Nanechty.sk

Potrebujete poradiť pri výbere brúsky na nechty?

Otvárate si váš nový nechtový salón a kladiete dôraz na to, aby vyzeral štýlovo, čisto a zabezpečoval klientkam pohodlie? Investujete do interiérového dizajnu a želáte si len jedno, aby boli zákazníčky spokojné a opätovne sa vracali späť?

Nezabúdajte však na to, že pre salón sú najdôležitejšie profesionálne a výkonné nástroje, s ktorými budete dennodenne pracovať. A samozrejme aj vaša šikovnosť. Takzvaní “salónoví” pomocníci vám vašu prácu urýchlia a zefektívnia. Pre profesionálnu nechtovú dizajnérku je brúska na nechty absolútnou nevyhnutnosťou.

Pri jej kúpe by som na vašom mieste dobre zvážila výšku investície. Od nej sa bude odvíjať jej výkon, kvalita, spracovanie a dizajn. Ako si vybrať brúsku na nechty? V tomto článku vám predstavím vám 5 cenovo dostupných zariadení  do 100 eur. Inšpirujte sa, spravte si poznámky, a možno si spomedzi nich nájdete tú vyvolenú.

Brúska na nechty JD400 značky JSDA power je vyrobená z kvalitných komponentov a tvrdého plastu. Všeobecne značka JSDA so sebou prináša kvalitu a originalitu.  Na pracovnom stole vám nezaberie veľa miesta, je menšej veľkosti.

výkon: 35 Watt
otáčky: 30 000 ot./min.
rozmery: 9 x 19 x 25 cm
hmotnosť brúsneho pera: 160 g

DIZAJN: Brúska na nechty je strieborno-čiernej farby s rovnako sfarbeným brúsnym perom. Ovládací panel aj port na pripojenie brúsneho pera sú na prednej strane zariadenia. Brúska sa ovláda dvomi tlačidlami a potenciometrom s ktorým si regulujeme rýchlosť otáčok. Zariadenie je ťažké a tým pádom zabezpečuje stabilitu. Jej vibrácie sú eliminované na minimum. Má zabudovaný chladiaci systém, ktorý zabraňuje prehriatiu.

Maximálna rýchlosť brúsky je 30 000 otáčok za minútu. Pomocou ľavého tlačidla si môžeme nastaviť ľavotočivý / pravotočivý chod. Pravé tlačidlo slúži na zapnutie a vypnutie brúsky.

BRÚSNE PERO: je ergonomicky tvarované, odolné a kvalitne spracované. Svojou ľahkosťou vám zabezpečí pohodlnú manipuláciu. Váži len 160 gramov. Súčasťou dizajnu je ventilácia, ktorá zabraňuje prehriatiu. K zariadeniu sa pripája elastickým pružinovým káblom.

Brúsne nadstavce sa do pera jednoducho aplikujú. Brúsne pero je vybavené bezpečnostným mechanizmom. Stačí dvakrát otočiť jeho rukoväťou a vložiť príslušný nástavec. Zatočením do druhej strany, nástavec bezpečne uzamknete.

BALENIE: Súčasťou balenia je sada nástavcov a praktický stojan na brúsne pero. Brúska je vhodná na prírodné, gélové, akrylové nechty a nechtový dizajn.

 

+ brúsne nástavce sú súčasťou balenia
+ kvalita brúsneho pera
+ bez vibrácií
+ stojan na brúsne pero

– chýba port na nožný pedál

Brúska na nechty JSDA power JD500 pre profesionálne používanie je vyrobená z tvrdého bieleho plastu. Je elegantnej strieborno-bielej farby s ladiacim brúsnym perom.

výkon: 35 Watt
otáčky: 30 000 ot./min.
rozmery: 8 x 23,50 x 19 cm
hmotnosť brúsneho pera: 158 g

DIZAJN: Na prednej strane zariadenia nájdete ovládací panel a port na zapojenie brúsneho pera. Ovládací panel tvoria 2 tlačidlá, jedno pre nastavenia ovládania a druhé na nastavenie chodu otáčok. Pod tlačidlami je potenciometer na nastavenie rýchlosti otáčok.

Zariadenie je možné ovládať rukou alebo nožným pedálom. Otáčky sa dajú nastaviť aj na spätný chod. Maximálna rýchlosť brúsky je 30 000 otáčok za minútu. Brúska na nechty je antivibračná. Odporúča sa používať s odsávačkou prachu.

BRÚSNE PERO: je ergonomický tvarované a vyrobené z odľahčeného kovu a tvrdého plastu. Váži len 158 gramov a pri práci je veľmi pohodlné. Má zabudovaný vetrací systém, ktorý zabraňuje prehriatiu. Je vybavené bezpečnostným systémom. Stačí len otočiť plastovú časť pera do požadovanej pozície, vsunúť nástavec, a zatočiť do opačnej strany. Nástavec sa bezpečne uzamkne.

BALENIE: Súčasťou balenia je sada základných nástavcov, stojan na praktické uloženie brúsneho pera a nožný pedál pre efektívne ovládanie brúsky na nechty.

