Nanechty.sk

Zdobenie nechtov s crystalpixie Swarovski

V dielni rodinnej rakúskej firmy už niekoľko desaťročí vznikajú hotové klenoty. Kryštáliky Swarovski sa stali súčasťou nielen klenotníctva, ale aj ako módny doplnok. Jagavé obrúsené sklíčka v súčasnosti zdobia značku Dior. Okrem toho v dnešnej dobe sú Swarovski kryštále neoddeliteľnou súčasťou nechtového dizajnu.

Novodobá manikúra prešla od minulosti podstatnými zmenami. Súčasný nechtový dizajn má neskutočné veľa možností bez hraníc a kadejakých obmedzení. Medzi ozdobami na nechty nájdeme pečiatky, pierka, nálepky na nechty, vodolepky, drvené mušle, 3D ozdoby na nechty, a ktovie čo ešte. Aj laky sa líšia rôznymi textúrami a špeciálnymi vlastnosťami. Ako príklad uvediem lak na nechty s magnetickým efektom.

V neposlednom rade sa do segmentu “ozdoby na nechty” zaradili Swarovski kamienky a crystalpixie. Kreatívne zdobenie kryštáľmi už nemusí byť len záležitosťou spoločenských udalostí. Hodí sa aj do každodenného života.

Luxusné nechty s pixie
Viete ako na to? Odporúčam vyskúšať crystalpixie Swarovski. Sú to priehľadné perličky s holografickým leskom zmiešané so Swarovski kryštálikmi. Ide o dokonalé spojenie, ktoré vytvára na nechtoch rôzne odlesky. Navyše pôsobí elegantne a štýlovo. Ich aplikácia je však veľmi jednoduchá.

Upravíme si ruky a nechty pripravíme ich na manikúru. Odstránime si zvyšky starého laku ak je to potrebné. Nechty si prebrúsime pilníkom alebo brúskou na nechty a preleštíme leštičkou na nechty. Všímame si aj okolie nechtovej kožičky. Pozatláčajme si ju pomarančovým drievkom alebo odstráňme brúskou na nechty.

Crystalpixie zdobenie sa odporúča nanášať na jeden maximálne dva nechty na každej ruke. Predtým ako začneme aplikovať pixie zvoľme si farbu laku, ktorá bude tvoriť základ manikúry. Rozhodujte sa aj podľa vybranej farby crystalpixie Swarovski, aby to spolu ladilo. Takéto kreatívne zdobenie je vhodné na gélové, akrylové nechty, a nechty posilnené gél lakom.

Crystalpixie od Swarovski sú prakticky balené v brúsenej priehľadnej fľaštičke. Súčasťou balenia je aj kovový lievik, pomocou ktorého rozsypané kamienky a guličky nasypeme naspäť do fľaštičky. Crystapixie nanášame na necht priamo z fľaštičky. Stačí ju len otočiť a jemne sypať na zvolený necht. Aby sa nám crystalpixie nerozsypali všade navôkol, odporúčam použiť pod ruku mištičku.

Nezasypte necht príliš veľa pixie kamienkami. Ideálne je, aby ste pokryli celý necht jednou vrstvou tak, aby nebolo vidno gél lak pod ňou. Ak predsa len chcete zdobiť všetky nechty použitím crystalpixie od Swarovski, nepokrývajte nimi celé nechty. Zvoľte si elegantný koncept.

Sype sa do tenkej vrstvy finish gélu, nadlaku podlaku alebo stavebného UV gélu. Jemne si kryštáliky prstom pozatláčajte do lepkavého laku. Pomocou zdobiaceho štetca na nechty alebo pomarančového drievka odstránime crystalpixie z okrajov nechta a nechtovej kožičky. Necht následne vložíme do UV/LED lampy na vytvrdnutie. Crystalpixie Swarovski už nepotrebujú žiadnú extra fixáciu.

Kreatívne zdobenie s kamienkami
Swarovski kamienky je ďalšou obľúbenou variantou zdobenia manikúry. Sú to precízne prebrúsené farebné kamienky, ktoré sú tvrdé a odolné. Ich povrch sa len tak ľahko nepoškriabe. Zachovávajú si dlhotrvácny lesk a viete ich niekoľkonásobne použiť. Nájdete ich v rôznych veľkostiach a tvaroch.

Zadná strana kamienka je rovná a tým je prispôsobená pre praktickú aplikáciu v nechtovom dizajne. Kamienky sa osádzajú do vrchného gélu alebo gél laku. Swarovski kamienky nanášame pomocou pinzety. Nakoniec nechty dáme polymerizovať pod UV/LED lampu. Kryštáliky si môžete osadiť aj do mokrého laku na nechty, a následne zafixovať vrstvou priehľadného laku top coat.

Obsah blogu

Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej