Nanechty.sk

Aroma difuzér – zvlhčovač a osviežovač vzduchu

Ste zvedaví ako tento malý zázrak funguje? Aróma difuzér je originálny bytový doplnok, ktorý zároveň plní praktickú úlohu. Ide o inovatívny osviežovač a zvlhčovač vzduchu. Táto štýlová vecička originálne nahradí vaše jednorázové a neestetické osviežovače vzduchu.

Skúste aróma difuzér cíťte sa ako v SPA. Urobíte dobre svojmu zdraviu aj mysli.
S touto efektívnou vecičkou príjemne prekvapíte svojich blízkych. Aróma difuzér sa hodí do každého interiéru, či je to domácnosť, kozmetický salón, spa či kancelária.

Difúzery prichádzajú v zaujímavých dizajnoch so všelijakými zaujímavými vychytávkami. Všeobecne všetky difuzery fungujú na podobnom princípe. Pre spustenie zariadenia ho musíte najprv zapnúť do elektrickej siete. Základnou súčasťou zariadenia je predovšetkým nádrž na vodu.

Objem nádrže sa od jednotlivých difúzerov odlišuje. Aby zariadenie splnilo svoj účel, je potrebné nádrž naplniť vodou do požadovanej vyznačenej mierky. Do vody už len pridáte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja a stlačiť príslušné tlačidlo na zariadení. A môžete začať relaxovať a vychutnávať si príjemnú arómu.

Na výber máte z rôznych vôní esenciálnych olejov do aróma difuzéra. Či už preferujete sladšie vône ako vanilkový olej, prírodne identický škoricový olej, alebo olej do difuzéra jablko – škorica. Vybrať si môžete aj z citrusových vôní ako napríklad citrónový esenciálny olej, alebo si osviežte vzduch s éterickým olejom eukalyptus.

null

Esenciálne oleje do difuzérov sú väčšinou vyrobené na prírodnej báze. Ich postupným uvoľňovaním do vzduchu nevznikajú žiadne škodlivé látky. Oleje sa do ovzdušia uvoľňujú cez jemnú paru, ktorá vychádza z vrchnej časti aróma difuzéra. Zariadenie je vybavené jemnou atomizáciou a ultrazvukovou technológiou.

Fungujú ako ultrasonický osviežovač a zvlhčovač vzduchu. Na základe týchto inovácií sa hmlové esencie postupne uvoľňujú a šíria do celého interiéru. Dĺžka priemernej prevádzkovej doby je päť až deväť hodín. Dobu si vieme nastaviť aj sami pomocou čašovača, ktorý je súčasťou zariadenia.

Aróma difuzér je zvyčajne vybavený aj LED diódami, ktoré vyžarujú rôzne farby. Keď je zariadenie spustené, diódy postupne menia farby a príjemne dopĺňajú príjemnú atmosféru.

Celkový vzhľad aróma difuzérov bol dizajnovaný tak, aby štýlovo ladil s ostatnými bytovými doplnkami. Výber je pestrý, stačí si len vybrať ten váš.

Mojim favoritom sa stal Promed Aroma Difuzér AL – 150WS. Na prvý pohľad ma zaujal jeho dizajn. Je malý a kompaktný. Pôsobí elegantne a vyzerá ako dekorácia z ušľachtilého dreva.

Tento aróma difuzér má zabudované LED diódy v siedmich farebných rozlíšeniach. Počas doby prevádzky sa farby plynule striedajú. Viete si ich nastaviť aj na preferovanú farbu pomocou tlačidla LIGHT. Vedľa neho nájdete tlačidlo MIST, ktoré slúži na na kontrolu vypúšťania aromatizovaného dymu.

Port, cez ktorý sa difuzér zapája do elektrickej siete je efektívne skrytý na spodnej strane zariadenia. Objem zabudovanej nádržky na vodu je 150 ml. Nádržku stačí naplniť vodou, pridať 3 – 5 kvapiek esenciálneho oleja a zariadenie zapnúť.

Tento aroma difuzer má iba dva tlačidlá, ktoré sa ovládajú opätovným stlačením. Prostredníctvom nich si viete nastaviť čas prevádzky a to na 2 až 9 hodín. Záleží koľkokrát po sebe tlačidlo stlačíte. Ovládanie je jednoduché a podrobnejšie informácie nájdete v pribalenom letáčiku pri každom našom produkte. Difúzer je počas prevádzky tichý. Úsporne osvieži a zvlhčí váš vzduch a to len za pár sekúnd vašej práce.

Obsah blogu

Očistenie okolia nechtov

Water marble

Mramorovanie nechtov je veľmi jednoduché a taktiež finančne nenáročné. Pripravte si nádobu, vodu izbovej teploty, 2 farebné laky, pomarančové drievko, krém na ruky, odlakovač, vatovú

Čítať ďalej
Zafixujeme lakom

Vianočné nechty

Prichádzajú vianoce a tak ako mnohé iné žienky si lámem hlavu nad tým ako si ozdobím nechty tentokrát. Nechty s vianočným motívom sú aktuálne cez

Čítať ďalej