Nanechty.sk

Prečo investovať do LED lampy?

Bez lampy na nechty si profesionálny salón ani nevieme predstaviť. S týmito skvelými pomocníčkami sa čoraz viac stretávame aj v domácom prostredí. LED lampa nám slúži na vytvrdzovanie gél laku a led gélu pomocou studeného žiarenia. Pre použitie tohto typu lampy je potrebné použiť gély s označením LED. Uv gél vy vám pod ňou nestvrdol .

S jej pomocou máte vytvorenú manikúru na celej ruke len za pár minút. Rýchlosť tvrdnutia sa počíta na sekundy. V dnešnej uponáhľanej dobe je to veľké plus. Povedzme si na rovinu, ako dlho vám vydržia pekne nalakované nechty obyčajným lakom? Deň alebo dva? Klobúk dolu kak je to u vás dlhšie.

Hlavná výhoda LED lampy spočíva v diódach. Svojou intenzitou pomáhajú urýchliť tvrdnutie gél laku a led gélu. Diódy sú svetelným zdrojom budúcnosti a postupne majú vraj nahrádzať konvenčné svietidlá.

Diódy a ich výhody

Začnem tou najväčšou výhodou a to je dlhodobá úspora. Diódy majú životnosť v počte 50-tisíc hodín nepretržitého svietenia. Vďaka tejto skutočnosti majú tieto lampy na nechty neobmedzenú životnosť.

Okrem toho sú diódy vysoko svietivé , čo je pri práci v nechtovom dizajne veľmi nápomocné. Pracujete predsa na malom “plátne”. Nezanedbateľný je aj fakt, že sú šetrné k životnému prostrediu. Sú taktiež vysoko odolné voči nárazu.

Prečo investovať do LED lampy?

Vďaka zabudovaným diódam sa vám rozsvieti na plnú intenzitu za pár milisekúnd. Doba tvrdnutia gél laku alebo led gélu je len pár sekúnd.

Diódy vyžarujú intenzívne svetlo bez zbytočných flitrov. Elektrická energia sa v LED lampách premieňa viac na svetlo ako na teplo.

LED lampy prichádzajú v elegantnom a modernom dizajne. Plnia nielen svoju funkciu, ale zároveň svet salóna aj skrášlia. Ich cena sa odvíja od jej výkonu a samozrejme aj značky. Lampy sa vám môžu zdať drahšie. Vďaka diódam sa vám investícia počas krátkej doby používania vráti, a to v podobe úspory energie.

Tieto lampy sú energeticky výhodné, čo je kľúčovou výhodou pre kozmetické salóny. Majú zabudovaný časovač a to na 30, 60, a 90 sekúnd. Je to ideálna doba na dokonalé stvrdnutie gél laku a led gélu.

Obsah blogu