Nanechty.sk

Nálepky verzus vodolepky

Chcete si vytvoriť originálne nechty sama doma? Teraz to zvládne každá jedna z vás. Pripravte si svoje sady na nechty, šikovné ručičky a môžete sa pustiť rovno do práce. Fantázií sa medze nekladú, a preto môžete očariť svojou nápaditosťou svoje kamarátky, ktoré doslova „puknú“ od závisti. Stanete sa ich inšpiráciou a každá bude túžiť mať presne takéto neodolateľné ženské nechty ako vy. Ale ako na to? Ak nepatríte k najzručnejším „nechtárkam“, môžete si ľahko dopomôcť. Nemusíte sa trápiť s rôznymi výtvarnými pokusmi, ale ozdoby na nechty vám vytvoria krásny obraz jednoducho a rýchlo aj bez vašej námahy.

Nálepky pre začiatočníčky

Výhody:

Zdobenie pomocou nálepiek patrí medzi najjednoduchšie spôsoby ako si skrášliť svoje nechty. Začiatočníčky nemôžu na ne dopustiť, pretože ich aplikácia je pre nich nenáročná a výsledok je skutočne nádherný. Nálepky majú samolepiacu plochu, ktorou ich priložíte na nechty. Pri ich aplikácií si dávajte pozor! Najprv ju odlepte z podkladovej fólie a pomaly položte na požadované miesto. Ak už ste nálepky nalepili na nechty a chcete to zmeniť, máte smolu! Akonáhle ste tam priložili vaše kvietky či srdiečka, je obtiažne ich opätovne odlepiť. Nálepky na nechty sú veľmi tenké a môže dôjsť k ich roztrhnutiu pri akejkoľvek manipulácii s nimi. Preto ak si nie ste istá, najprv si ich primerajte k nechtom a zvoľte si vhodné miesto, ktoré bude pre vás ideálne.

Nevýhody:

Jednou z nevýhod tohto typu ozdôb je ich hrúbka, a preto mnohé nálepky doslova vytŕčajú. Niektorým ženám sa to páči a siahajú po tejto alternatíve. Avšak je na vás, ako si nechty upravíte. Niektoré nálepky na nechty môžu byť prehnane výrazné až gýčové, ale takisto môžu pôsobiť zvodne a príťažlivo. Dôležitý je výber správneho tvaru, vzoru, veľkosti a hrúbky, čo sa odzrkadlí na celkovom dojme. Za negatívum možno považovať aj možné odlepenie ich okrajov, ktoré je už ťažké zafixovať priehľadným lakom alebo zaliať UV gélom. Preto buďte opatrnejšie pri ich aplikácií.

Maľované vodolepky

Výhody:

Veľmi trendové sú teraz vodolepky na nechty. Je pravda, že je potrebné si pripraviť viac prostriedkov na samotnú výrobu, ale výsledok stojí za to. V prvom rade odlepte vodolepku z podkladového papierika a vložte ju do pripravenej misky s vodou. Vodolepky nechajte ponorené vo vode len pár sekúnd, vyberte a presuňte si ich na vami požadované miesto. Ak ste ju umiestnili nesprávne, môžete ňou hýbať a upraviť si to podľa vašich predstáv. Ich veľkou výhodou je, že splývajú s nechtom a motív, ktorý ste si vybrali pôsobí ako ručne maľovaný. Narozdiel od ručnej práce sú vzory veľmi presné a úhľadné. Je to hlavný dôvod, prečo ženy siahajú po tejto možnosti zdobenia nechtov, ako keby sa mali trápiť pri vlastných umeleckých výtvoroch. Takto sa môžu tešiť z dokonale upravených nechtov, ktorých výsledok je zakaždým obdivuhodný.

Nevýhody:

Každý kto vyskúšal vodolepky na nechty, si ich do minútky zamiloval. Avšak jedinou ich nevýhodou je, že je to o niečo náročnejší proces ako pri lepení nálepiek. Na ich výrobu si vždy dopredu musíte pripraviť jednotlivé prostriedky, a takisto si zautomatizovať celý postup práce. Neskôr sa stane aplikácia tejto vodolepky pre vás hračkou.

Ozdoby na nechty

Ak vás už omrzeli vaše nechty, siahnite po zmene. Vyskúšajte 3D ozdoby, ktoré pôsobia veľmi jedinečne a extravagantne. Takisto ich môžete využiť na rôzne spoločenské akcie, kde s nimi zaručene zažiarite. Či už zvolíte pestré 3D kvetinky alebo žiarivé hviezdičky, budete vynikať spomedzi ostatných žien. Ak máte obavy, že nezvládnete zdobenie, ktoré ste si tak vysnívali, tak sa inšpirujte v našej sekcii zdobenie. Nájdete tam užitočné rady ako si vytvoriť krásne a okúzľujúce nechty.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov s fimo

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do

Čítať ďalej