Nanechty.sk

Prečo používať kalciový lak?

Stres, nekvalitná strava a nedostatok pohybu. To všetko vplýva na náš imunitný systém, ktorý sa mnohokrát podpíše aj na ženskej kráse. Jemné a lámavé nechty sú zrkadlom toho, že v našom živote nerobíme niečo správne. Ak chceme regenerovať nechty, najprv regenerujme svoje telo zeleninou a ovocím, pravidelnou pohybovou aktivitou a odpočinkom. Podporiť pevnosť nechtov môžeme aj použitím vhodných prípravkov, akým je kalciový lak. Prečo ho používať?

1. Dôležitý minerál

Príjem dostatočného množstva vitamínov a minerálov by malo byť prioritou každého z nás. Ich nedostatok má za dôsledok vznik bežných, ale aj vážnejších ochorení. Takto oslabený organizmus nie je schopný vzdorovať nepriaznivým vplyvom, čím trpí naše zdravie a krása. Kalciový lak obsahuje vápnik, ktorý je jedným z najvýznamnejších minerálov v organizme. Zabezpečuje pevnosť a tvrdosť najmä zubov a kostí, vďaka ktorému drží naše telo pohromade. Aj z tohto dôvodu sa vyrábajú kalciové laky, ktoré svoje účinky prenášajú na zničené nechty.

2. Zdravé nechty

Pôsobia vaše nechty nezdravo a neesteticky? Chcete si originálne ozdobiť nechty, ale lámavosť a štiepenie vám v tom zabraňujú? Kalciový lak je síce liečivý, ale nie zázračný. Liečba si vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto sa nadopujte trpezlivosťou a pevnou vôľou. Snažte sa teraz oddýchnuť od farebných lakov a nanášajte si pravidelne kalciový lak. Ten vám vytvorí jemnú priesvitnú vrstvu, ktorý vyživí a regeneruje vaše oslabené nechty. Vhodný je najmä pre ženy, ktoré nosili gélové nechty a chcú im prinavrátiť stratenú krásu a lesk.

3. Náhrada

Kalciové laky môžu byť dobrou alternatívou za priesvitný lak. Vďaka nanesenej vrstve laku si vytvoríte žiarivý lesk. Takisto môže fungovať ako fixácia. Ak sa chcete trochu skrášliť, môžete si na prstenníky aplikovať vodolepku, ktorá vám dodá šmrnc bez toho, aby ste narušili povrch nechta alebo samotnú liečbu. Pomocou kalciového laku tak vyživujete necht a zabezpečujete dlhšiu trvácnosť zdobenia.

Obsah blogu

Sušené kvety na nechtoch

Francúzska manikúra

Jedným z najžiadanejších zdobení je francúzska manikúra. Na nechtoch pôsobí decentne a určite ňou nič nepokazíte. Ale aj takto upravené nechty môžete jemne prizdobiť. Ponúkam

Čítať ďalej