Nanechty.sk

Odsávačka prachu. Parťáčka pre vašu brúsku na nechty

Určite viete, že odsávačka prachu na nechty je nevyhnutnou súčasťou vybavenia profesionálneho salónu. Zadovážte si ju, ak sa vám klientky striedajú jedna radosť, a za deň ich stihnete hneď niekoľko.

Zabezpečí vám hygienicky čistý a bezprašný priestor v salóne. Taktiež predĺži životnosť brúsky na nechty. Je potrebné myslieť aj na vaše zdravie a na zdravie vašich zákazníčok. Vdychovať prach, ktorý vzniká pri brúsení nechtov je určite nepríjemné.

Neviete si vybrať odsávačku ku vašej brúske na nechty? Poďme si spoločne niektoré porovnať a inšpirovať sa.

Zaujímavá a cenovo nenáročná je táto úzka odsávačka prachu na nechty. Obsahuje jeden ventilátor, ktorý je dostačujúci pri odsávaní jemného prachu. Celkový dizajn je elegantný. Je menšej veľkosti v rozmere 20 x 25 x 11 cm, a jej celkový výkon je len 15 Wattov.

Jej povrch je potiahnutý ružovou ekologickou kožou, ktorá sa ľahko umýva. K dispozícii je aj dizajn v bielej ekologickej koži.

Zariadenie je počas prevádzky tiché. Súčasťou balenia sú aj dve zberné vrecká na prach, ktoré sa naťahujú priamo za ventilátor. Predný kryt ventilátora je vyrobený z pevného bieleho plastu. Pre používanie je potrebné ju mať zapnutú v elektrickej sieti. Pred použitím skontrolujte stav zberného vrecka pre prípad výmeny.

Ak vám odsávačka prachu na nechty s jedným ventilátorom nestačí, vyskúšajte túto štýlovú zlato-hnedú s dvomi ventilátormi. Viac ventilátorov znamená väčšia silu odsávania. Povrchu zariadenia je pokrytý ekologickou kožou. Výborné vyzerá a vyžaduje si len jednoduchú údržbu. Kryt nad ventilátormi je elegantný a biely.

Odsávačka je väčších rozmerov a to 31 x 29 x 13 cm. Prach sa zachytáva do vymeniteľného zberného vrecka. Vrecko na prach sa aplikuje na zadnú časť ventilátora. Súčasťou balenia sú tri náhradné vrecká na prach. Odsávačka prachu je najúčinnejšia ak ju máte umiestnenú v blízkosti brúsky na nechty.

Vymeniteľný sáčok na prach sa odporúča pravidelne kontrolovať, aby ste vedeli kedy je potrebné ho vymeniť. Vďaka dvom ventilátorom je táto odsávačka prachu efektívna najmä v salónoch. Napája sa na elektrickú sieť. Celkový výkon 48W.

Do tretice vám predstavím odsávačku prachu na nechty s podložkou. Je vyrobená z pevného bieleho plastu. Súčasťou celkového dizajnu je pohodlná protišmyková opierka na ruku.

Odsávačka má výkonný ventilátor a zabudovaný časovač. Pomocou neho je možné nastaviť si presný čas odsávania, a to na 5, 10 a 20 minút. Zariadenie je väčších rozmerov 20 x 33 x 14 cm. Počas práce je potrebné odsávačku zapojiť do elektrickej siete. Celkový výkon je 15 W. Pred použitím skontrolujte vrecko na prach v prípade výmeny.

Na záver tu máme kvalitnú odsávačku prachu na nechty Promed Nailfan pink v cyklamenovom prevedení. Nielenže splní svoj účel, ale určite váš salón aj spestrí. Je vyrobená z odolného tvrdého plastu. Súčasťou dizajnu je vyberateľná opierka na ruku. Zabezpečí vašim zákazníčkam dostatočné pohodlie počas procedúry.

Zariadenie je pomerne veľké, s rozmermi 30,8 x 14 x 34 cm. Vyznačuje sa silným sacím výkonom účinným do 20-centimetrovej vzdialenosti. Na odsávačke sa nachádza jedno ovládacie tlačidlo, ktoré je bezpečne pred prachom chránené gumovým obalom.

Odsávačka prachu Promed Nailfan má vymeniteľný filter. Samotné balenie má pre vás niekoľko prekvapení. K odsávačke dostanete 2 filtre, 2 vymeniteľné mriežkya malý uterák.

Jej celkový výkon je 22W a dosahuje 3000 otáčok za minútu. Samotná údržba je jednoduchá. Ak cyklámenová farba nepatrí k vašim obľúbeným, v ponuke ju nájdete aj v bielom prevedení.

V konečnom dôsledku je to už len na vás akú odsávačku prachu na nechty potrebujete. Ale myslite na to, že sú nevyhnutnou súčasťou vašej brúsky na nechty. Výkonovo slabšie a lacnejšie odsávačky vám postačia v menšom salóne. Pre zaneprázdnené nechtové dizajnérky odporúčam zvážiť investíciu, ktorá sa vám určite vráti v podobe spokojných zákazníčiek.

Obsah blogu

Romantika pri snežení

Keď teplomer ukazuje len pár stupňov pod nulou a pod nočnými lampami pomaličky poletujú miniatúrne chumáčiky snehu, takáto situácia môže pri prechádzke s partnerom navodiť

Čítať ďalej

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jednoducho klasika. Je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete

Čítať ďalej