Nanechty.sk

Rýchle valentínske zdobenie

Je zrejmé, že ženy chcú byť neustále nádherné a pekne upravené dámy. Pravidelná staroslivosť o svoje telo a pár ženských trikov z nás dokážu vyčarovať hviezdu večera. Avšak nie každá z nás je profesionálna kaderníčka, kozmetička či manikérka. Ak si chcete vytvoriť zaujímavé valentínske zdobenie, ktorým chcete ohúriť svojho miláčika, tak nech sa páči. Pripravili sme pre vás veľmi jednoduchý a rýchly typ na skrášlenie. Netreba vám veľa pomôcok a skúseností, lebo pomocou videa a článku to hravo zvládnete aj samé.

Postup:

1. Dokonalé nechty si vyžadujú nie len dokonalé zdobenie, ale aj dokonalú úpravu nechtov. Z tohto dôvodu sa najprv postaráme, aby naše nechty vyzerali nepoškodené a boli pekne pripravené na ďalšie skrášľovanie. Do prípravy zahŕňame dôkladné vytvarovanie nechtu, na ktoré použijeme papierový pilník. Ak máte citlivé a lámavé nechty, tak voľte sklenený pilník, ktorý je voči nim šetrnejší.

2. Pred samotným lakovaním nezabúdame na nechtovú kožičku, ktorá pri nedbalej starostlivosti pôsobí neesteticky. Zaobstarajte si zatlačovač nechtovej kožičky, ktorým docielite perfektný vzhľad svojich pazúrikov.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/LF8twtyKrYg”][/pb_video]

 

3. Po bežnej úprave môžeme postupne dôjsť k valentínskemu zdobeniu. Vybrali sme zdobenie, ktoré je nenáročné na čas a zručnosť, aby ste nemali stres a zmätok aj v oblasti krásy a zdravia. Pripravíme si červený lak, ktorý je v deň sv. Valentína doslova nutnosťou. Červená je farba lásky a vyžaruje z nej energia, vášeň a ženská zvodnosť. Pusťme sa do „práce“!

4. V prvom rade aplikujeme červený lak na necht. Jedna vrstva nestačí, pretože by zdobenie nedosiahlo vytúžený efekt. Preto si nanesieme lak 2-3x na necht, nečakáme dokým jednotlivé vrstvy uschnú, ale v zdobení pokračujeme ďalej.

5. Budeme vytvárať štyri biele bodky na čerstvo nalakovaný necht. Potrebujeme zdobiace pero a biely lak, ktoré vzájomne vytvoria krásnu kontrastnú kombináciu. Po tomto úkone si okrem opatrnosti a pevnej ruky pripravíme pomarančové drievko a snažíme sa ním prejsť po všetkých bielych bodoch. Prechádzame od prvej bodky až k poslednej jedným ťahom, aby sa nám nevytvorili nerovnosti.

6. Ako pri každom zdobení, tak aj teraz sa postaráme o dôkladnú fixáciu. Dávajte pozor! Fixácia môže prebehnúť len vtedy, ak máte dostatočne vyschnutý lak. V opačnom prípade by ste si jedným ťahom zničili svoje perfektné umelecké dielo. Až teraz môžeme aplikovať priesvitný lak na zdobenie a čakáme pár minút. Hotovo! Teraz sa môžete pustiť do iných, oveľa príjemnejších „prác“ so svojim milým. Verím, že nie len vy, ale aj váš partner bude vašou úpravou a krásou ohromne nadšený a milo prekvapený.

RL

Obsah blogu

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne

Čítať ďalej

Letné zdobenie na gélové nechty

Po predĺžení nechtov, samozrejme nasleduje ich zdobenie. Existuje mnoho spôsobov zdobenia, ako je francúzska manikúra, zdobenie kamienkami, glitrami, vodolepkami, fimom, 3D ozdobami, perličkami, maľovanie technikou

Čítať ďalej
Zdobenie nechtov s fimo

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do

Čítať ďalej