Nanechty.sk

Termo gél lak na nechty

Určite ste vyskúšali množstvo gélov na nechty. Termo gél lak je novinkou na našom trhu, ktorý sa teší čoraz väčšej popularite nechtových dizajnérok. Pracuje sa s ním veľmi jednoducho, nanáša sa ako obyčajný lak na nechty, no musíte ho dať do UV lampy. Ale čo je dôležité mení farbu v závislosti od teploty, čo znamená, že farba lôžka bude iná ako farba špičky nechtu. Vaše nechty budú vždy iné a zaujimavé. Rozhodli sme sa to vyskúšať, či je sľubovaný efekt naozaj taký.

Na odmastnené a prebrúsené tipy sme si naniesli podlak (ktorý je zároveň aj nadlak), ktorý nám zabezpečí dokonale priľahnutie farebného gél laku. Takto pripravené tipy vložíme do UV lapy na 2-3 minúty. Na nechtoch sa nám vytvorí lepkavý výpotok, ktorý utrieme čističom gélu. Na nechty nanesieme termo gél lak. Postup pri nanášaní gél laku je taký istý ako pri UV géloch a platia tam rovnaké pravidlá. Nanesieme vrstvu termo gél laku, ktorý nanášame v tenkých vrstvách, pretože je riedky a po nechtoch steká, čo nevyzerá práve najkrajšie. Znovu vložíme na 2-3 minúty do UV lampy. Podľa potreby to môžme zopakovať ešte raz. Pre náš test sme si zvolili teplú vodu a sneh. Takto pripravené nechty sme postupne vložili do pohára so snehom. Môžme pekne vidieť, ako sa nám špička nechtov v snehu mení a aký krátky čas je na to potrebný. Následne sme si nechty ponorili do teplej vody a znovu vidíme rozdiel vo farbe. Thermo gél lak (kupujem tu) sa mení už pri malom rozdiele teplôt. V chlade sú nechty tmavé v teple svetlé. Je zaručené že vaše nechty budú vždy iné.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/U1tYzXfz_SY”][/pb_video]

Obsah blogu

Modelujeme akrylové nechty

Akryl bol prvým materiálom, ktorým sa začali predlžovať nechty. Akrylové nechty sa často nesprávne označujú ako porcelánové či živicové. Sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové.

Čítať ďalej

Novinové nechty

Bežne ste vyhadzovali novinový papier a nikdy vás nenapadlo, že sa ním dajú ozdobiť aj nechty? Zdá sa Vám to čudné? Možno, avšak ak samy

Čítať ďalej