Nanechty.sk

Pigmenty? Urobte si farebný gél na nechty.

Mnohým čitateľom pojem kozmetické pigmenty nič nehovorí. Tak si ich poďme predstaviť a povedať niečo o ich využití. Pigment je vlastne farbivom vo forme prášku. Na trhu je mnoho farebných pigmentov s perleťou, alebo bez nej, ktoré nachádzajú využitie aj v nechtovom designe. Keďže na zafarbenie nie je potrebné veľké množstvo farbiva, sú balené v malých plastových nádobkách. Hmotnosť prášku zvykne byť cca 3g a cena sa pohybuje od 2.99 eur do 3.99 eur.

Využitie pigmentov

Už samotný názov nám prezrádza, že toto farbivo nachádza využitie v kozmetickom priemysle. Môžete ním prifarbovať UV gél, akryl, či lak na nechty. Po vmiešaní pigmentu sa priesvitný UV gél zmení na farebný UV gél. V žiadnom prípade neporovnávajte pigment s glitrovým prachom. Glitrový prach sa po rozmiešaní nerozpustí a zachová si aj naďalej svoju zrnitosť. Pigment sa rozpustí a rovnomerne zafarbí celý použitý materiál.

Veľkou výhodou je, že odtieň a intenzitu farby si volíte sami. Môžete miešať aj viac odtieňov pigmentov, čím vám vznikne jedinečná farba.
Môžete prifarbiť aj farebný UV gél, farebný akrylový prášok, alebo farebný lak na nechty. Samozrejme platia pravidlá ako pri klasickom miešaní farieb (červená + žltá = oranžová, modrá +žltá=zelená, …).

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/Pmf_cZZwiRc”][/pb_video]

Tip
Pridajte biely perleťový pigment do bielej zdobičky a získate nádherný biely perleťový zdobiaci lak.

Obsah blogu

Kabelková UV lampa

Uvažujete ako si rýchlo a originálne skrášliť svoje nechty? Túžite vyskúšať niečo nové, ale obávate sa, že to nezvládnete? Niet sa čoho obávať, pretože si

Čítať ďalej

Štetce na nechty

Na nanášanie gélu a akrylu používame štetce, ktoré sú na to určené. Všetky pomôcky ako aj štetce je potrebné zakúpiť v špeciálnom nechtovom obchode, pretože

Čítať ďalej