+ brúsne nástavce súčasť balenia
+ nožný pedál súčasť balenia
+ dizajn a kvalita brúsneho pera
+ stojan na brúsne pero
+ bez vibrácii

– potrebná odsávačka prachu

Ďalšou v poradí je DM202 Nail Master, ktorá je moderne riešená. Je príjemnej ružovej farby so striebornými aplikáciami. Brúsne pero je k nej zladené.

výkon: 15 Watt
otáčky: 30 000 ot./min.
rozmery: 21 x 19 x 8,5 cm
hmotnosť brúsneho pera: 160 g

DIZAJN: Brúska na nechty je praktickej menšej veľkosti. Potenciometer je osadení na prednej strane zariadenia a je značne veľký pre pohodlné ovládanie. Vedľa neho je tlačidlo na zapínanie a vypínanie zariadenia.

Pod potenciometrom nájdete port na zapojenie brúsneho pera a malé ovládanie na nastavenie otáčok. Na zadnej strane je tlačidlo na nastavenie ovládania, ktoré môže byť buď rukou alebo pomocou nožného pedálu. Maximálny počet otáčok je 30 000 za minútu. Viete si nastaviť aj spätný chod otáčok.

BRÚSNE PERO: Je vyrobené kombináciou kovu a tvrdého plastu. Funguje bezpečnostným systémom Lock-in. Otočením rukoväte do požadovanej strany doň vložíte nástavec. Otočením do opačnej strany ho bezpečne uzamknete. Súčasťou dizajnu je vetrací systém zabraňujúci prehriatiu brúsneho pera.

BALENIE: Súčasťou balenia je sada nástavcov a brúsnych kotúčov. V balení nájdete aj nožný pedál a plastovú podložku na brúsne pero. Podložka je vyrobená z čierneho tvrdého plastu. Maximálny výkon brúsky je 15W.

+ brúsne nástavce súčasť balenia
+ 2 stojany na brúsne pero
+ nožný pedál súčasť balenia
+ dizajn

– slabší výkon

Brúska na nechty Promed 502 vás prekvapí svojim miniatúrnym rozmerom a okrúhlym dizajnom. Promed 502 vás prekvapí svojim rozmerom a celkovým okrúhlym dizajnom. Váži len 75 gramov. Napriek malým rozmerom je táto brúska na nechty určená pre profesionálne používanie. Samozrejme ju viete využiť aj v domácnosti.

výkon: 15 Watt
otáčky: 20 000 ot./min.
rozmery: 9,5 x 22 x 11 cm
hmotnosť brúsneho pera: 160 g

DIZAJN: Predná strana je zdobená rôznymi ornamentami. Samotný potenciometer má zabudovaný Swarovski krištáľ, ktorý slúži aj ako indikátor nastavených otáčok. Brúska to roztočí na maximálne 20 000 otáčok za minútu. Potenciometrom si vieme nastaviť pravotočivý/ľavotočivý chod. Táto brúska na nechty má tichý chod a minimálne vibrácie. Pri vysokom tlaku sa vďaka zabudovanej bezpečnostnej spojke automaticky zastaví.

BRÚSNE PERO: je vyrobené z odolného plastu. Nadstavce sa do pera jednoducho len nasunú.

BALENIE:Súčasťou balenia je 16 ks brúsnych nástavcov, ktoré slúžia na manikúru a pedikúru. Sú vhodné na prírodné, gélové a akrylové nechty.

 

+ dizajn
+ 16 ks nástavcov súčasť balenia
+ automatické zastavenie pri vyššom tlaku

– slabší výkon

Ako poslednú vám v krátkosti predstavím Promed Pedisenso Duo – špeciálna brúska na nechty vhodná aj pre diabetikov. Je balená v textilnom vystuženom kufríku. Má slabší výkon a odorúčam ju skôr na domáce použitie.

otáčky: 4 000 ot./min.
rozmery: 2,5 x 22 x 8 cm

DIZAJN: Brúska na nechty sa skladá z brúsneho pera ktorého súčasťou je samotný akumulátor, preto je pero robustnejšie. Nie je veľmi pohodlné na manipuláciu. Na spodnej strane brúsneho pera pre efektívne ovládanie. Nástavce sa do brúsneho pera jednoducho nasúvajú. Pri vyššom tlaku sa pomocou bezpečnostnej žltej spojky brúska na nechty automaticky zastaví.

Je vhodná na manikúru aj pedikúru, odstránenie kože a prebrúsenie nechtov. Maximálna rýchlosť je 4 000 otáčok za minútu. Je možné si nastaviť aj spätný chod otáčok. Počas používania je potrebné mať brúsku napojenú v elektrickej sieti.

BALENIE: Súčasťou balenia 11 brúsnych nástavcov, 30 brúsnych kotúčov a 2 klzné spojky.

+ +brúsne nástavce a brúsne kotúče sú súčasťou balenia
+ praktický kufrík súčasťou balenia
+ bezpečnostná spojka súčasťou balenia

– dizajn (mohutné brúsne pero sa nepohodlne drží)
– slabý výkon

Obsah blogu

Vianočné kvety na nechty

Kvetinky sú dosť rozšíreným a obľúbeným motívom vo svete nechtového dizajnu. Vianočná ruža, vianočná hviezda, adventné doplnky a ďalšie iné nepochybne patria k prežitiu vianočných

Čítať ďalej

Grafiti už aj na nechty

Pre niekoho vandalské čmáranice, pre ďalšieho umelecký prejav vyjadrujúci slobodu. Jedni to vnímajú ako nehorázny trestný čin, druhí to podporujú a želajú tomu rozkvet. Reč

Čítať ďalej