fimom, 3D ozdobami, perličkami, maľovanie technikou

Čítať ďalej
Zafixovanie zdobenia

Zdobenie nechtov na vianoce

Blížia sa najkrajšie sviatky roka a vy hľadáte inšpirácie na jednoduché zdobenie nechtov? Farebnú kombináciu si môžete zvoliť podľa obľúbených farieb, prestierania, oblečenia alebo podľa

Čítať ďalej
Sušené kvety na nechtoch

Francúzska manikúra

Jedným z najžiadanejších zdobení je francúzska manikúra. Na nechtoch pôsobí decentne a určite ňou nič nepokazíte. Ale aj takto upravené nechty môžete jemne prizdobiť. Ponúkam

Čítať ďalej

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jednoducho klasika. Je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete

Čítať ďalej